ГО та партії

13 Липня 2018
Нардепи пішли на канікули до осені
Рада розійшлася до осені

Верховна Рада завершила восьму сесію, народні депутати пішли на канікули до вересня.

Про це з трибуни парламенту оголосив спікер парламенту Андрій Парубій у п'ятницю, пише "Еспресо".

"Шановні депутати, ніхто не вірив, що у п'ятницю 13-го депутати зможуть закрити сесію і приймати закони. Всі ті, хто говорили, що він не здатний діяти, побачили величезний потенціал українського парламенту, парламенту, обраного після Майдану, парламенту, який чує людей і парламенту, якому доводиться діяти в умовах воюючої країни", - сказав голова ВР.

Підсумовуючи, він розповів, чого вдалося досягти депутатам за час восьмої сесії.

Зокрема, за його словами, планувалося, що за цей час Рада ухвалить закон про Вищий антикорупційний суд, про національну безпеку, узгодить кадрові питання, а також розробить та узгодить план щодо виконання угоди про імплементацію з ЄС по євроінтеграції.

"І сьогодні ми можемо ствердно сказати: Вищий антикорупційний суд створений у цьому залі українським парламентом. З чим я вас і вітаю", - заявив Парубій.

"Масштабний закон про національну безпеку, який став вагомим кроком України до НАТО, прийнятий українським парламентом", - додав він.

Щодо кадрових питань, то політик зазначив, що вдалось вирішити питання Рахункової палати, Національного банку, Уповноваженого з питань прав людини.

"Так, у нас залишається питання Центральної виборчої комісії. Я переконаний, що це має бути першим питанням наступного засідання Верховної Ради", - сказав він.

За його словами, Рада ухвалила майже 20 законів, необхідних для виконання угоди про європейську інтеграцію України, а також провели "потужну" діяльність у комітетах.

"Одне з ключових завдань, яких вдалось досягти, це створення міжпарламентської асамблеї Україна-Грузія-Молдова, що показує міжпарламентську співпрацю та українське лідерство в балто-чорноморському поясі. Поїздка спікерів Польщі, Молдови, України, Грузії у Вашингтон вже дала свій результат", - запевнив голова ВР.

Він додав, що ухвалення резолюції під час саміту країн східної Європи і є концепцією щита Європи, який створюють зазначені держави перед російською загрозою.

Крім того, Парубій зазначив, що протягом сесії було ухвалено 88 законів у цілому. У першому читанні - 49 законів, підтримано 37 постанов, а загалом ухвалено понад 157 колективних рішень українського парламенту.

"Я хотів би ,попри всі суперечки, які є у цьому залі, подякувати кожному депутату ,які своєю енергією і своїм духом допомагали ухвалювати рішення", - сказав він.

Зокрема, спікер підкреслив, що найбільша подяка фракції БПП, яка є "фундаментом" у парламенті.

Також він подякував президенту Петру Порошенку за плідну співпрацю і прем'єр міністру Володимиру Гройсману і всьому уряду за "унікальну співпрацю".

"Це є приклад напередодні найважчого, передвиборчого року Верховна рада як і була, так і буде осередком стабільності. Повірте мені: стабільна Верховна Рада - стабільна Україна!", - заявив Парубій.

 

Нові досьє

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу

Яценко Володимир Анатолійович. ДОСЬЄ

FROM TEXAS TO WYOMING: UKRAINIAN SERHIY TRON OPENS A NEW DATA CENTRE IN THE USA

Від Техасу до Вайомінгу: українець Сергій Тронь відкриває новий дата-центр у США

Nykyta Izmaylov

Ізмайлов Никита. ДОСЬЄ

Арестович Олексій. ДОСЬЄ

Rudenko Serhii. PROFILE

Реклама

Партнери