Групи впливу

30 Листопада 2017
Затриманий агент НАБУ 7 місяців контактував із заступницею голови ДМС: її версія
Агент НАБУ начебто кілька місяців намагався дати їй хабар

Перший заступник голови Державної міграційної служби (ДМС) Діна Пімахова заявила, що агент Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Юрій Боярський встановив з нею неформальні дружні стосунки і став пропонувати легалізувати іноземців за хабар.

Про це Пимахова розповіла під час брифінгу, пише "Еспресо".

Заступник голови ДМС заявила, що людина, яка представилася співробітником Арабського інвестфонду "Mubadala" Сергієм Титиньковим, познайомилася з нею кілька місяців тому.

"Протягом кількох місяців спілкування, яке не виходило за межі товариських відносин і не стосувалося моєї роботи, через кілька місяців він почав пропонувати вирішення питань в сприянні незаконній легалізації іноземних громадян на території України, на що я відмовила", - заявила Пімахова.

За її словами, на наступних зустрічах Титиньков зазначив, що за це може бути певна грошова нагорода. Пімахова йому відмовила і попередила його про кримінальну відповідальність, на що він відповів, що буде змушений звернутися до інших осіб. Після цього вона звернулася в СБУ.

Читайте також: Ситник та Холодницький йдуть до Луценка у справі обшуків в НАБУ.

 Пімахова дізналася про те, що це агент НАБУ, після його затримання.

"У момент затримання мені стало відомо, що у нього було вилучено спеціальні технічні засоби в моїй присутності, а також мені стало відомо, що він має інші установчі дані - Сергій Боярський", - повідомила вона.

Як повідомляло "Досьє", ввечері 29 листопада СБУ провела обшуки в НАБУ, пізніше стало відомо про затримання агента Бюро.

НАБУ звинуватило ГПУ і СБУ у зриві спецоперації: начебто їхні співробітники навмисне перешкодили проведенню спецоперації, спрямованої на виявлення "учасників організованого злочинного угруповання" в Державній міграційній службі. В Державній міграційній службі, у свою чергу, звинувачують агента НАБУ у провокуванні дачі хабара працівнику державного органу. 

Нові досьє

Литвиненко Юлія. 10 фактів із життя

Бойко Юрій. 10 фактів із життя

Зеленський: "Я не іграшка і не "план Б" Коломойського"

Ригованов Руслан. 10 фактів із життя

Мороз Олександр. 10 фактів із життя

Порошенко Петро. 20 фактів із життя

Богословська Інна. 10 фактів із життя

Данилюк Олександр. 10 фактів із життя

Кошулинський Руслан. 10 фактів із життя

Скоцик Віталій. 10 фактів із життя

Реклама

Партнери