Групи впливу

11 Жовтня 2018
В Ічні ще лунають вибухи, пожежу загасили
Пожежу на арсеналі біля Ічні загасили

Зараз на території 6-го арсеналу біля Ічні Чернігівської області лунають рідкісні поодинокі вибухи на двох тліючих майданчиках, втім саму пожежу вчора вдалося ліквідувати.

Про це повідомляє прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій.

У відомстві зазначили, що, станом на 7-му годину ранку, інтенсивність вибухів боєприпасів на технічній території військового складу значно зменшилась.

Пожежна авіація рятувальників забезпечила гасіння окремих осередків пожежі на технічній території арсеналу, літаками Ан-32П з початку робіт здійснено 21 скид води (168 тон).

Також піротехнічні підрозділи ДСНС вже почали очищати 16-кілометрову зону поблизу арсеналу, зокрема в населених пунктах Ічня, Дружба, Августівка та Гмирянка.

Населення понад 90 разів звернулося до рятувальників щодо знайдених ними у населених пунктах підозрілих предметів, в результаті чого працівники ДСНС вилучили 432 боєприпаси.

Тим часом у Міністерстві оборони вчора ввечері зауважили, що пожежу на території 6-го арсеналу ліквідовано в повному обсязі.

"Станом на 21:00, залишаються поодинокі вибухи на двох тліючих майданчиках з періодичністю 1-2 вибухи на годину, які не несуть загрози населеним пунктам, розташованим поблизу арсеналу", - наголосив тоді начальник управління комунікацій та преси Міністерства полковник Олексій Чернобай.

Станом на 7:30, за даними Міноборони, протягом цієї ночі спостерігалося збільшення інтенсивності вибухів на 2-х майданчиках, де відбувалося тління. Це пов'язано з перепадом температури вночі.

Втім, вже після 5-ї години ранку інтенсивність вибухів на цих майданчиках значно пішла на спад. Зараз на території арсеналу працює аеророзвідка, яка виявляє осередки тління, а авіація ДСНС скидами води гасить їх.

9 жовтня, на 6-му арсеналі, що знаходиться в районі населеного пункту Ічня Чернігівщини, над ранок на технічній території стався вибух.

Згодом стало відомо, що з населеного пункту Ічня та районів, які знаходяться у зоні ураження, евакуювали вже понад 10 тисяч людей. Пізніше стало відомо, що в результаті вибухів у зоні ураження опинились 30 населених пунктів, а це близько 20 тисяч людей.

Нові досьє

Гриценко Анатолій. 10 фактів із життя

Перша Логістична Компанія

Audi Центр Одеса Юг

Гільфанов Рустам. 10 фактів із життя

Токарєв Сергій. 10 фактів із життя

Журавльов Василь. 10 фактів із життя

Литвиненко Юлія. 10 фактів із життя

Бойко Юрій. 10 фактів із життя

Зеленський: "Я не іграшка і не "план Б" Коломойського"

Ригованов Руслан. 10 фактів із життя

Реклама

Партнери