Персони

15 Грудня 2017
Омелян Володимир. 10 фактів із життя
Найголовніше – про міністра інфраструктури України

1. 38 років. Народився і виріс у Львові.

2. Закінчив Львівський національний університет ім. Франка за спеціальністю “Фінанси, міжнародні відносини”. Повну вищу освіту отримав у Львівському національному університеті “Львівська політехніка” за спеціальністю “Економіка і підприємництво”.

3. З 2000 року почав працювати у системі МЗС. За його плечима  робота у Міністерстві закордонних справ, Міністерстві навколишнього середовища та Міністерстві фінансів.

4. Чотири роки працював у представництві України у Відні.

5. Після Революції гідності був призначений керівником Секретаріату Кабінету міністрів, пізніше став заступником міністра інфраструктури Андрія Пивоварського.

6. У квітні 2016 року в уряді Володимира Гройсмана очолив Міністерство інфраструктури.

7. 25 січня 2017 року на засіданні Кабінету міністрів керівник уряду і міністр інфраструктури публічно пересварилися через тодішнього голову Укрзалізниці Войцеха Бальчуна. Як каже сам Омелян, утримуватися у міністерському кріслі йому допомагає підтримка “Народного фронту”, за квотою він посів міністерське крісло, і особисто – Арсенія Яценюка.

8. У жовтні 2017 року стало відомо, що детективи НАБУ проводять досудове розслідування у кримінальному провадженні від 26 травня цього року за фактом декларування недостовірної інформації та незаконного збагачення міністром інфраструктури України.

9. Дружина – Світлана Бевза, дизайнер. Подружжя виховує сина. З двоюрідним братом Світлани – Володимиром Бевзою Омелян працював у Міністерстві навколишнього середовища (Бевза обіймав посаду заступника міністра).

10. Оперний співак, Герой України Василь Сліпак, який загинув на східному фронті – двоюрідний брат Володимира Омеляна.

 

Теги

Омелян

Нові досьє

Сім’я “Квартал 95”

Снєгирьов: ФСБ РФ вербує українських силовиків через контрабанду з "Л/ДНР"

10 запитань до президента Зеленського

Сивохо Сергій. 10 фактів із життя

Іонушас Сергій. ДОСЬЄ

Звіробій Маруся. 10 фактів із життя

Довгий Станіслав Олексійович. ДОСЬЄ

Брагар Євген. ДОСЬЄ

Ірина Проскуріна представляє свою дебютну книгу "Як стати моделлю в Америці"

Новіков Олександр. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери