Групи впливу

18 Жовтня 2018
Путін вважає, що у трагедії в Керчі винен Інтернет - ФСБ хоче взяти його під контроль
ФСБ РФ планує взяти під контроль Інтернет

Президент Росії Володимир Путін вважає, що до стрілянини у школі в окупованій Керчі призвела, в тому числі, глобалізація через інтернет.

Про це він сказав на засіданні Міжнародного дискусійного клубу "Валдай", пише ТАСС.

"Це, в тому числі, судячи з усього, результат глобалізації. У соцмережах, в інтернеті цілі спільноти створені… Молоді люди з нестійкою психікою псевдогероїв для себе створюють. Це означає, що ми погано реагуємо на умови, що змінюються в світі", – сказал президент Росії.

Він також додав, що молодіж "хапає цей сурогат героїзму", тому що для неї не створюють "потрібного, цікавого і корисного контенту".

Водночас перший заступник директора Федеральної служби безпеки Росії генерал армії Сергій Смирнов заявив, що кіберпростір має бути під контролем компетентних служб для боротьби з тероризмом.

Про це повідомив журналістам за підсумками засідання Ради регіональної антитерористичної структури Шанхайської організації співпраці (ШОС) в Бішкеку, передає ТАСС.

За його словами, на засіданні ради обговорювалися питання, пов'язані із забезпеченням безпеки в кіберпросторі, зокрема, постійний моніторинг і обмін інформацією, пов'язаною з тероризмом або екстремізмом і функції ФСБ у цій сфері.

Він додав, що робоча група експертів виробить відповідні пропозиції.

"Для нас, професіоналів, давно очевидно, що кіберпростір має перебувати під контролем компетентних органів. Без цього гарантувати належне забезпечення інформаційної безпеки і успішно протистояти сучасним терористичним загрозам неможливо", - заявив Смирнов.

Владислав Росляков після стрілянини по людях, за версією російських слідчих, наклав на себе руки. За кілька днів до нападу він закупив патронів до мисливської рушниці.

Наразі кількість загиблих у Керчі зросла до 21 людини.

Теги

Путін

Нові досьє

Насіров Роман. 10 фактів із життя

Прокопчук Олександр. 10 фактів із життя

Продан Мирослав. 10 фактів із життя

Гандзюк Катерина. 10 фактів із життя

Карижський Максим. ДОСЬЄ

Вакарчук: "Я готовий принести в жертву творчість"

Остап'юк Юрій. ДОСЬЄ

Маринович Ярослав. ДОСЬЄ

Довбенко Андрій. ДОСЬЄ

Поплавська Марина. 10 фактів із життя

Реклама

Партнери