Компанії

16 Червня 2019
Пташиний "могильник": суд знизив заставу власнику "Гаврилівських курчат" у 16 разів і відпустив
Печерський райсуд Києва відпустив під заставу співвласника ТОВ "Комплекс "Агромарс" Євгена Сігала і директора філії компанії Івана Зозулю

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

За інформацією прес-служби юридичної компанії Equity, команда адвокатів якої захищає права підозрюваних в суді, було оскаржене рішення Печерського райсуду Києва і в результаті судового розгляду Апеляційним судом Києва розмір застави (як альтернативного запобіжного заходу) був знижений до 5 млн грн для кожного підозрюваного.

"Необхідні суми були внесені на депозитарний рахунок суду і власники агрохолдингу Марина та Євген Сігал, а також директор філії Іван Зозуля були звільнені під заставу і зараз вже знаходяться зі своїми сім'ями", - повідомили в прес-службі юридичної компанії.

Як повідомлялось, Марина Сігал вийшла раніше під заставу у 90 млн грн. 

Раніше Печерський районних суд Києва обрав власникам ООО "Комплекс "Агромакс"" Євгену та Марині Сігал міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на два місяці з альтернативою внесення застави у розмірі 80 млн грн та 90 млн грн відповідно. 

Крім того, суд обрав директору структурного підрозділу Івану Зозулі такий самий запобіжний захід з альтернативою внесення застави в розмірі 84 млн грн.

Нагадаємо, на початку червня на Київщині поліція затримала власників агрохолдингу ТОВ "Комплекс "Агромарс" за підозрою у організації пташиного могильника та забрудненні навколишнього середовища.

Внаслідок порушення норм законодавства про охорону природного середовища посадовці агрохолдингу завдали довкіллю збитків на суму понад 200 млн грн.

 

У лютому 2018 року Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів виявила велике звалище трупів загиблих птахів, що утворилося поблизу філії "Гаврилівський птахівничий комплекс" "Агромарс".

Головне виробництво знаходиться в Гаврилівці (Вишгородський р-н Київської обл.).

Структура ТОВ "Комплекс "Агромарс" також включає: Броварську і Кагарлицьку філії, "Бориспільський експериментальний комбікормовий завод", "Київський комбікормовий завод", "Кагарлицький елеватор" і "Курганський бройлер".

"Комплекс Агромарс" в 2016 році збільшив чистий прибуток на 6,7% - до 86,63 млн грн, скоротивши виручку на 15,3% - до 2 млрд 287,22 млн грн.

Згідно з держреєстром, власниками ТОВ "Комплекс Агромарс" є Євген і Марина Сігал в частках 49,994% на 50,006%.

Нові досьє

10 запитань до президента Зеленського

10 фактів із життя Сергія Сивохо

Іонушас Сергій. ДОСЬЄ

Звіробій Маруся. 10 фактів із життя

Довгий Станіслав Олексійович. ДОСЬЄ

Брагар Євген. ДОСЬЄ

Ірина Проскуріна представляє свою дебютну книгу "Як стати моделлю в Америці"

Новіков Олександр. ДОСЬЄ

Чи літав Зеленський до Москви? З'явилися подробиці чартера Зеленського із Оману

Ахтем Сеітаблаєв: Серіал "Свати" - це бізнес на крові

Реклама

Партнери