Персони

22 Грудня 2019
Антоненко Андрій ("Riffmaster"). 10 фактів із життя
Найголовніше про сержанта Збройних сил України, якого звинувачують у причетності до вбивства Павла Шеремета

1. Андрій Олексійович Антоненко ( "Riffmaster") народився 10 лютого 1971 року у Києві.

2. Закінчив музичну школу по класу цимбали та Культурно-освітнє училище (диригент самодіяльного хору), викладач гри на гітарі.

3. У 1989 році заснував треш-метал групу "Лепрозорій", брав участь у музичних групах "ADEM" і "DAZ Machine". У складі "ADEM" у 1991 році переміг на рок-фестивалі в Москві, підписавши контракт на запис платівки в Лос-Анджелесі, але через путч і розвал СРСР гурт залишився в Україні.

4. У 2003 році започаткував сольний проект "Riffmaster", в якому писав музику, тексти, був гітаристом і вокалістом. У 2007 році вийшов дебютний альбом - "Beautiful Day", у 2015 році - альбом "Котлета по-київськи".

5. У травні 2015 році Андрій Антоненко з солістом гурту "Тартак" Сашком Положинським виступали для бійців ВСУ на передовій. Згодом Антоненко пішов на фронт служити за контрактом, брав участь в АТО на Донбасі. Отримав поранення в ногу. 

6. Служить за контрактом в лавах Сил спеціальних операцій з липня 2017 року, в Командуванні ССО - з червня 2019 року.

7. Найвідоміша пісня Андрія Антоненка - "Тихо прийшов, тихо пішов", яка вважається неофіційним гімном підрозділи Сил спеціальних операцій ЗСУ.

8. 21 жовтня 2014 року нагороджений орденом "За мужність" III ступеня.

9. 12 грудня 2019 року Андрій Антоненко був затриманий за підозрою в підготовці вбивства відомого українського журналіста Павла Шеремета. Підозри оголошені Андрію Антоненку, медсестрі Яні Дугар, лікарю і волонтеру Юлії Кузьменко. За версією слідства, Дугарь розвідувала місцевість перед злочином, а Кузьменко заклала вибухівку; Антоненко нібито допомагав Кузьменко в ніч "закладки".

10. 16 грудня 2019 року Андрій Антоненко передав із СІЗО листа, в якому подякував матері Павла Шеремета та спростував свою причетність до вбивства журналіста. "Я не причетний до вбивства Павла Шеремета і ні в чому не винен, що б не говорили люди зверху. Це все брехня! Повна. І з першої літери", — наголосив Антоненко.

 

 

 

Нові досьє

Тронь Сергій. ДОСЬЄ

10 секс-скандалів в українській політиці

Федорко Іван Петрович

Ярош: Росія загострює ситуацію. Україні треба готуватися до війни з Росією

Чернінька Юлія. ДОСЬЄ

Погосян Гамлет. ДОСЬЄ

Хто зробив із Зеленського наркомана

10 запитань і відповідей про книгу “Зеленський без гриму”

Ірина Солоннікова здобула кандидатський ступінь

Зеленський: Я хотів би побудувати Голлівуд і Діснейленд в Україні

Реклама

Партнери