Персони

12 Березня 2020
Сивохо Сергій. 10 фактів із життя
Одним із реінтеграторів окупованого Донбасу при президентові Володимиру Зеленському став колишній КВНщик і шоумен Сергій Сивохо

Ми вирішили нагадати 10 найголовніших фактів із життя Сергія Анатолійовича Сивохо.

1. 51 рік. Народився 8 лютого 1969 року у Донецьку. Служив в армії. Ще в школі він освоїв професію водія-автомеханіка, був учнем слюсара-деревопротезиста. Закінчив музичну школу по класу баяну. В армії освоїв спеціальність оператора підйомно-козлових пристроїв.
 
2. Має дві вищі освіти. Закінчив Донецький політехнічний інститут за спеціальністю “Обробка металів тиском” та Донецький інститут підприємництва за спеціальністю “Менеджмент організацій”. Але за спеціальністю так і не встиг попрацювати.

3. З кінця 80-их грав у КВК Олександра Маслякова в командах КВК ДПІ, Дрім-Тім, збірна СНД, збірна ХХ століття. 1990 року у Москві отримав нагороду як найкращий шоумен “Останкіно”. 

 

  

4. З Володимиром Зеленським Сергій Сивохо знайомий ще з часів КВК. Деякий час був креативним продюсером ТОВ “Квартал 95”. Після перемоги Зеленського на президентських виборах 2019 року почав позиціонувати  себе як член політичної команди нинішнього президента, який опікується питаннями реінтеграції окупованого Донбасу.

5. Знявся у фільмах “Імітатор”(1990), “Капітан Крокус і Таємниця маленьких змовників” (1994), “Писаки” (2001), “Об'єкт J” (1995), “Богдан Хмельницький” (2003), “Алі-Баба і сорок розбійників” (2004), “Один у Новорічну ніч” (2007), “Моя прекрасна нянька” (2008), “Щасливі разом” (2008).

6. Працював радіоведучим на “Мега радіо”, де він же є співвласником і продюсером. На телебаченні вів програми “Раз на тиждень”, “Біс”. “Як стати зіркою!”, “Прихована камера”, “Моя хата скраю”. Сивохо був капітаном команди "Інтер" в українській версії "Що? Де? Коли?".З 2015 року - у проекті “Ліга сміху”.

7. Брав участь у президентському передвиборчому турі 2010 року Віктора Януковича. “Але, на жаль, я помилився”, - заявив Сивохо. 2014 року він брав участь в акціях Антимайдану на боці Партії регіонів. 


Сергій Сивохо на Антимайдані

8. На дочасних парламентських виборах 2019 року балотувався до Ради від партії “Слуга народу” (округ № 49 Костянтинівка та Дружківка, Донеччина), де посів 3 місце. Під час передвиборчої кампанії київська PR-компанія Pragmatico, пов'язана з Медведчуком, отримувала замовлення писати від імені ботів коментарі у Facebook на підтримку артиста.

9. У жовтні 2019 року став радником секретаря Ради національної безпеки і оборони з питань реінтеграції і відновлення Донбасу. В 2020 році Сивохо став одним із авторів створення Національну платформу примирення. 12 березня 2020 року під час презентації цієї платформи ветерани “Азову” завадили Сивохо представити свій план щодо Донбасу. 


Сергій Сивохо. 12 березня 2020 року. Презентація "Національної платформи примирення"

10. Одружений. Дружина - колишня телеведуча Тетяна Сивохо. У подружжя є син Савва (2000).


Сергій Сивохо із дружиною Тетяною

Нові досьє

Ігнатенко Олександр

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich