Персони

10 Липня 2018
149 млн грн: НАБУ затримало підозрюваного у розкраданні коштів Міноборони

джерело фото: facenews.ua

Затриманий підозрюваний у розкраданні коштів Міноборони

Детективи Національного антикорупційного бюро України повідомили ввечері 10 липня, що 9 липня затримали комерційного директора компанії-постачальника палива для потреб Міноборони, підозрюваного у розкраданні понад 149 мільйонів гривень.

За даними слідства, учасник злочину, достовірно знаючи, що є підозрюваним, свідомо не повертався на територію України. Проте 13 червня 2018 року сплив термін дії його закордонного паспорта, що унеможливлювало подальше перебування на території країн ЄС.

Тому 9 липня 2018 року він змушений був повернутися в Україну. Причому державний кордон ця особа перетнула на підставі свідоцтва на повернення в Україну.

Цього ж дня підозрюваний з’явився до НАБУ, де його затримали та доправили до ізолятора тимчасового тримання. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу, вказує прес-служба бюро.

Зазначена особа, за версією слідства, є одним із учасників корупційної схеми, за якої Міноборони України впродовж 2016 року незаконно переплатило за поставлене пальне 149,339 мільйона гривень.

У НАБУ повідомили, що суд ухвалив затримати підозрюваного ще 31 жовтня 2017 року, проте майже за півтора місяці до того він виїхав із країни і не повертався. Виконати судову ухвалу було неможливо, тому 19 жовтня того ж року особу було оголошено у міжнародний розшук, а 11 листопада йому було передано письмове повідомлення про підозру.

Детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП 30 березня 2018 року повідомили про завершення досудового розслідування посадовцям Міноборони, підозрюваним у кримінальному провадженні за фактом розкрадання державних коштів у сумі понад 149 мільйонів гривень під час закупівлі палива для потреб міністерства.

Нові досьє

Продан Мирослав. 10 фактів із життя

Гандзюк Катерина. 10 фактів із життя

Карижський Максим. ДОСЬЄ

Вакарчук: "Я готовий принести в жертву творчість"

Остап'юк Юрій. ДОСЬЄ

Маринович Ярослав. ДОСЬЄ

Довбенко Андрій. ДОСЬЄ

Поплавська Марина. 10 фактів із життя

Соболєв: Називати мене агентом Кремля – повна нісенітниця

Вакарчук: Кому тут тюрма, кому – Дольче Віта

Реклама

Партнери