Групи впливу

08 Серпня 2018
У Києві університет "окупували" тітушки
У Києві 7 серпня до приватного університету "Україна" увірвалися невідомі особи. Адміністрація установи вважає, що це може бути спробою рейдерського захоплення.

Як повідомили на сторінці ВНЗ у Facebook, станом на 8:30 8 серпня всі три корпуси університету за адресою вул. Львівська, 23, утримуються так званими тітушками. "Поліція не приймає виклики на адресу університету, і жодного патрульного екіпажу біля нього немає. Аргументують це перезмінкою", - пояснили OBOZREVATEL у прес-службі "України".

Також в університеті спростували інформацію про те, що предметом суперечок може бути оренда корпусів.

"Будівля належить саме університету, і жодних орендодавців або орендарів у конфлікті бути не може. Документи належності корпусів саме університету поліції надали, копії документів про судові справи - теж", - пояснили представники ВНЗ.

Також про інцидент повідомив прес-секретар ГПУ Андрій Лисенко. Він підтримав припущення, що це може бути атакою рейдерів з метою заволодіння майном.

Як писав OBOZREVATEL, на початку липня до будівлі корпорації "Укравтодор" увірвалася група невідомих. Молодики виявилися представниками однієї з політичних партій і, за словами працівників компанії, намагалися дестабілізувати їхню роботу.

Теги

рейдери

Нові досьє

Насіров Роман. 10 фактів із життя

Прокопчук Олександр. 10 фактів із життя

Продан Мирослав. 10 фактів із життя

Гандзюк Катерина. 10 фактів із життя

Карижський Максим. ДОСЬЄ

Вакарчук: "Я готовий принести в жертву творчість"

Остап'юк Юрій. ДОСЬЄ

Маринович Ярослав. ДОСЬЄ

Довбенко Андрій. ДОСЬЄ

Поплавська Марина. 10 фактів із життя

Реклама

Партнери