Блоги

18 Червня 2019
Не те мав на увазі Або Від кого захищає Донбас сепаратист Струк
Днями у ЗМІ була оприлюднена інформація, що кандидат по 113 округу від партії "Опозиційна платформа - За життя" Володимир Струк у травні 2014 року був одним з організаторів так званого "загону самооборони" в Луганську

Так, 9 травня 2014 під час святкових заходів до Дня Перемоги ватажок "загону самооборони" в інтерв"ю журналісту телеканалу ЛКТ заявляє, що саме завдяки Народному депутату створено цей загін. "Все у нас добре. Не треба нас лякати. Це наша Батьківщина і ми будемо її захищати", - додає він.

Сам Струк під час свого виступу на мітингу заявляє про готовність у разі необхідності захистити своє місто, свою Луганщину. "Не дай Господь тільки нога ступить на землю нашого Донбасу, вони негайно будуть знищені", - сказав він.

 

Примітно, що вже за кілька тижнів після цих подій бійці так званого "загону самооборони" увійдуть до складу НЗФ батальйону "Зоря" та "Бетмен" терористів самопроголошеної "ЛНР".

Утім, ще не встигли висохнути чорнила на моїй заяві у правоохоронні органи щодо створення за підтримки Струка не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань і не встигли вгамуватися пристрасті після появи цієї публікації, як з'явилисякоментарі самого Струка.

Виявляється, що під час виступу на мітингу 9 травня 2014 року, коли Струк говорив про негайне знищення тих, чия нога ступить на землю Донбасу, він мав на увазі не вояків ЗСУ, а ... гітлерівських загарбників.

"Текстівку звідти викидають, не всі відео показують. Тільки що я когось вб'ю, ворогів. Я кажу про фашистів, яких весь світ визнав злочинцями на Нюрнберзькому процесі, що це геноцид людей, яких вони вбивали",- стверджує Струк.

Шкода, що Струку, народному депутату Верховної Ради України VII скликання від партії Регіонів, який позиціонує себе як юрист, ніхто не пояснив, що Друга світова війна закінчилася 2 вересня 1945 року.

Заради справедливості треба визнати, що не тільки у Струка проблеми з історією. Так, наприклад,  4 квітня 2014 року однопартієць Струка народний депутат Олег Царьов в прямому ефірі "Громадського-ТБ" не зміг відповісти на запитання, коли почалася Друга світова війна.

Менше з тим, звертає на себе увагу той факт, що спеціальні служби України так і не спромоглися дати оцінку заявам і,головне, діям Струка щодо створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань.

Нові досьє

Ігор Мірошниченко: Ідеальної України не буде

Іванов Андрій. ДОСЬЄ

Ганна Гопко: Я не йшла в політику для того, щоб подобатися більшості, я йшла, щоб щось змінювати

Дмитро Потєхін: Зеленський нагадує Голохвастова

Тетяна Чорновол: Останні п’ять років я жила в умовах надзвичайно жорсткої травлі

Яніна Соколова: За років п’ять я подумаю над президентством

Сергій Гайдай: Черновецький мені пропонував за рік понад $ 1 000 000

Іван Марчук: Я не знаю радості, любові, я не маю втіхи у житті тут, в Україні

Юрчишин Ярослав. ДОСЬЄ

Коба Катерина. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери