Групи впливу

10 Вересня 2018
Кремль відбріхується щодо пропозицій України з обміну заручників
Дмитро Пєсков

Дмитро Пєсков

У Кремлі заявили, що не знають про пропозиції України щодо обміну заручниками

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що в Кремлі нічого не знають про ініціативи України щодо обміну ув'язненими.

"Я розумію, що росіяни, які засуджені і перебувають в Україні, хочуть потрапити назад на батьківщину. Але нам невідомо про готовність української сторони вжити якихось для цього кроків", - цитує ТАСС заяву Пєскова.

Представник Кремля також заявив, що не знає про лист громадян РФ, засуджених в Україні через підготовку терактів, диверсії, шпигунство, участь в незаконних збройних формуваннях і військових діях, президенту РФ Володимиру Путіну з проханням перемістити їх в РФ замість утримуваних в російських в'язницях громадян України .

Представниця України в гуманітарній підгрупі на Мінських переговорах, віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що українська сторона запропонувала помилувати двох росіян, щоб розблокувати процес звільнення українських політичних в'язнів і заручників з РФ і з окупованих територій.

Крім того, Україна ініціювала переговори в Мінську з обміну 36 засуджених громадян РФ на українських політичних в'язнів. Однак російська сторона відмовилася від зустрічі.

Нові досьє

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу