Персони

23 Жовтня 2018
Довбенко Андрій. ДОСЬЄ
Юрист, венчурний інвестор

Амбіції

У вересні 2018 року Андрій Довбенко пішов з позиції керуючого партнера юридичної фірми Evris, але залишився власником компанії. Управління було передано Ігорю Кравцову.

Андрій Довбенко вирішив зосередитися на новому для себе терені - венчурне інвестування. І на сьогоднішній день займається створенням власного венчурного фонду, який буде інвестувати в українські високотехнологічні стартапи. Детальніше: https://interfax.com.ua/news/press-release/525998.html

Основним напрямком діяльності фонду буде інвестування в стартапи, створені на базі блокчейна. Андрій Довбенко вважає, що його фонд зможе стати стимулом для появи нових ідей для розвитку економіки країни.

Громадська діяльність

Андрій Довбенко - експерт в області економіки, міжнародної економіки, юриспруденції, правової підтримки міжнародного і вітчизняного бізнесу. Активно просуває ідеї модернізації банківського сектору, дерегуляції підприємництва, оптимізації судової практики, плідної співпраці бізнесу і держави. Юрист і адвокат з тих людей, які не бояться говорити про помилкові, неправильної стратегії бізнесу.

Андрій Миколайович Довбенко - співзасновник Фонду "Інвестиційна Україна". Член Правління Асоціації GR фахівців і лобістів.

Відомий український блогер. за його авторства виходять статті про економіку, юриспруденцію, бізнес, інвестування в ділові ЗМІ.

Займається благодійністю. Юрист Андрій Довбенко вклав кошти в розвиток благодійної онлайн-платформи Charitum. Сам проект - це інноваційний вид благодійності, соціальна журналістика. Періодично юрист підтримує різні благодійні ініціативи Києво-Могилянської академії. Так само підтримує програми УКУ.

Веде активну роботу зі створення спеціалізованого, венчурного фонду, метою якого буде розвиток українських інноваційних проектів.

10 фактів з життя (біографія Андрія Довбенко)

1. Народився 6.12.1986 року в місті Калуш, Івано-Франківської області.

2. Має вищу освіту. Закінчив Києво-Могилянську академію в 2007 році, випускник факультету правничих наук, спеціальність "Правознавство". Навчається на MBA програмі КМБШ.

3. Кар'єру юриста почав ще в студентські роки. Перше місце роботи: юридична фірма "Контракт", після - Адвокатське бюро Геннадія Копійки.

4. На четвертому курсі Могилянки подає документи на посаду юриста в компанію "великої четвірки" PwC і на конкурсній основі, пройшовши три етапи співбесід, зараховується в штат. Буквально через пару місяців стає старшим юристом. Андрій Довбенко консультує міжнародний і вітчизняний бізнес з питань оподаткування.

5. У 2007 році, вже після закінчення Києво-Могилянської академії, Андрій Довбенко стає співробітником ще однієї компанії з "великої четвірки" Ernst & Young. У цій компанії Андрій працює на посаді старшого юриста. У його відповідальності проекти, які потребують комплексного консалтингу в сфері економіки.

6. 2011 рік - Андрій Довбенко йде з компанії і стає радником міжнародної юридичної фірми "Андреас Неоклеус і Ко". Через чотири роки він уже керуючий партнер "Андреас Неоклеус і Ко. Україна".

7. У вересні 2016 року Андрій Довбенко стає керуючим партнером компанії "Неоклеус і Довбенко".

8. Через рік компанія робить ребрендинг і стає юридичною фірмою "N & D".

9. Восени 2017 року Довбенко - керуючий партнер юридичної фірми Evris. Під його безпосереднім керівництвом буквально за рік компанія досягла великих успіхів:
за підсумками "Юридичної премії 2018" юрфірма Андрія Довбенка стала кращою в номінації "Юридична фірма - прорив року". І за результатами програми PLS Top Teams, Evris увійшла в Золоту лігу юридичних фірм України.

10. У кінці літа 2018 року Андрій перестає бути керуючим партнером фірми Evris, і вирішує займатися венчурним інвестуванням. Оголошує про старт створення венчурного фонду.

Хобі

Книги, музика.

Теги

Довбенко

Нові досьє

Чи літав Зеленський до Москви? З'явилися подробиці чартера Зеленського із Оману

Ахтем Сеітаблаєв: Серіал "Свати" - це бізнес на крові

Adelon AG (Аделон АГ)

Сипачьов Володимир Веніамінович. ДОСЬЄ

Іван Леньо: Є два варіанти зупинити війну: або піти на умови агресора, або знищити агресора

Венедіктова Ірина. ДОСЬЄ

Антоненко Андрій ("Riffmaster"). 10 фактів із життя

Сеітаблаєв Ахтем. 10 фактів із життя

Макс Кідрук: Після команди, яка зараз при владі, навряд чи хтось захоче йти в політику

Володимир В'ятрович: Український світ має витісняти русскій мір

Реклама

Партнери