Блоги

24 Лютого 2018
Ковбаса "Кремлівська" і "Радянська". 2018 рік. Україна. 4-ий рік війни. Декомунізація
На Дніпропетровщині ігнорують закон про декомунізацію. "М'ясна фабрика "Фаворит" продовжує виробляти ковбасу "Радянську"

Я був в Мавзолеї
Я Лєніна бачив 
В гробу

Ці рядки поета Volodymyr Tsybulko (не політолога, а поета) я завжди згадую, коли чую у назвах “московський”, “кремлівський”, “ленінський” etc.

Це добре, що в українській столиці зник вже і Московський проспект, і Московський міст, і Московська вулиця. Але погано, що в Україні ще усі ці “відрижки” комуністичних назв лишаються у торговельних назвах.

От випадково натрапив на ось такі торговельні марки. Подивіться тільки-но! Окрім традиційної ковбаси “Московської”, у нас, виявляється, виробляють ще ковбаси “Кремлівську”, “Радянську”, “Останкінську”.

Ось тут більше:

http://www.mffavorit.dp.ua/…/summer_sau…/d_radianska_sk.html 

http://www.mffavorit.dp.ua/…/half_smok…/ml_kremlevskaya.html

Виявляється, цю продукцію виробляє фабрика АТБ - у неї ті ж самі контролери, що й у АТБ-Маркету. Це підприємство називається “М’ясна фабрика “Фаворит”.

Відповідно до чинного законодавства за ігнорування декомунізації є покарання. 6 місяців пройшло зі старту декомунізації, а це значить, що підприємство виробляє ці ковбаси, взагалі можна закрити.

Якщо ви стикаєтесь із чимось подібним - накидайте приклади із торговельними марками - у коменти і затегайте юристів, які працюють над цим питанням. Можливо, їм знадобиться для роботи.

P.S. До речі, ось пост Віталій Купрій про кримінальне провадження за торгівлю в Криму. Дуже цікаво чим завершиться розслідування

https://www.facebook.com/vitaliy.kupriy/posts/1872880946079160?pnref=story

Теги

Росія

Нові досьє

Насіров Роман. 10 фактів із життя

Прокопчук Олександр. 10 фактів із життя

Продан Мирослав. 10 фактів із життя

Гандзюк Катерина. 10 фактів із життя

Карижський Максим. ДОСЬЄ

Вакарчук: "Я готовий принести в жертву творчість"

Остап'юк Юрій. ДОСЬЄ

Маринович Ярослав. ДОСЬЄ

Довбенко Андрій. ДОСЬЄ

Поплавська Марина. 10 фактів із життя

Реклама

Партнери