Групи впливу

30 Листопада 2017
Затриманий агент НАБУ 7 місяців контактував із заступницею голови ДМС: її версія
Агент НАБУ начебто кілька місяців намагався дати їй хабар

Перший заступник голови Державної міграційної служби (ДМС) Діна Пімахова заявила, що агент Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Юрій Боярський встановив з нею неформальні дружні стосунки і став пропонувати легалізувати іноземців за хабар.

Про це Пимахова розповіла під час брифінгу, пише "Еспресо".

Заступник голови ДМС заявила, що людина, яка представилася співробітником Арабського інвестфонду "Mubadala" Сергієм Титиньковим, познайомилася з нею кілька місяців тому.

"Протягом кількох місяців спілкування, яке не виходило за межі товариських відносин і не стосувалося моєї роботи, через кілька місяців він почав пропонувати вирішення питань в сприянні незаконній легалізації іноземних громадян на території України, на що я відмовила", - заявила Пімахова.

За її словами, на наступних зустрічах Титиньков зазначив, що за це може бути певна грошова нагорода. Пімахова йому відмовила і попередила його про кримінальну відповідальність, на що він відповів, що буде змушений звернутися до інших осіб. Після цього вона звернулася в СБУ.

Читайте також: Ситник та Холодницький йдуть до Луценка у справі обшуків в НАБУ.

 Пімахова дізналася про те, що це агент НАБУ, після його затримання.

"У момент затримання мені стало відомо, що у нього було вилучено спеціальні технічні засоби в моїй присутності, а також мені стало відомо, що він має інші установчі дані - Сергій Боярський", - повідомила вона.

Як повідомляло "Досьє", ввечері 29 листопада СБУ провела обшуки в НАБУ, пізніше стало відомо про затримання агента Бюро.

НАБУ звинуватило ГПУ і СБУ у зриві спецоперації: начебто їхні співробітники навмисне перешкодили проведенню спецоперації, спрямованої на виявлення "учасників організованого злочинного угруповання" в Державній міграційній службі. В Державній міграційній службі, у свою чергу, звинувачують агента НАБУ у провокуванні дачі хабара працівнику державного органу. 

Нові досьє

Гончарук Олексій. ДОСЬЄ

Шевцов Євген Олександрович. ДОСЬЄ

Завітневич Олександр. ДОСЬЄ

Данилюк Олександр. ДОСЬЄ

Богдан Андрій. ДОСЬЄ

Зеленський: В Україні легалізують азартні ігри у 5-зіркових готелях

Хто керуватиме новою Радою. Досьє на керівництво парламенту

Білозір Лариса. ДОСЬЄ

Бухарєв Владислав. ДОСЬЄ

Шефір Сергій. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери