Групи впливу

04 Жовтня 2018
Рада подовжила дію закону щодо особливого статусу Донбасу
Верховна Рада ухвалила законопроект № 9153

Верховна Рада ухвалила законопроект № 9153 про пролонгацію закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" до 31 грудня 2019 року

Про це повідомляє "Досьє".

За відповідне рішення віддали голоси 245 депутатів з 365. "Проти" проголосували 19 депутатів "Самопомочі", 15 - Радикальної партії Олега Ляшка, 14 - "Батьківщини".

Коментуючи законопроект, перший віце-спікер парламенту Ірина Геращенко зазначила, що пролонгація документа не дасть друзям президента Росії Володмира Путіна з Європи зірвати санкції.

"Це технічний законопроект, який жодним чином не стосується змістів, виключно терміну дії. Закон важливий для наших дипломатів і партнерів в ЄС, він посилить переговорні позиції українського дипкорпусу для пролонгації санкцій проти РФ", - зауважила Геращенко за кілька днів напередодні голосування.

Раніше спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер порадив Україні продовжити закон про статус ОРДЛО, щоби зберегти санкції.

Волкер нагадав, що ключові санкції щодо Росії, які діють у Європейському Союзі, прив’язані до виконання Мінських домовленостей, у яких серед іншого йдеться про необхідність збереження особливого статусу непідконтрольної частини Донбасу.

Нові досьє

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу

Яценко Володимир Анатолійович. ДОСЬЄ

FROM TEXAS TO WYOMING: UKRAINIAN SERHIY TRON OPENS A NEW DATA CENTRE IN THE USA

Від Техасу до Вайомінгу: українець Сергій Тронь відкриває новий дата-центр у США

Nykyta Izmaylov

Ізмайлов Никита. ДОСЬЄ

Арестович Олексій. ДОСЬЄ

Rudenko Serhii. PROFILE

Реклама

Партнери