Компанії

16 Червня 2019
Пташиний "могильник": суд знизив заставу власнику "Гаврилівських курчат" у 16 разів і відпустив
Печерський райсуд Києва відпустив під заставу співвласника ТОВ "Комплекс "Агромарс" Євгена Сігала і директора філії компанії Івана Зозулю

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

За інформацією прес-служби юридичної компанії Equity, команда адвокатів якої захищає права підозрюваних в суді, було оскаржене рішення Печерського райсуду Києва і в результаті судового розгляду Апеляційним судом Києва розмір застави (як альтернативного запобіжного заходу) був знижений до 5 млн грн для кожного підозрюваного.

"Необхідні суми були внесені на депозитарний рахунок суду і власники агрохолдингу Марина та Євген Сігал, а також директор філії Іван Зозуля були звільнені під заставу і зараз вже знаходяться зі своїми сім'ями", - повідомили в прес-службі юридичної компанії.

Як повідомлялось, Марина Сігал вийшла раніше під заставу у 90 млн грн. 

Раніше Печерський районних суд Києва обрав власникам ООО "Комплекс "Агромакс"" Євгену та Марині Сігал міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на два місяці з альтернативою внесення застави у розмірі 80 млн грн та 90 млн грн відповідно. 

Крім того, суд обрав директору структурного підрозділу Івану Зозулі такий самий запобіжний захід з альтернативою внесення застави в розмірі 84 млн грн.

Нагадаємо, на початку червня на Київщині поліція затримала власників агрохолдингу ТОВ "Комплекс "Агромарс" за підозрою у організації пташиного могильника та забрудненні навколишнього середовища.

Внаслідок порушення норм законодавства про охорону природного середовища посадовці агрохолдингу завдали довкіллю збитків на суму понад 200 млн грн.

 

У лютому 2018 року Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів виявила велике звалище трупів загиблих птахів, що утворилося поблизу філії "Гаврилівський птахівничий комплекс" "Агромарс".

Головне виробництво знаходиться в Гаврилівці (Вишгородський р-н Київської обл.).

Структура ТОВ "Комплекс "Агромарс" також включає: Броварську і Кагарлицьку філії, "Бориспільський експериментальний комбікормовий завод", "Київський комбікормовий завод", "Кагарлицький елеватор" і "Курганський бройлер".

"Комплекс Агромарс" в 2016 році збільшив чистий прибуток на 6,7% - до 86,63 млн грн, скоротивши виручку на 15,3% - до 2 млрд 287,22 млн грн.

Згідно з держреєстром, власниками ТОВ "Комплекс Агромарс" є Євген і Марина Сігал в частках 49,994% на 50,006%.

Нові досьє

UNIT Factory

Роман Сущенко: ФСБ закидало мені усілякі дурниці, навіть інтимні стосунки із першою леді Франції

Андрій Парубій: Я просив Зеленського не чіпати мою сім'ю

Ясеницький Юрій Ігорович. ДОСЬЄ

Ігор Мірошниченко: Ідеальної України не буде

Іванов Андрій. ДОСЬЄ

Ганна Гопко: Я не йшла в політику для того, щоб подобатися більшості, я йшла, щоб щось змінювати

Дмитро Потєхін: Зеленський нагадує Голохвастова

Тетяна Чорновол: Останні п’ять років я жила в умовах надзвичайно жорсткої травлі

Яніна Соколова: За років п’ять я подумаю над президентством

Реклама

Партнери