Компанії

04 Січня 2020
Adelon AG (Аделон АГ)
Офіційна адреса компанії: Швейцарія, м Баар, вул. Цугерштрассе, 32

Офіційний сайт компанії: https://www.adelon.ch/ru

Основні напрямки діяльності

Швейцарський трейдер, який реалізує на світовому ринку вугільну продукцію з Кузнецького басейну (Кемеровської, Іркутської і Новосибірської областей Російської Федерації).

Компанія Adelon AG була заснована 4 жовтня 2018 року в кантоні Цуг (Швейцарія). Вона об'єднує фахівців з багаторічним досвідом роботи в міжнародній торгівлі вугільною продукцією в країнах Східної Європи і колишнього Радянського Союзу.

Трейдер реалізує угоди з вугіллям марок А (антрацит), Г (газовий), Д (довгополум'яне), СС (слабоспікливе), PCI (суміші пиловугільного вдування), Т (пісне). Одночасно швейцарська компанія торгує коксівним вугіллям.

Левову частку вугільної продукції Adelon AG купує безпосередньо у компаній Кузнецького вугільного басейну. Крім них трейдер також співпрацює з виробниками, які знаходяться в США, Колумбії, Канаді, ПАР.

Серед основних ринків збуту вугілля такі країни, як Китай, Японія, Південна Корея, Німеччина, Польща, Словаччина, Румунія, Сербія, Грузія і Туреччина.

Етап формування компанії

Команда швейцарського вугільного трейдера почала формуватися ще до 2000-х. Тоді був створений ряд компаній, які спеціалізувалися на продажу дрібних вагонних партій вугільної продукції. Через деякий час вдалося налагодити пряму співпрацю з великими компаніями, які видобувають цей вид сировини в Кузбасі.

Завдяки доробку таких зв'язків були укладені довгострокові контракти на закупівлю великих обсягів вугілля. Це сприяло зниженню собівартості покупки і перевезення продукції для її кінцевих споживачів. Одночасно вдалося створити розгалужену мережу споживачів вугільної продукції.

Рішення про заснування в Швейцарії трейдера Adelon AG було прийнято незадовго до 2018 року. Компанія розпочала активну роботу з торгівлі російським вугіллям на міжнародних ринках в 2019 році.

Дані про власників

Акціонером трейдера є компанія Аделон Анштальт (Adelon Anstalt), зареєстрована в Ліхтенштейні. Вона володіє 100% часткою в статутному капіталі Adelon AG, що становить 7,6 млн швейцарських франків. Директор компанії - Крістіан Фрей (Mr. Christian Frey).

 

Нові досьє

10 запитань до президента Зеленського

10 фактів із життя Сергія Сивохо

Іонушас Сергій. ДОСЬЄ

Звіробій Маруся. 10 фактів із життя

Довгий Станіслав Олексійович. ДОСЬЄ

Брагар Євген. ДОСЬЄ

Ірина Проскуріна представляє свою дебютну книгу "Як стати моделлю в Америці"

Новіков Олександр. ДОСЬЄ

Чи літав Зеленський до Москви? З'явилися подробиці чартера Зеленського із Оману

Ахтем Сеітаблаєв: Серіал "Свати" - це бізнес на крові

Реклама

Партнери