Групи впливу

04 Жовтня 2018
Рада подовжила дію закону щодо особливого статусу Донбасу
Верховна Рада ухвалила законопроект № 9153

Верховна Рада ухвалила законопроект № 9153 про пролонгацію закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" до 31 грудня 2019 року

Про це повідомляє "Досьє".

За відповідне рішення віддали голоси 245 депутатів з 365. "Проти" проголосували 19 депутатів "Самопомочі", 15 - Радикальної партії Олега Ляшка, 14 - "Батьківщини".

Коментуючи законопроект, перший віце-спікер парламенту Ірина Геращенко зазначила, що пролонгація документа не дасть друзям президента Росії Володмира Путіна з Європи зірвати санкції.

"Це технічний законопроект, який жодним чином не стосується змістів, виключно терміну дії. Закон важливий для наших дипломатів і партнерів в ЄС, він посилить переговорні позиції українського дипкорпусу для пролонгації санкцій проти РФ", - зауважила Геращенко за кілька днів напередодні голосування.

Раніше спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер порадив Україні продовжити закон про статус ОРДЛО, щоби зберегти санкції.

Волкер нагадав, що ключові санкції щодо Росії, які діють у Європейському Союзі, прив’язані до виконання Мінських домовленостей, у яких серед іншого йдеться про необхідність збереження особливого статусу непідконтрольної частини Донбасу.

Нові досьє

Арестович Олексій. ДОСЬЄ

Rudenko Serhii. PROFILE

Руденко Сергій. ДОСЬЄ

Сергій Руденко: Путін хотів від Зеленського лише капітуляції. Але він прорахувався

Oleksandr Svishchov: biznesmen, filantrop, osoba publiczna, prezes ukraińskiej Federacji Piłki Wodnej

Свіщов Олександр Юрійович. ДОСЬЄ

Hryhoriy Kozlovskyy: ukraiński biznesmen i aktywna osoba publiczna Dossier

Досьє Григорія Козловського - українського бізнесмена та активного громадського діяча

Щуцький Олександр Геннадійович. ДОСЬЄ

Жоравович Дмитро Олексійович

Реклама

Партнери