Персони

08 Червня 2018
Аваков каже, що Мінські угоди вичерпали себе
Арсен Аваков, джерело фото: avakov.com

Арсен Аваков, джерело фото: avakov.com

Варто розробляти нову стратегію

Україні час перейти до вироблення більш ефективної стратегії врегулювання збройного конфлікту і детального плану поетапного відновлення своїх суверенітету і територіальної цілісності.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, підбиваючи підсумки свого виступу під час IX Національного експертного форуму, повідомляє Еспресо.TV.

За його словами, прийшов час визнати, що Мінські угоди вичерпали свій миротворчий потенціал. У зв'язку з цим необхідно терміново виробити новий формат врегулювання конфлікту і відновлення суверенітету над тимчасово окупованими територіями.

"Очевидно, настав час для вироблення нової, більш ефективної стратегії врегулювання збройного конфлікту і детального плану поетапного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України", - наголосив Аваков.

Він пояснив, що наразі весь світовий простір знаходиться в умовах турбулентності, адже він перебуває в двоєдиному стані - між гібридним світом і гібридної війною.

"Досвід на перший погляд різноманітних форм "миротворчості" (на пострадянському просторі, від Придністров'я до Карабаху) свідчить, що міжнародні структури тяжіють насамперед до варіантів "заморожування" конфліктів, переведенню протистоянь з військово-"силової" до політико-дипломатичної форми", - зауважив Аваков.

Під час IX Національного експертного форуму 7 червня очільник МВС представив Стратегію відновлення цілісності України і деокупації Донбасу "Механізм малих кроків".

"Ця стратегія є одним з варіантів вирішення найважливіших проблем для нашої країни - відновлення суверенітету і територіальної цілісності, а також деокупація і реінтеграція тимчасово окупованих територій", - йдеться в описі.

 

Нові досьє

Яніна Соколова: За років п’ять я подумаю над президентством

Сергій Гайдай: Черновецький мені пропонував за рік понад $ 1 000 000

Іван Марчук: Я не знаю радості, любові, я не маю втіхи у житті тут, в Україні

Юрчишин Ярослав. ДОСЬЄ

Шаптала Наталія. ДОСЬЄ

Іллєнко Пилип. ДОСЬЄ

Чумак Віктор. ДОСЬЄ

Шуфрич Нестор. 10 фактів із життя

Дегрик Олена. ДОСЬЄ

Гончарук Олексій. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери