Групи впливу

11 Січня 2018
Російський Генштаб звинуватив Україну в причетності до атаки на свою базу в Сирії

джерело фото: mil.ru

Генштаб РФ звинуватив Україну в причетності до атаки на свою базу в Сирії

Генштаб збройних сил Росії звинуватив Україну в причетності до атаки на свої бази в Сирії.

Про це журналістам заявив начальник управління будівництва та розвитку БПЛА генштабу ЗС РФ генерал-майор Олександр Новіков, пише офіційний сайт Міноборони Росії.

"Попередні дослідження показали, що в якості основи вибухової речовини в боєприпасах використовувався ТЕН, що перевершує по потужності гексоген. Зазначена вибухова речовину виробляється низкою країн, в тому числі в Україні на Шосткинському заводі хімічних реактивів", - сказав Новіков.

За його словами, ця речовина "не може бути виготовлена в кустарних умовах або вилучена з інших боєприпасів". Новіков заявив, що зараз проводяться спеціальні дослідження з метою встановлення країни-виробника. Він підкреслив, що заслуговують на увагу використані на безпілотнику боєприпаси.

"Це саморобні вибухові пристрої масою близько 400 грамів, споряджені вражаючими елементами у вигляді металевих кульок з радіусом ураження до 50 метрів. Кожен безпілотник, який бере участь в атаці, ніс 10 таких боєприпасів", - сказав Новіков.

За його словами, проведені дослідження показують, що встановлене на безпілотники радіоелектронне обладнання забезпечувало їхній автоматизований, заздалегідь запрограмований політ і скидання боєприпасів, виключало постановку перешкод системам їхнього управління.

"Крім того, координати, закладені в програмах управління безпілотниками, по точності перевищують загальнодоступні дані, які можна отримати, наприклад, в інтернеті", - сказав Новіков.

Він зазначив, що поява дронів нових типів і модифікацій у бойовиків в Сирії фіксувалося буквально через лічені дні після надходження їх у вільний продаж в різних країнах.

"Безпілотники, що використовувалися бойовиками для завдавання ударів по об'єктах збройних сил Російської Федерації проти ночі на 6 січня 2018 року, були застосовані вперше", - підкреслив Новіков.

Нові досьє

Насіров Роман. 10 фактів із життя

Прокопчук Олександр. 10 фактів із життя

Продан Мирослав. 10 фактів із життя

Гандзюк Катерина. 10 фактів із життя

Карижський Максим. ДОСЬЄ

Вакарчук: "Я готовий принести в жертву творчість"

Остап'юк Юрій. ДОСЬЄ

Маринович Ярослав. ДОСЬЄ

Довбенко Андрій. ДОСЬЄ

Поплавська Марина. 10 фактів із життя

Реклама

Партнери