Персони

02 Лютого 2020
Брагар Євген. ДОСЬЄ
Народний депутат від “Слуги народу”

За півроку своєї роботи у парламенті 25-річний Євген Брагар нічим особливим не відзначився. Колишній аспірант Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка - заступник голови комітету Верховної Ради з питань свободи слова. За іронією долі саме преса та соціальні мережі за 7 днів дозволили йому стати антигероєм. А точніше - до цього доклався сам Брагар своєю недолугою поведінкою.

Біографія

Народився 30 травня 1994 року Києві. Закінчив історичний факультет Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка. Був аспірантом. Вивчав новітню історію лівих рухів у Алжирі.

Зеленський

На президентських виборах 2019 року був довіреною особою Володимира Зеленського у Вінницькій області (ОВК № 13).

На дочасних парламентських виборах 2019 року обраний до Верховної Ради за списком партії “Слуга народу” (№ 76). За квотою своєї фракції отримав посаду заступника парламентського комітету з питань свободи слова (голова - Нестор Шуфрич).

Матеріальний стан

Відповідно до декларації за 2018 рік, Брагар володіє квартирою у Києві (50,8 кв.м). До обрання у парламент мав стипендію в 53 тис. 251грн на рік. Тримає у готівці 55 тис. грн.

Рада

Є автором і співавтором 13 законопроектів, зареєстрованих у Верховній Раді.

Керівник груп з міжпарламентських зв’язків з Алжиром та В’єтнамом. З вересня 2019 року є членом міжфракційного об’єднання “Рівні можливості”.  Заступник члена Постійної делегації у Парламентському вимірі Центральноєвропейської ініціативи.

Як вказано в автобіографії, володіє російською, англійською, французькою та польською мовами. 

Сім'я

Неодружений. Дітей немає.

Скандали

Захист російських серіалів в Україні

У січні 2020 року публічно виступив на захист російських серіалів в Україні. Євген Брагар офіційно подав заяву до поліції на волонтерку Анастасію Конфедерат, у якої виник конфлікт з водіями автобусу через російський серіал. "Заяву подано щодо висловлювань Настьонко Конфедерат про те, що російська мова не повинна лунати в Україні. Дане висловлювання є дискримінацією за мовною ознакою", - написав він на своїй сторінці у Facebook. Реакція соцмереж не забарилася - користувачі назвали Брагара ватником "яйцелопом" (через зворотнє фото у Facebook). Перед цим Євгеній Брагар направив депутатський запит до фірми перевізника Winew, у якому закликав "припинити будь-які утиски" водія рейсу, на якому стався конфлікт, і не звільняти його.

При цьому нардеп від "Слуги народу" зізнався, що різко негативно ставиться до закону "Про функціонування української мови як державної".

“Продай собаку, заплати за газ”

31 січня 2020 року в ефірі одного із телеканалів, Євген Брагар, відповідаючи на запитання пенсіонерки з смт.Аджамка, у який спосіб їй при маленькій пенсії платити за газ, він відповів: "Продайте собаку". Після цього народний депутат став героєм численних фотожаб та мемів.Пізніше Брагар вибачився за свої висловлювання, пославшись на недосвідченість у політиці. Різко негативно відреагували на заяву Євгена і його колеги по фракції.

Нові досьє

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу

Яценко Володимир Анатолійович. ДОСЬЄ

FROM TEXAS TO WYOMING: UKRAINIAN SERHIY TRON OPENS A NEW DATA CENTRE IN THE USA