Групи впливу

18 Квітня 2018
Росія може заблокувати ще і Facebook
У Росії погрожують заблокувати ще й Facebook

До кінця 2018 року в Росії перевірять соціальну мережу Facebook щодо дотримання низки вимог та законів країни.

Про це повідомив глава Роскомнадзору Олександр Жаров в інтерв'ю виданню "Известия".

Очільник відомства розповів, що під час зустрічі з представниками компанії в лютому Москва ще раз повторила свою позицію.

"До кінця 2018 роки ми проведемо перевірку компанії, і є кілька пунктів, які повинні бути виконані: локалізація баз даних російських громадян на території Росії, видалення всієї забороненої інформації - а вони вже значно спізнюються за термінами - і дотримання інших законів", - розповів Жаров.

Він також додав, що в разі невиконання будь-якої з вимог чи відсутності інформації про намір провести такі дії Росія поставить питання про блокування соцмережі.

Нагадаємо, 13 квітня суддя Таганського суду міста Москва Юлія Смоліна задовольнила позов Роскомнагляду і постановила заблокувати месенджер Telegram на території Росії, суддя постановила розпочати блокування негайно, до вступу рішення за позовом в законну силу.

20 березня Роскомнагляд відправив месенджеру Telegram повідомлення "про необхідність виконання обов'язків організатора поширення інформації". Повідомлення було направлено розробникам месенджера через те, що у 2017 році суд оштрафував Telegram за відмову надати ключі шифрування ФСБ, а позов у Верховному суді про визнання наказу ФСБ про передачу ключів шифрування незаконним месенджер програв.

Нові досьє

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу