Групи впливу

18 Червня 2018
Українських прикордонників автомобілями забезпечують закарпатські клани контрабандистів
За два роки Державна прикордонна служба України відновила свій автопарк більше 500 одиницями автомобільної техніки.

За останні два роки Державна прикордонна служба України отримала понад 500 одиниць автомобільної техніки. Великі гроші на придбання техніки надають міжнародні організації. Однак завдяки налагодженим схемами засобами іноземних партнерів користуються «потрібні» компанії, передає Joinfo.ua з посиланням на телеканал «24».

У 2014 році за кошти міжнародних партнерів прикордонники отримали близько 200 нових авто. В цьому році автопарк ДПСУ вже поповнився майже 200 автомобілями за різними програмами Євросоюзу і 130 машинами при технічній допомозі США.

«У тендерах на закупівлю автомобілів та іншої техніки останні два роки майже завжди перемагає одна і та ж чеська компанія "Pulsar Expo", яка належить українській парі. Раніше вони придбали фірму, яка займалася орендою нерухомості, її перепрофілювали і почали вигравати тендери на закупівлю техніки», - сказано в сюжеті телеканалу.

«Ми працюємо з міжнародними донорами: Коли США, ЄС або ООН допомагають сусіднім державам. Ми якраз є "руками" цієї технічної допомоги », - каже власник компанії "Pulsar Expo" Вахтанг Джукашвілі.

За відомостями з оточення, з нинішнім главою управління Міжнародного співробітництва Адміністрації ДПСУ полковником Олександром Панченком Джукашвілі почав співпрацювати ще в 2009 році.

Є інформація, що успішно працювати компанії «Пульсар Експо» дали можливість зв'язки Джукашвілі в автомобільному бізнесі і можливості Панченка. Однак в цій історії існує ще безліч дійових осіб, наближених до клану Віктора Балоги.

Детальніше дивіться в сюжеті.

Нові досьє

Продан Мирослав. 10 фактів із життя

Гандзюк Катерина. 10 фактів із життя

Карижський Максим. ДОСЬЄ

Вакарчук: "Я готовий принести в жертву творчість"

Остап'юк Юрій. ДОСЬЄ

Маринович Ярослав. ДОСЬЄ

Довбенко Андрій. ДОСЬЄ

Поплавська Марина. 10 фактів із життя

Соболєв: Називати мене агентом Кремля – повна нісенітниця

Вакарчук: Кому тут тюрма, кому – Дольче Віта

Реклама

Партнери