Персони

02 Липня 2018
Азаров остаточно залишився без української пенсії

Микола Азаров

Верховний суд відмовив Азарову у поновленні пенсійних виплат

Верховний суд відмовив у задоволенні позову екс-прем'єра Миколи Азарова до Пенсійного фонду України щодо припинення виплати йому пенсії.

Відповідне рішення оприлюднене у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

"Верховний суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду постановив: у задоволенні заяви ОСОБА_1 (Микола Азаров — ред.) відмовити", - йдеться у рішенні.

Згідно з оприлюдненою інформацією суду у липні 2016 року позивач через свого адвоката звернувся до суду з проханням визнати протиправними дії управління Пенсійного фонду щодо відмови у поновленні виплати йому як громадянину України пенсії. Він також просив зобов'язати управління ПФУ поновити виплату раніше призначеної йому пенсії з 1 квітня 2015 року і зобов'язати управління ПФУ здійснювати виплату пенсії через відділення "Укрпошти" за місцем реєстрації.

Під час розгляду позову колегія суддів дійшла висновку, що наведені у ньому доводи про хибність висновків касаційного суду у цій справі фактично спрямовані на переоцінку фактичних обставин справи, їх правову оцінку та дослідження доказів, тобто на здійснення процесуальних дій, що не належить до компетенції Верховного суду.

У мотивувальній частині рішення йдеться, що суд відмовив у задоволенні позову, оскільки "обставини, які стали підставою для перегляду справи, не підтвердилися".

У жовтні 2016 року Київський апеляційний адміністративний суд за скаргою Пенсійного фонду скасував рішення Подільського райсуду Києва щодо поновлення виплати пенсії Азарову.

Нові досьє

Насіров Роман. 10 фактів із життя

Прокопчук Олександр. 10 фактів із життя

Продан Мирослав. 10 фактів із життя

Гандзюк Катерина. 10 фактів із життя

Карижський Максим. ДОСЬЄ

Вакарчук: "Я готовий принести в жертву творчість"

Остап'юк Юрій. ДОСЬЄ

Маринович Ярослав. ДОСЬЄ

Довбенко Андрій. ДОСЬЄ

Поплавська Марина. 10 фактів із життя

Реклама

Партнери