Персони

15 Грудня 2017
Омелян Володимир. 10 фактів із життя
Найголовніше – про міністра інфраструктури України

1. 38 років. Народився і виріс у Львові.

2. Закінчив Львівський національний університет ім. Франка за спеціальністю “Фінанси, міжнародні відносини”. Повну вищу освіту отримав у Львівському національному університеті “Львівська політехніка” за спеціальністю “Економіка і підприємництво”.

3. З 2000 року почав працювати у системі МЗС. За його плечима  робота у Міністерстві закордонних справ, Міністерстві навколишнього середовища та Міністерстві фінансів.

4. Чотири роки працював у представництві України у Відні.

5. Після Революції гідності був призначений керівником Секретаріату Кабінету міністрів, пізніше став заступником міністра інфраструктури Андрія Пивоварського.

6. У квітні 2016 року в уряді Володимира Гройсмана очолив Міністерство інфраструктури.

7. 25 січня 2017 року на засіданні Кабінету міністрів керівник уряду і міністр інфраструктури публічно пересварилися через тодішнього голову Укрзалізниці Войцеха Бальчуна. Як каже сам Омелян, утримуватися у міністерському кріслі йому допомагає підтримка “Народного фронту”, за квотою він посів міністерське крісло, і особисто – Арсенія Яценюка.

8. У жовтні 2017 року стало відомо, що детективи НАБУ проводять досудове розслідування у кримінальному провадженні від 26 травня цього року за фактом декларування недостовірної інформації та незаконного збагачення міністром інфраструктури України.

9. Дружина – Світлана Бевза, дизайнер. Подружжя виховує сина. З двоюрідним братом Світлани – Володимиром Бевзою Омелян працював у Міністерстві навколишнього середовища (Бевза обіймав посаду заступника міністра).

10. Оперний співак, Герой України Василь Сліпак, який загинув на східному фронті – двоюрідний брат Володимира Омеляна.

 

Теги

Омелян

Нові досьє

Щуцький Олександр Геннадійович. ДОСЬЄ

Жоравович Дмитро Олексійович

Ярош - Зеленському: "Лоханувся? Вибачся!"

Соляник Олексій Анатолійович. ДОСЬЄ

Пудрик Денис Валерійович. ДОСЬЄ

Макаренко Оксана Вікторівна. ДОСЬЄ

Чекурда Тарас. ДОСЬЄ

Тронь Сергій. ДОСЬЄ

10 секс-скандалів в українській політиці

Федорко Іван Петрович. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери