Персони

21 Грудня 2020
Безсмертний: Український поліцейський не захищатиме Зеленського від обуреного народу
Не виключно, що незабаром українці захочуть "прийти на зустріч" з президентом Володимиром Зеленським. За подібних обставин йому не слід розраховувати на підтримку правоохоронців

Так вважає український політик Роман Безсмертний, про що він заявив в етері щотижневої програми "Студія Захід" з Антоном Борковським на Еспресо.TV.

"Безумовно, що фігура Зеленського зараз дуже влаштовує олігархічне середовище. Бо він не є президентом, він грає роль президента. І грати цю роль йому відведено до того часу, поки "караул не втомиться". Як тільки "стомиться караул", на зустріч прийдуть громадяни і на цьому настане катастрофа - і інституційна, і особистісна", - наголосив він.

При цьому, як зазначив Безсмертний, такої небезпеки "не відчуває сьогодні вище керівництво держави - і в особі президента, і депутатів, і урядовців".

"Вони не розуміють, що український полісмен (перед тим - український міліціонер), він такий же злидень як і всі інші представники суспільства, і він не буде цю невеличку групку, яка його робить злиднем, захищати", - пояснив Роман Безсмертний.

Нові досьє

Rudenko Serhii. PROFILE

Руденко Сергій. ДОСЬЄ

Сергій Руденко: Путін хотів від Зеленського лише капітуляції. Але він прорахувався

Oleksandr Svishchov: biznesmen, filantrop, osoba publiczna, prezes ukraińskiej Federacji Piłki Wodnej

Свіщов Олександр Юрійович. ДОСЬЄ

Hryhoriy Kozlovskyy: ukraiński biznesmen i aktywna osoba publiczna Dossier

Досьє Григорія Козловського - українського бізнесмена та активного громадського діяча

Щуцький Олександр Геннадійович. ДОСЬЄ

Жоравович Дмитро Олексійович

Ярош - Зеленському: "Лоханувся? Вибачся!"

Реклама

Партнери