Групи впливу

10 Вересня 2018
Кремль відбріхується щодо пропозицій України з обміну заручників
Дмитро Пєсков

Дмитро Пєсков

У Кремлі заявили, що не знають про пропозиції України щодо обміну заручниками

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що в Кремлі нічого не знають про ініціативи України щодо обміну ув'язненими.

"Я розумію, що росіяни, які засуджені і перебувають в Україні, хочуть потрапити назад на батьківщину. Але нам невідомо про готовність української сторони вжити якихось для цього кроків", - цитує ТАСС заяву Пєскова.

Представник Кремля також заявив, що не знає про лист громадян РФ, засуджених в Україні через підготовку терактів, диверсії, шпигунство, участь в незаконних збройних формуваннях і військових діях, президенту РФ Володимиру Путіну з проханням перемістити їх в РФ замість утримуваних в російських в'язницях громадян України .

Представниця України в гуманітарній підгрупі на Мінських переговорах, віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що українська сторона запропонувала помилувати двох росіян, щоб розблокувати процес звільнення українських політичних в'язнів і заручників з РФ і з окупованих територій.

Крім того, Україна ініціювала переговори в Мінську з обміну 36 засуджених громадян РФ на українських політичних в'язнів. Однак російська сторона відмовилася від зустрічі.

Нові досьє

Щуцький Олександр Геннадійович. ДОСЬЄ

Жоравович Дмитро Олексійович

Ярош - Зеленському: "Лоханувся? Вибачся!"

Соляник Олексій Анатолійович. ДОСЬЄ

Пудрик Денис Валерійович. ДОСЬЄ

Макаренко Оксана Вікторівна. ДОСЬЄ

Чекурда Тарас. ДОСЬЄ

Тронь Сергій. ДОСЬЄ

10 секс-скандалів в українській політиці

Федорко Іван Петрович. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери