Персони

12 Січня 2020
Білецький про Зеленського: "Уникає і слів, і дій, намагаючись відсидітись, щоб не розгубити рейтинг"
Лідер "Національного корпусу", засновник і перший командир добровольчого полку "Азов" Андрій Білецький прокоментував поведінку нинішньої української влади під час кризи, викликаної авіакатастрофою з українським пасажирським літаком в Ірані

Про це він написав на своїй сторінці в Telegram, передає Еспресо.TV.

"Україна - знову жертва міжнародних розборок. Реакцію влади в цілому та президента зокрема можна описати одним словом: слабкість.

Зеленський уникає називати речі своїми іменами. Як у війні з Росією, так і під час нинішньої трагедії, яка забрала життя одинадцяти українців. Уникає і слів, і дій, намагаючись відсидітись, щоб не розгубити рейтинг", - зазначив політик.

На думку Білецького, Україна й надалі буде "жертвою в протистоянні великих гравців", доки нею керуватимуть "шоумени, зациклені на рейтингах, а не на справах держави".

"Доки влада, якими б не були її прізвища, відкладатиме в довгу шухляду реальне посилення армії та економіки. Доки ми всі будемо задоволені нинішнім становищем України у світі. І доки ми не почнемо серйозну дискусію про повернення ядерного статусу",- наголосив голова "Нацкорпусу".

Читайте також: Білецький Андрій. 10 фактів із життя

Нові досьє

Ігнатенко Олександр

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich