Групи впливу

27 Лютого 2018
Під Радою сталися сутички за участі прихильників Саакашвілі. Є постраждалі
фото: Дмитро Гнап

фото: Дмитро Гнап

Під парламентом сталися сутички

Народний депутат "Народного фронту" Антон Геращенко заявляє, що перед Верховною Радою влаштували провокацію, в результаті якої отримали поранення двоє правоохоронців.

Про це він сказав з трибуни парламенту 27 лютого, пише "Українська правда".

"Тільки, що перед Верховною Радою представниками "Руху нових сил" Саакашвілі була організована провокація", – заявив Геращенко.

За його словами, активісти викотили шини до парламенту і намагалися їх підпалити. Правоохоронці завадили цьому. Активісти влаштували сутички, внаслідок чого 2 поліцейських отримали поранення.

"В одного зламана ключиця", – заявив Геращенко.

"На цей час дев'ять осіб, які зробили провокацію, не виключено, що за гроші росіян, затримані і будуть препроваджені до органів внутрішніх справ", – наголосив нардеп.

В свою чергу народний депутат від БПП Ірина Геращенко нагадала про трагічні події 31 серпня 2015 року, коли в національних гвардійців активісти кинули гранату, внаслідок чого загинуло 4 правоохоронці.

Геращенко наголосила на недопустимості повторення подібних дій та закликала розслідувати нинішній інцидент під стінами парламенту.

"Як говорять самі нацгвардійці, серед тих, хто кидав у них каміння сьогодні нову були депутати Верховної Ради. Вибачте, але кидати каміння в нацгвардійців, які вчора повернулися з лінії фронту це просто злочин", – заявила нардеп.

Нові досьє

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу