Компанії

04 Січня 2020
Adelon AG (Аделон АГ)
Офіційна адреса компанії: Швейцарія, м Баар, вул. Цугерштрассе, 32

Офіційний сайт компанії: https://www.adelon.ch/ru

Основні напрямки діяльності

Швейцарський трейдер, який реалізує на світовому ринку вугільну продукцію з Кузнецького басейну (Кемеровської, Іркутської і Новосибірської областей Російської Федерації).

Компанія Adelon AG була заснована 4 жовтня 2018 року в кантоні Цуг (Швейцарія). Вона об'єднує фахівців з багаторічним досвідом роботи в міжнародній торгівлі вугільною продукцією в країнах Східної Європи і колишнього Радянського Союзу.

Трейдер реалізує угоди з вугіллям марок А (антрацит), Г (газовий), Д (довгополум'яне), СС (слабоспікливе), PCI (суміші пиловугільного вдування), Т (пісне). Одночасно швейцарська компанія торгує коксівним вугіллям.

Левову частку вугільної продукції Adelon AG купує безпосередньо у компаній Кузнецького вугільного басейну. Крім них трейдер також співпрацює з виробниками, які знаходяться в США, Колумбії, Канаді, ПАР.

Серед основних ринків збуту вугілля такі країни, як Китай, Японія, Південна Корея, Німеччина, Польща, Словаччина, Румунія, Сербія, Грузія і Туреччина.

Етап формування компанії

Команда швейцарського вугільного трейдера почала формуватися ще до 2000-х. Тоді був створений ряд компаній, які спеціалізувалися на продажу дрібних вагонних партій вугільної продукції. Через деякий час вдалося налагодити пряму співпрацю з великими компаніями, які видобувають цей вид сировини в Кузбасі.

Завдяки доробку таких зв'язків були укладені довгострокові контракти на закупівлю великих обсягів вугілля. Це сприяло зниженню собівартості покупки і перевезення продукції для її кінцевих споживачів. Одночасно вдалося створити розгалужену мережу споживачів вугільної продукції.

Рішення про заснування в Швейцарії трейдера Adelon AG було прийнято незадовго до 2018 року. Компанія розпочала активну роботу з торгівлі російським вугіллям на міжнародних ринках в 2019 році.

Дані про власників

Акціонером трейдера є компанія Аделон Анштальт (Adelon Anstalt), зареєстрована в Ліхтенштейні. Вона володіє 100% часткою в статутному капіталі Adelon AG, що становить 7,6 млн швейцарських франків. Директор компанії - Крістіан Фрей (Mr. Christian Frey).

 

Нові досьє

Хто такий Сергій Сивохо?

Володимир Зеленський: Якщо не закінчу війну, потрібна інша людина

Хто такий Дмитро Разумков?

Лозовський Тарас Андрійович

Хто така Олена Зеленська?

Уруський Олег. ДОСЬЄ

Мусаєв Халід. ДОСЬЄ

Марина Ставнійчук: “Я розмовляла не з рядовим аграрником, а з людиною державного рівня”

Шмигаль Денис. 10 фактів із життя прем'єр-міністра України

Сім’я “Квартал 95”

Реклама

Партнери