Персони

30 Серпня 2018
Білецькому подарували земельну ділянку за 1,7 млн грн
Андрій Білецький, джерело фото: biletsky.kiev.ua

Андрій Білецький, джерело фото: biletsky.kiev.ua

Лідеру "Нацкорпусу" подарували земельну ділянку за 1,7 млн грн

Голова партії "Національний корпус", засновник полку "Азов" Андрій Білецький отримав від батька в подарунок земельну ділянку вартістю майже 1,7 мільйона гривень.

Про це свідчать дані декларації Білецького на сайті Єдиного реєстру.

Так, за даними декларації, батько нардепа Білецький Євген подарував синові близько 6 соток землі в Харкові. Як повідомив "Українській правді" сам Білецький, це був подарунок на день народження, який він святкував 5 серпня.

"Так, я отримав в подарунок від батька земельну ділянку в честь дня народження 5 серпня. Ця ділянка він придбав ще в 2006 році в іншого власника - фізичної особи", - сказав він.

На прохання прокоментувати високу вартість землі (більше 10 тисяч доларів за одну сотку - ред.), Депутат уточнив, що ділянку дорогою, тому що розташований майже в центрі міста.

"Така вартість ділянки була встановлена ​​експертною оцінкою, оскільки при внесенні змін до реєстру нотаріус вимагає відповідний документ про оціночну вартість. Оскільки це майже центр Харкова, то ціна цілком виправдана. Більш того, наскільки мені відомо, в інших районах Харкова вартість землі становить майже 20 тисяч доларів за сотку, тобто навіть удвічі більше ", - підсумував Білецький.

Нові досьє

Щуцький Олександр Геннадійович. ДОСЬЄ

Жоравович Дмитро Олексійович

Ярош - Зеленському: "Лоханувся? Вибачся!"

Соляник Олексій Анатолійович. ДОСЬЄ

Пудрик Денис Валерійович. ДОСЬЄ

Макаренко Оксана Вікторівна. ДОСЬЄ

Чекурда Тарас. ДОСЬЄ

Тронь Сергій. ДОСЬЄ

10 секс-скандалів в українській політиці

Федорко Іван Петрович. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери