Персони

05 Квітня 2018
Два адвоката влаштували перестрілку на автостоянці в Миколаєві: обидва поранені
Увечері в середу, 4 квітня, на платній автомобільній стоянці стався інцидент між двома водіями, під час якого з обох сторін було застосовано вогнепальну зброю.

Про це "Новинам-N" повідомив охоронець автостоянки.

За словами джерела, обидва водії практично одночасно приїхали на стоянку, щоб поставити свої автомобілі: Toyota Camry і Mercedes-Benz GL. Після того, як водії побачили один одного, між ними виникла сварка, під час якої водій "Мерседеса" дістав пістолет і не менше восьми разів вистрілив в свого опонента. З восьми пострілів в ціль потрапив тільки один - в область колінного суглоба.

Водій "Тойоти", теж діставши пістолет, відкрив у відповідь вогонь по своєму кривднику. Він виявився більш влучним - влучив у ціль кілька разів. Пізніше з'ясувалося, що господар "Тойоти" - колишній офіцер. Почувши постріли, власник "Мерседеса" почав тікати і потім сховався в будці охоронців. На його прохання охорона викликала поліцію.

Зброя у обох учасників інциденту виявилося травматичною, офіційно зареєстрованою. Обом потерпілим надано медичну допомогу.

Як вдалося з'ясувати "Новинам-N", обидва учасники інциденту є практикуючими миколаївськими адвокатами: власник "Мерседеса" - Фікрат О., господар "Тойоти" - Євген О. Як виявилося, вони не тільки паркують свої автомобілі на одній стоянці, а й живуть в одному будинку, правда, в різних під'їздах. Між чоловіками давно існує особистісний конфлікт.

Інгульськими (Ленінським) відділом поліції відкрито кримінальне провадження за ст. 125 КК України - "Умисне легке тілесне ушкодження".

Нові досьє

Прокопчук Олександр. 10 фактів із життя

Продан Мирослав. 10 фактів із життя

Гандзюк Катерина. 10 фактів із життя

Карижський Максим. ДОСЬЄ

Вакарчук: "Я готовий принести в жертву творчість"

Остап'юк Юрій. ДОСЬЄ

Маринович Ярослав. ДОСЬЄ

Довбенко Андрій. ДОСЬЄ

Поплавська Марина. 10 фактів із життя

Соболєв: Називати мене агентом Кремля – повна нісенітниця

Реклама

Партнери