Компанії

15 Грудня 2017
До редакції "Вєстєй" прийшли з обшуками. Відео

Ілюстрація

"Влада тисне на редакцію" - пишуть журналісти видання

Представники видання "Вести" заявляють, що до них прийшли з обшуками співробітники Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами та поліції

Про це йдеться на офіційному сайті редакції.

Журналісти кажуть, що обшуки вібуваються без законних підстав, адже холдинг нікому не відмовляє в доступі до приміщення і завжди готовий до діалогу.

"В даний час відбувається чергова спроба перешкоди роботі медіахолдингу з боку державних органів. Адже сьогоднішній візит загрожує паралізацією роботи холдингу", - наголосили у відомстві.

13-14 липня у Києві та Одесі пройшло понад 100 обшуків у пов'язаних з екс-міністром доходів і збоорів Олександром Клименком компаніях, а також у медіа-холдінгу "Вєсті". Пов'язана із Клименком група компаній "Юнісон", як заявляв головний військовий прокурор Анатолій Матіос, купила на "відмитті" $778 млн елітну нерухомість, землю та утримувала медіахолдинг "Вести". Згідно з даними ГПУ, Клименко вивів з державного бюджету суму еквівалентну $12 млрд. Майно Клименка на 1,3 млрд грн передали Нацагентству з управління активами. 

 

Теги

Вєсті

Нові досьє

Насіров Роман. 10 фактів із життя

Прокопчук Олександр. 10 фактів із життя

Продан Мирослав. 10 фактів із життя

Гандзюк Катерина. 10 фактів із життя

Карижський Максим. ДОСЬЄ

Вакарчук: "Я готовий принести в жертву творчість"

Остап'юк Юрій. ДОСЬЄ

Маринович Ярослав. ДОСЬЄ

Довбенко Андрій. ДОСЬЄ

Поплавська Марина. 10 фактів із життя

Реклама

Партнери