Персони

28 Лютого 2018
Аваков придбав віллу в Італії, - "Наші гроші"
Арсен Аваков, джерело фото: antikor.com.ua

Арсен Аваков, джерело фото: antikor.com.ua

Голова МВС став власником вілли на узбережжі Середземного моря

У 2017 році міністр внутрішніх справ Арсен Аваков став власником вілли на узбережжі Середземного моря в Італії.

Про це свідчать документи з бізнесового та майнового реєстрів Італії, пишуть "Наші гроші".

Вілла нараховує 26 кімнат у будівлі площею 566 метрів на першому, другому поверхах та у підвалі. Приблизна вартість нерухомості, як показує калькулятор на сайті avvocatoandreani.it, становить близько 774 тис євро.

Google Maps за цією адресою показує будинок з басейном:

У 2017 році фірма "Avitalia S.R.L", власником якої на 100% є Арсен Аваков, поглинула іншу італійську фірму "Ferdico S.R.L".

 

03.02.2017 року "Ferdico S.R.L" отримала держакт на право власності на віллу на вулиці Баттері в італійському муніципалітеті Сан Феліче Чірчео, у регіоні Лаціо, провінція Латина (via delle Batterie, San Felice Circeo, Lazio, Latina, Italy).

 

На той момент фірма Авакова "Avitalia S.R.L" вже на 100% володіла "Ferdico S.R.L".

 

Перед самим злиттям власницею "Ferdico S.R.L" стала Віолетта Амірян – дочка члена наглядової ради аваківського акціонерного товариства "Інвестор" Ашота Аміряна. Сам Ашот Амірян став єдиним директором-адміністратором "Ferdico".

До родини Амірянів головою "Ferdico S.R.L." була Ірина Кужель, а членами ради директорів – Наталія Козлова та Вадим Омельченко. Останній у 2014-2016 по документах значиться як єдиний учасник "Ferdico S.R.L." (сама фірма заснована у 2013 році).

Омельченко, Кужель та Козлова – троє з шести співзасновників громадської організації "Інститут Горшеніна". Козлова з Омельченком є співвласниками знаку для товарів і послуг "Київський інститут проблем управління імені Горшеніна". Омельченко – один із бенефіціарних власників ТОВ "Київський інститут проблем управління імені Горшеніна". Ірина Кужель є співвласницею знаку для товарів і послуг Gorshenin. Проектом Інституту Горшеніна є інтернет-видання "Лівий берег".

Під час злиття з компанією "Avitalia S.R.L" статутний капітал "Ferdico S.R.L" становив 30 тис євро. Відтак, міністр внутрішніх справ України за 30 тис євро став власником нерухомості в 774 тис євро. При цьому, відповідні зміни до італійського реєстру нерухомості станом на лютий 2018 року внесені ще не були – вілла в Сан Феліче Чірчео досі зареєстрована на "Ferdico S.R.L".

Нові досьє

Жоравович Дмитро Олексійович

Ярош - Зеленському: "Лоханувся? Вибачся!"

Соляник Олексій Анатолійович. ДОСЬЄ

Пудрик Денис Валерійович. ДОСЬЄ

Макаренко Оксана Вікторівна. ДОСЬЄ

Чекурда Тарас. ДОСЬЄ

Тронь Сергій. ДОСЬЄ

10 секс-скандалів в українській політиці

Федорко Іван Петрович. ДОСЬЄ

Ярош: Росія загострює ситуацію. Україні треба готуватися до війни з Росією

Реклама

Партнери