Персони

08 Лютого 2018
Онищенко захищатиме Марта Борщ, яка була обвинувачем у справі Лазаренка у США
Марта Борщ, джерело фото: kor.ill.in.ua

Марта Борщ, джерело фото: kor.ill.in.ua

Колишній федеральний прокурор США стала адвокатом нардепа-втікача

Колишній федеральний прокурор США, адвокат і засновник юридичної компанії в Каліфорнії Boersch Shapiro LLP Марта Борщ зняла свою кандидатуру на посаду аудитора Національного антикорупційного бюро у зв'язку з тим, що стала адвокатом народного депутата Олександра Онищенка.

Про це заявив лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко у коментарі журналістам у кулуарах Верховної Ради, повідомляє "Укрінформ".

"Сьогодні вона відмовилась від того, щоб бути аудитором НАБУ, у зв'язку з тим, що в неї змінилися плани, як вона сама заявила. А насправді причини зміни цих планів нам відомі: Марта Борщ стала адвокатом у Онищенка", - сказав Ляшко.

Як стверджує Ляшко, він має інформацію, що Онищенко “заплатив пані Марті кілька мільйонів доларів” за те, щоб вона представляла його інтереси в суді і захищала від тих звинувачень, які проти нього висуває НАБУ.

7 лютого Комітет Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції ухвалив рішення звернутися до голови Верховної Ради Андрія Парубія з проханням винести на розгляд парламенту кандидатури Марти Борщ, Карлоса Кастресани та Сергія Гончаренка, які пройшли кваліфікаційний відбір в комітеті у члени Комісії незалежної зовнішньої оцінки (аудиту) діяльності НАБУ, але не пройшли розгляду в сесійній залі.

8 лютого народний депутат Єгор Соболєв повідомив журналістам, що Марта Борщ зняла свою кандидатуру на посаду аудитора НАБУ у зв'язку із зобов'язаннями з роботою правником.

Нові досьє

Звіробій Маруся. 10 фактів із життя

Довгий Станіслав Олексійович. ДОСЬЄ

Брагар Євген. ДОСЬЄ

Ірина Проскуріна представляє свою дебютну книгу "Як стати моделлю в Америці"

Новіков Олександр. ДОСЬЄ

Чи літав Зеленський до Москви? З'явилися подробиці чартера Зеленського із Оману

Ахтем Сеітаблаєв: Серіал "Свати" - це бізнес на крові

Adelon AG (Аделон АГ)

Сипачьов Володимир Веніамінович. ДОСЬЄ

Іван Леньо: Є два варіанти зупинити війну: або піти на умови агресора, або знищити агресора

Реклама

Партнери