Персони

25 Березня 2020
10 запитань до президента Зеленського
Оскільки президент Володимир Зеленський нині, як і вся країна, на карантині і не має змоги безпосередньо спілкуватися із журналістами, поставлю йому 10 запитань онлайн

Сподіваюсь, отримати на них відповідь.

1. Чи правда, що саме Ви запропонували Зоряні Скалецькій піти на обсервацію у Нових Санажарах? Якщо так, то чи готові Ви розділити із ексміністеркою відповідальність за провал підготовки України до епідемії коронавірусу?

2. Як Ви оцінюєте роботу вашої команди - уряду, монобільшісті, Офісу президента щодо підготовки України пандемії коронавірусу

3. Хто і чому напередодні епідемії коронавірусу вивіз з України медичні маски, респіратори і антисептики до Західної Європи? Служба безпеки вже доповіла Вам, хто літаками вивозив з України все це?

4. Хто нині мародерить на епідемії? Чому Антимонопольний комітет, Служба безпеки України, уряд не вживають достатніх заходів для того, аби припинити мародерство на коронавірусі у продовольчих магазинах та аптеках?

5. Чи, правда, пане президенте, що тиждень тому - під час зустрічі із олігархами, Ви розділили між ними регіони? Якщо так, то з якою метою? І чим Україна буде платити олігархам за їхню допомогу?

6. В розпал епідемії коронавірусу, коли Ви, пане президенте, просили про фінансову допомогу у олігархів та МВФ, керівник Офісу президента України Андрій Єрмак придбав собі “Мерседес” за 3,2 млн. грн. Чи вважаєте Ви, щоголовний канцелярист вчинив правильно? А якщо ні, то чому публічно не засуджуєте це?

7. Чому 1 березня 2020 року ваш уряд не провів індексацію пенсій пенсіонерам, як того вимагає чинне законодавство? Чи не хотіли б Ви взяти участь в експерименті і як пенсіонери прожити на пенсію 1,5 тис. грн на місяць — такому експерименті, який Ви пропонували рік тому президентові Порошенку?

8. Під час виборчої кампанії Ви обіцяли продати два із трьох літаків, якими користується президент України. Ви говорили, що будете користуватися рейсовими літаками. Скажіть, будь ласка, чи виставлені вже на аукціони ці літаки і скільки разів за останні 10 місяців Ви літали рейсовими літаками?

9. 31 серпня 2019 року Ви заявили, що є відповіді про обсяги кешу, звідки і з якої країни отримують фінансування в “Опозиційній платформі “За життя”. “Це буде дуже гучна історія, яка дуже погано закінчиться", - заявили Ви. Пане Зеленський, чому після цього ми не побачили розвитку цієї історії? Чому “ОПЗЖ” на чолі із Медведчуком і далі літає до Москви? Можливо, тому, що Медведчук і К стали партнерами “Слуги народу” по голосуванню у Верховній Раді?

10. Рік тому на “Олімпійському” Ви питали у Порошенка: “Чому не покарані прибічники Януковича?”. Пане Зеленський, тепер вже я запитаю Вас: чому не покарані прибічники Януковича, а адвокат Януковича нині керує Державним бюро розслідувань?

Сергій Руденко, журналіст

Нові досьє

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу

Яценко Володимир Анатолійович. ДОСЬЄ

FROM TEXAS TO WYOMING: UKRAINIAN SERHIY TRON OPENS A NEW DATA CENTRE IN THE USA

Від Техасу до Вайомінгу: українець Сергій Тронь відкриває новий дата-центр у США

Nykyta Izmaylov

Ізмайлов Никита. ДОСЬЄ

Арестович Олексій. ДОСЬЄ

Rudenko Serhii. PROFILE

Реклама

Партнери