Групи впливу

11 Жовтня 2018
В Ічні ще лунають вибухи, пожежу загасили
Пожежу на арсеналі біля Ічні загасили

Зараз на території 6-го арсеналу біля Ічні Чернігівської області лунають рідкісні поодинокі вибухи на двох тліючих майданчиках, втім саму пожежу вчора вдалося ліквідувати.

Про це повідомляє прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій.

У відомстві зазначили, що, станом на 7-му годину ранку, інтенсивність вибухів боєприпасів на технічній території військового складу значно зменшилась.

Пожежна авіація рятувальників забезпечила гасіння окремих осередків пожежі на технічній території арсеналу, літаками Ан-32П з початку робіт здійснено 21 скид води (168 тон).

Також піротехнічні підрозділи ДСНС вже почали очищати 16-кілометрову зону поблизу арсеналу, зокрема в населених пунктах Ічня, Дружба, Августівка та Гмирянка.

Населення понад 90 разів звернулося до рятувальників щодо знайдених ними у населених пунктах підозрілих предметів, в результаті чого працівники ДСНС вилучили 432 боєприпаси.

Тим часом у Міністерстві оборони вчора ввечері зауважили, що пожежу на території 6-го арсеналу ліквідовано в повному обсязі.

"Станом на 21:00, залишаються поодинокі вибухи на двох тліючих майданчиках з періодичністю 1-2 вибухи на годину, які не несуть загрози населеним пунктам, розташованим поблизу арсеналу", - наголосив тоді начальник управління комунікацій та преси Міністерства полковник Олексій Чернобай.

Станом на 7:30, за даними Міноборони, протягом цієї ночі спостерігалося збільшення інтенсивності вибухів на 2-х майданчиках, де відбувалося тління. Це пов'язано з перепадом температури вночі.

Втім, вже після 5-ї години ранку інтенсивність вибухів на цих майданчиках значно пішла на спад. Зараз на території арсеналу працює аеророзвідка, яка виявляє осередки тління, а авіація ДСНС скидами води гасить їх.

9 жовтня, на 6-му арсеналі, що знаходиться в районі населеного пункту Ічня Чернігівщини, над ранок на технічній території стався вибух.

Згодом стало відомо, що з населеного пункту Ічня та районів, які знаходяться у зоні ураження, евакуювали вже понад 10 тисяч людей. Пізніше стало відомо, що в результаті вибухів у зоні ураження опинились 30 населених пунктів, а це близько 20 тисяч людей.

Нові досьє

Гандзюк Катерина. 10 фактів із життя

Карижський Максим. ДОСЬЄ

Вакарчук: "Я готовий принести в жертву творчість"

Остап'юк Юрій. ДОСЬЄ

Маринович Ярослав. ДОСЬЄ

Довбенко Андрій. ДОСЬЄ

10 фактів із життя Марини Поплавської

Соболєв: Називати мене агентом Кремля – повна нісенітниця

Вакарчук: Кому тут тюрма, кому – Дольче Віта

Головач Андрій. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери