Персони

23 Жовтня 2018
Довбенко Андрій. ДОСЬЄ
Юрист, венчурний інвестор

Амбіції

У вересні 2018 року Андрій Довбенко пішов з позиції керуючого партнера юридичної фірми Evris, але залишився власником компанії. Управління було передано Ігорю Кравцову.

Андрій Довбенко вирішив зосередитися на новому для себе терені - венчурне інвестування. І на сьогоднішній день займається створенням власного венчурного фонду, який буде інвестувати в українські високотехнологічні стартапи. Детальніше: https://interfax.com.ua/news/press-release/525998.html

Основним напрямком діяльності фонду буде інвестування в стартапи, створені на базі блокчейна. Андрій Довбенко вважає, що його фонд зможе стати стимулом для появи нових ідей для розвитку економіки країни.

Громадська діяльність

Андрій Довбенко - експерт в області економіки, міжнародної економіки, юриспруденції, правової підтримки міжнародного і вітчизняного бізнесу. Активно просуває ідеї модернізації банківського сектору, дерегуляції підприємництва, оптимізації судової практики, плідної співпраці бізнесу і держави. Юрист і адвокат з тих людей, які не бояться говорити про помилкові, неправильної стратегії бізнесу.

Андрій Миколайович Довбенко - співзасновник Фонду "Інвестиційна Україна". Член Правління Асоціації GR фахівців і лобістів.

Відомий український блогер. за його авторства виходять статті про економіку, юриспруденцію, бізнес, інвестування в ділові ЗМІ.

Займається благодійністю. Юрист Андрій Довбенко вклав кошти в розвиток благодійної онлайн-платформи Charitum. Сам проект - це інноваційний вид благодійності, соціальна журналістика. Періодично юрист підтримує різні благодійні ініціативи Києво-Могилянської академії. Так само підтримує програми УКУ.

Веде активну роботу зі створення спеціалізованого, венчурного фонду, метою якого буде розвиток українських інноваційних проектів.

10 фактів з життя (біографія Андрія Довбенко)

1. Народився 6.12.1986 року в місті Калуш, Івано-Франківської області.

2. Має вищу освіту. Закінчив Києво-Могилянську академію в 2007 році, випускник факультету правничих наук, спеціальність "Правознавство". Навчається на MBA програмі КМБШ.

3. Кар'єру юриста почав ще в студентські роки. Перше місце роботи: юридична фірма "Контракт", після - Адвокатське бюро Геннадія Копійки.

4. На четвертому курсі Могилянки подає документи на посаду юриста в компанію "великої четвірки" PwC і на конкурсній основі, пройшовши три етапи співбесід, зараховується в штат. Буквально через пару місяців стає старшим юристом. Андрій Довбенко консультує міжнародний і вітчизняний бізнес з питань оподаткування.

5. У 2007 році, вже після закінчення Києво-Могилянської академії, Андрій Довбенко стає співробітником ще однієї компанії з "великої четвірки" Ernst & Young. У цій компанії Андрій працює на посаді старшого юриста. У його відповідальності проекти, які потребують комплексного консалтингу в сфері економіки.

6. 2011 рік - Андрій Довбенко йде з компанії і стає радником міжнародної юридичної фірми "Андреас Неоклеус і Ко". Через чотири роки він уже керуючий партнер "Андреас Неоклеус і Ко. Україна".

7. У вересні 2016 року Андрій Довбенко стає керуючим партнером компанії "Неоклеус і Довбенко".

8. Через рік компанія робить ребрендинг і стає юридичною фірмою "N & D".

9. Восени 2017 року Довбенко - керуючий партнер юридичної фірми Evris. Під його безпосереднім керівництвом буквально за рік компанія досягла великих успіхів:
за підсумками "Юридичної премії 2018" юрфірма Андрія Довбенка стала кращою в номінації "Юридична фірма - прорив року". І за результатами програми PLS Top Teams, Evris увійшла в Золоту лігу юридичних фірм України.

10. У кінці літа 2018 року Андрій перестає бути керуючим партнером фірми Evris, і вирішує займатися венчурним інвестуванням. Оголошує про старт створення венчурного фонду.

Хобі

Книги, музика.

Теги

Довбенко

Нові досьє

10 запитань до президента Зеленського

10 фактів із життя Сергія Сивохо

Іонушас Сергій. ДОСЬЄ

Звіробій Маруся. 10 фактів із життя

Довгий Станіслав Олексійович. ДОСЬЄ

Брагар Євген. ДОСЬЄ

Ірина Проскуріна представляє свою дебютну книгу "Як стати моделлю в Америці"

Новіков Олександр. ДОСЬЄ

Чи літав Зеленський до Москви? З'явилися подробиці чартера Зеленського із Оману

Ахтем Сеітаблаєв: Серіал "Свати" - це бізнес на крові

Реклама

Партнери