Персони

08 Лютого 2018
Онищенко захищатиме Марта Борщ, яка була обвинувачем у справі Лазаренка у США
Марта Борщ, джерело фото: kor.ill.in.ua

Марта Борщ, джерело фото: kor.ill.in.ua

Колишній федеральний прокурор США стала адвокатом нардепа-втікача

Колишній федеральний прокурор США, адвокат і засновник юридичної компанії в Каліфорнії Boersch Shapiro LLP Марта Борщ зняла свою кандидатуру на посаду аудитора Національного антикорупційного бюро у зв'язку з тим, що стала адвокатом народного депутата Олександра Онищенка.

Про це заявив лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко у коментарі журналістам у кулуарах Верховної Ради, повідомляє "Укрінформ".

"Сьогодні вона відмовилась від того, щоб бути аудитором НАБУ, у зв'язку з тим, що в неї змінилися плани, як вона сама заявила. А насправді причини зміни цих планів нам відомі: Марта Борщ стала адвокатом у Онищенка", - сказав Ляшко.

Як стверджує Ляшко, він має інформацію, що Онищенко “заплатив пані Марті кілька мільйонів доларів” за те, щоб вона представляла його інтереси в суді і захищала від тих звинувачень, які проти нього висуває НАБУ.

7 лютого Комітет Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції ухвалив рішення звернутися до голови Верховної Ради Андрія Парубія з проханням винести на розгляд парламенту кандидатури Марти Борщ, Карлоса Кастресани та Сергія Гончаренка, які пройшли кваліфікаційний відбір в комітеті у члени Комісії незалежної зовнішньої оцінки (аудиту) діяльності НАБУ, але не пройшли розгляду в сесійній залі.

8 лютого народний депутат Єгор Соболєв повідомив журналістам, що Марта Борщ зняла свою кандидатуру на посаду аудитора НАБУ у зв'язку із зобов'язаннями з роботою правником.

Нові досьє

Юрчишин Ярослав. ДОСЬЄ

Шаптала Наталія. ДОСЬЄ

Іллєнко Пилип. ДОСЬЄ

Чумак Віктор. ДОСЬЄ

Шуфрич Нестор. 10 фактів із життя

Дегрик Олена. ДОСЬЄ

Гончарук Олексій. ДОСЬЄ

Шевцов Євген Олександрович. ДОСЬЄ

Завітневич Олександр. ДОСЬЄ

Данилюк Олександр. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери