Компанії

06 Вересня 2018
Місія МВФ розпочала роботу в Україні

джерело фото: ria.ru

В Україні сьогодні починає роботу місія МВФ

Візит місії МВФ в Києві триватиме до 19 вересня.

В Україні сьогодні, 6 вересня, розпочинає роботу місія Міжнародного валютного фонду (МВФ). Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства фінансів України.

Українська влада очікує майбутній візит місії МВФ до Києва в період з 6 по 19 вересня для обговорення останніх економічних подій, економічної політики та подальших кроків.

Під час свого візиту в Україну представники місії МВФ обговорять питання цін на газ для населення.

За словами посла України в США Валерія Чалого, створення умов для надходження інвестицій є важливим пріоритетом і роботи посольства, і української влади. Посол підкреслив, що питання надання чергового траншу від МВФ знаходиться на завершальній стадії. Посол також зазначив, що прийняття закону про Вищий антикорупційний суд був позитивно оцінений в США як виконання другої умови надання траншу від МВФ.

Також повідомлялося, що Національний банк України розраховує отримати транш від Міжнародного валютного фонду до кінця осені.

"У наш прогноз (економічної ситуації в Україні, - ред.) ми закладаємо отримання траншу до кінця осені в сумі близько 2 мільярдів доларів. Насправді це не найголовніше. Це одне з важливих подій, які повинні відбутися, але після цього Україна, по суті, відкриває собі шлях до отримання фінансування від міжнародних організацій, таких як Світовий банк, Європейська комісія, на суму близько 1,5 мільярда доларів, які ми можемо отримати до кінця року", - заявляв заступник голови НБУ Олег Чурий.

Теги

МВФ

Нові досьє

Насіров Роман. 10 фактів із життя

Прокопчук Олександр. 10 фактів із життя

Продан Мирослав. 10 фактів із життя

Гандзюк Катерина. 10 фактів із життя

Карижський Максим. ДОСЬЄ

Вакарчук: "Я готовий принести в жертву творчість"

Остап'юк Юрій. ДОСЬЄ

Маринович Ярослав. ДОСЬЄ

Довбенко Андрій. ДОСЬЄ

Поплавська Марина. 10 фактів із життя

Реклама

Партнери