Персони

12 Січня 2020
Білецький про Зеленського: "Уникає і слів, і дій, намагаючись відсидітись, щоб не розгубити рейтинг"
Лідер "Національного корпусу", засновник і перший командир добровольчого полку "Азов" Андрій Білецький прокоментував поведінку нинішньої української влади під час кризи, викликаної авіакатастрофою з українським пасажирським літаком в Ірані

Про це він написав на своїй сторінці в Telegram, передає Еспресо.TV.

"Україна - знову жертва міжнародних розборок. Реакцію влади в цілому та президента зокрема можна описати одним словом: слабкість.

Зеленський уникає називати речі своїми іменами. Як у війні з Росією, так і під час нинішньої трагедії, яка забрала життя одинадцяти українців. Уникає і слів, і дій, намагаючись відсидітись, щоб не розгубити рейтинг", - зазначив політик.

На думку Білецького, Україна й надалі буде "жертвою в протистоянні великих гравців", доки нею керуватимуть "шоумени, зациклені на рейтингах, а не на справах держави".

"Доки влада, якими б не були її прізвища, відкладатиме в довгу шухляду реальне посилення армії та економіки. Доки ми всі будемо задоволені нинішнім становищем України у світі. І доки ми не почнемо серйозну дискусію про повернення ядерного статусу",- наголосив голова "Нацкорпусу".

Читайте також: Білецький Андрій. 10 фактів із життя

Нові досьє

Щуцький Олександр Геннадійович. ДОСЬЄ

Жоравович Дмитро Олексійович

Ярош - Зеленському: "Лоханувся? Вибачся!"

Соляник Олексій Анатолійович. ДОСЬЄ

Пудрик Денис Валерійович. ДОСЬЄ

Макаренко Оксана Вікторівна. ДОСЬЄ

Чекурда Тарас. ДОСЬЄ

Тронь Сергій. ДОСЬЄ

10 секс-скандалів в українській політиці

Федорко Іван Петрович. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери