Компанії

27 Лютого 2024
Parimatch (ТОВ «Паріматч»)
Parimatch (ТОВ «Паріматч») - бренд міжнародної холдингової компанії «Parimatch», яка здійснює букмекерську діяльність та організовує азартні ігри в інтернеті. Створена 1994 року

Працює в онлайні та офлайні під ліцензіями окремих країн та з міжнародною ліцензією Кюрасао. Компанія працює на Кіпрі, в Казахстані, Танзанії, під ліцензією (eGaming) Кюрасао. В Україні бренд «Parimatch» представлено ТОВ «Паріматч»

Parimatch є одним з найбільших платників податків на ігровому ринку. Упродовж 2021-2023 років компанія сплатила 957 млн грн податків.

10 березня 2023  року - Президент Зеленський підписав указ про введення санкцій терміном на 50 років щодо низки українських компаній, серед них була Parimatch. 12 березня компанія припинила операційну діяльність, у квітні звільнила половини штату (1100 працівників) з українських офісів. 12 травня 2023 — було оголошено про призупинення роботи компанії «Parimatch Україна» до зняття санкцій.

Свою позицію щодо накладення санкцій Parimatch виклала на спеціально створеному сайті. На думку представників компанії, санкції РНБО щодо групи компаній Parimatch були накладені безпідставно.

Також Parimatch відкрила структуру своєї власності, де показала усі компанії, які входять до холдингу. На цей час у структурі власності групи компаній Parimatch немає громадян та/або юридичних осіб російської федерації, які б прямо або опосередковано володіли б часткою в групі або мали б вплив на групу.

Теги

Parimatch

Нові досьє

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович