Персоналии

24 Июля 2018
Дубневич Богдан. ДОСЬЕ
Народный депутат Украины

Богдан Дубневич - старший брат Ярослава Дубневича. Обоє - народні депутати, мультимільйонери і впливові на Західній України люди. 

На правах старшого брата Богдан Дубневич не лише розпочинав свій перший взуттєвий бізнес, а й був підтримкою та опорою для свого молодшого брата, із яким вони збудували потужний бізнес на Львівщині. 

Амбіції

Богдан Дубневич - людина амбіційна. Раніше свої амбіції він реалізовував у бізнес, а тепер - ще й у політиці.

Біографія 

Народився 10 травня 1962 року у селі Зубра Пустомитівського району Львівської області.

У 1979 році працював на “Фабриці індивідуального пошиття та ремонту взуття” (Львів).

У 1980 році закінчив вечірню школу № 9 у Львові.

У 1980—1982 роках служив у Радянській армії. 

З 1984 року - завідувач ательє в “Пустомитівському райпобуткомбінаті”.

У 1988 році відкрив майстерню з ремонту й виробництва взуття.

У 1989 році засуджений на 8 років позбавлення волі за розкрадання державного майна в особливо великих розмірах (ст. 86-1 Кримінального кодексу УРСР). У 1992 році достроково був звільнений за станом здоров'я.

В 1993 році — голова сільськогосподарського виробничого підприємства “Львівське”, яке було створено на базі колишнього радгоспу в Пустомитівському районі.

У 1998 році заснував і очолив приватне підприємство ТОВ АПП “Львівське”.

У 2002 році балотувався в народні депутати.

У 2003 році Ярослав Дубневич та його брат Богдан заснували НПП “Колійні технології”. У 2004 році в фірму перейменували в “Корпорацію “Колійно-ремонтні технології”.

У 2006—2010 роках був депутатом Львівської обласної ради від Блоку Юлії Тимошенко.

У 2010 році обраний депутатом Львівської обласної ради від партії “Відродження”.

У 2012 році його участь в парламентських виборах супроводжувалася конфліктами з регіональним штабом ВО “Батьківщина” і в процесі передвиборчої кампанії він був виключений зі списків цієї партії. 

На дочасних парламентських виборах 2014 року обраний до Верховної Ради України у одномандатному виборчому окрузі № 118. 

Член депутатської фракції “Блок Петра Порошенка. 


Бізнес

Ярослав і Богдан Дубневичі володіють низкою підприємств, є співвласниками фірм, серед яких:

ТОВ Агропромислове підприємство “Львівське” - найбільший власник землі в Львівській області-понад 10 тис. га, вирощування зернових, виробництво комбікормів, борошна, макаронних виробів, склади для зберігання с/г продукції;

ТОВ НВП “Колійні ремонтні технології” - виробництво вузлів і деталей для залізничних, трамвайних локомотивів та рухомого складу;

СП “Енергія-Новояворівськ” - теплова енергетика;

ЗАТ “Енергія-Новий Розділ” - теплова енергетика;

ТОВ “Енергія-Старичі” - теплова енергетика;

ТОВ “Фінансова компанія “Енергія-інвест” - консалтинг, посередництво;

ВАТ “Рівненський завод надміцних залізобетонних конструкцій”-виготовлення залізобетонних конструкцій;

ПАТ “Пустомитівський агросервіс” - ремонт аграрної техніки;

ВАТ “Пустомитівський завод “Шляхзалізобетон” - виробництво виробів із залізобетону для цивільного будівництва і матеріалів для дорожнього покриття – асфальт, плити;

ТОВ “Виробниче підприємство “Будінвест” - будівництво елітного житла, реставрація та реконструкція старих будинків у Львові;

ТОВ “Архібуд” - будівництво;

ТОВ “Гарант-Львів” - транспортні та ремонтні послуги;

ПАТ “Городоцьке хлібоприймальне підприємство” - виробництво борошна, макаронних виробів, зберігання зерна;

ТОВ “Науково-виробниче підприємство “Галкерамзит” - виробництво керамічних вогнетривких виробів;

ТОВ “Науково-виробниче підприємство “Інтертерм” - обробка металевих відходів та брухту чорних металів, чавунне лиття, лиття легких металів;

“KRT Investments LTD” (Кіпр) - володіє правом власності на більшість патентів деталей, які виробляє “Корпорація “КРТ”;

“Energypoint Holding Limited” (Кіпр);

“TGS Tower Holding LTD” (Кіпр);

ТОВ “Виробничо-наукова фірма “Галелектросервіс” - виробництво зварювальних електродів;

ТОВ “Львівцентробуд” - будівництво житлової та офісної нерухомості;

ТОВ “Техноекспресс” - торгівля;

Громадська організація “Об’єднання підприємців Львівщини “Крок”;

Медіа-бізнес Ярослава Дубневича та його сім’ї: газета “Крок”, “Львівська газета” і FM-радіо “Галичина”;

“Благодійний фонд братів Дубневичів”;

Відповідно до електронної декларації 2017 року родина Богдана Дубневича контролює наступні підприємства:

Дружина Дубневича має 40% акцій ПАТ “Самбірський керамзитовий завод” вартістю 1 170 580 грн та 49% – у ПАТ “РЗНЗБК” на 280 601 грн.

Богдану Дубневичу належать 50% від загального капіталу ТзОВ “Агропромислове підприємство “Львівське” (15 000 грн), 33,4% від загального капіталу ТзОВ “Імені Шевченка” (3 674 грн), 25% від загального капіталу “Гарант-Львів” (2 343 грн), 50 % від загального капіталу фермерського господарства “Миколаївська нива” (50 000 грн).

Він є кінцевим власником цих підприємств, а також ще й: “Корпорація КРТ”, “Енергія”, “Енергія-Новояворівськ”, “Енергія-Новий Розділ”, “Енергія-Тепловодосервіс”, “Енергія Литво”, “Фінансова компанія “Енергія-Інвест”, ТзОВ “СГП “Львівське”.

Тетяна Дубневич володіє 50% від загального капіталу ТзОВ "Мисливське господарство “ЗУБР” (1 000 000 грн), 50% від загального капіталу ТзОВ “НВП “Корпорація КРТ” (500 000 грн), 50 % від загального капіталу ТзОВ “Квадрохім” (20 000 грн). Також з 2017 році дружина нардепа набула 50% від загального капіталу ТзОВ “Джеб” (1 373 500 грн), 70% від загального капіталу “Сінема енд джаз” (35 000 грн), 50% від загального капіталу “Галицький Дім” (5 000 грн), 50% від загального капіталу ТзОВ “Глинянська вежа” (110 750 грн).

Дружина нардепа є кінцевим власником цих підприємств й окрім них ще й: ПАТ “Самбірський керамзитовий завод” та “Рівненський завод надміцних залізобетонних конструкцій”.

Братам Дубневичам належить чотириповерховий будинок у Львові на проспекті Шевченка, в якому під час виборчої кампанії 2010 року розміщувався штаб кандидата в президенти Юлії Тимошенко.

Дубневичі активно намагаються встановити контроль над земельними та лісовими угіддями Львівщини. На сьогодні вони вважаються найбільшими землевласниками Пустомитівського району. Активно використовували Дубневичі і свої впливи в обласній раді. У вересні 2009 року рішенням сесії Львівської облради їм було передано 5 тис. га лісів у Самбірському районі в оренду на 49 років.  

Кирпа 

Колишній керівник “Укрзалізниці” та екс-міністр транспорту Георгій Кирпа був одним із тих, хто допоміг львівським бізнесменам середньої руки вибитися у заможні люди. 

ТзОВ “Колійні ремонтні тех­нології” упродовж багатьох років, завдяки прихильності керівництва “Укрзалізниці”, це підприємство отримувало багатомільйонні замовлення від держпідприємства матеріально-технічного забезпечення залізничного транспорту України “Укрзалізничпостач”. 

Після відходу Кирпи брати Дубневичі були і лишаються у орбіті “Укрзалізниці”. Тільки за 2016 рік державна компанія закупила в них товарів на суму близько 1 млрд. грн. 

Компромат

Судимість

У 1989 році Богдан Дубневич був засуджений на 8 років позбавлення волі за розкрадання державного майна в особливо великих розмірах (ст. 86-1 Кримінального кодексу УРСР). 

У 1992 році достроково був звільнений за станом здоров'я. 

Сам Дубневич-старший каже, що був засуджений за відмову співпрацювати із тодішнім радянським режимом.

Його версія виглядає так: 

“Працюючи в Пустомитах в райпобуткомбінаті я зумів організувати роботу, зумів згуртувати, набрати колектив, зумів організувати робочі місця, зумів все зробити для того, щоби люди мали роботу і заробітню платню.

Ясна річ, рано чи пізно комуністичний режим не міг це не зауважити – що є молодий перспективний чоловік. Мені було 25 років. Мене хвалять-вихваляють і в черговий раз запрошують на бесіду перший секретар райкому, секретар партійної організації, пропонують різні блага, різні перспективи росту і поміж іншим або навіть напряму – що треба вступити в лави комуністичної партії, на що я сказав категорично: "Ні". Холодок в очах, попросили подумати і на тому ми розпрощалися. За деякий час запрошують в кабінет всемогутнього Комітету Державної Безпеки. Та сама розмова, запрошують до співпраці. Я не міг не пам'ятати, як катували наших дідів, тому категорично відповів: “Ні” (Zaxid.net, 21 вересня 2012 р.). 

Дубневич стверджує, що нині судимість з нього знята.

Демонстративна розкіш

14 вересня 2014 року фотокореспондент Владислав Содель повідомив, що на з'їзді політичної партії Блок Петра Порошенка Богдан Дубневич мав годинник з платини Ulysse Nardin Forgerons Minute Repeater ціною від $213 500 до $305 000.


Вбивця тварин

У квітні 2015 року були оприлюднені фотографії, які Богдан Дубневич викладав на своїй сторінці у соцмережах. На них він був зображений на фоні вбитих різноманітних тварин. 

Екологи різко засудили Богдана Дубневича за це. 

Відмивання коштів 

У лютому 2017 року міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що посадові особи ПАТ “Укрзалізниця” створили схему відмивання коштів через компанії, афілійовані з Богданом та Ярославом Дубневичами. Мова йде про компанії ТОВ “Експозиція” та ТОВ “Арго”, які співпрацюють із ПАТ “Укрзалізниця”. 

Омелян підтвердив, що лише за 2016 рік до конвертаційних центрів за данною схемою було спрямовано близько мільярда гривень.

ПАТ “Укрзалізниця” запровадило схему відмивання коштів через використання підставних компаній, які нібито за результатами конкурсних торгів повинні забезпечувати надання послуг, постачання товарів, а фактично є лише ланкою для передачі коштів “Укрзалізниці” до конвертаційних центрів. Основними учасниками цієї схеми є фірми, афілійовані з Дубневичами”, – розповів він 6 лютого 2017 року в інтерв’ю “Дзеркалу тижня”.

Заволодіння земельної ділянки в 27 га на Львівщині

У вересні 2017 року Галицький районний суд Львова надав слідчим ГУ Нацполіції Львівщини доступ до документів, за якими фірма братів-нардепів від БПП Богдана та Ярослава Дубневичів заволоділа земельною ділянкою площею 27 га у селі Зубра поблизу Львова. 

Зокрема поліція розслідує, чи законно було прийняте рішення Пустомитівської РДА від 25 жовтня 2006 року “Про передачу земельної ділянки в оренду ТзОВ “АПП “Львівське” для обслуговування нежитлових будівель господарського двору на території Зубрянської сільської ради”, яке через два місяці після цього її приватизувало. Відтак низкою ухвал Галицький районний суд м. Львова надав дозвіл на доступ та, за потреби, вилучення документів, які стосуються цієї справи.

Кримінальну справу за фактом приватизації цієї ділянки порушили у травні 2017 роак року та кваліфікували за ч. 2 ст. 364 (“Зловживання владою або службовим становищем”).

За даними Публічної кадастрової карти України земельна ділянка №4623683300:02:000:0071 має площу 26,9 га і розташована у безпосередній близькості до Сихівського району Львова, зокрема до розворотного кільця трамваю №8.

50 обшуків в “Укрзалізниці” через братів Дубневичів

16 листопада 2017 року Генеральна прокуратура України спільно з Національною поліцією провели близько 50 обшуків у підрозділах “Укрзалізниці” в шести регіонах України у справі про зловживання в особливо великих розмірах і про злочинну змову з метою корупційних доходів. 

Про це повідомив на своїй сторінці у соцмережі Facebook міністр інфраструктури Володимир Омелян.

“Під підозрою громадяни Дубневичі, Михальчук, Костюк й інша весела гоп-компанія. Висновок - корупція на високому рівні таки є!”, – написав Омелян.

НАБУ проти фірм Дубневичів

У червні 2018 року Касаційний суд відмовив у задоволенні скарг в.о. начальника філії “Центр управління промисловістю” “Укрзалізниці” Володимира Харлана і “Корпорація КРТ” у справі НАБУ про визнання недійсним договору поставки кріплень для “Укрзалізниці” на 152 млн грн.

Йдеться про договір від 10 листопада 2015 року, який був укладений без проведення тендеру між ДП “Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України” і ПАТ “Коростенський ЗБШ” на поставку кріплень до шпал на 151,73 млн грн.

З матеріалів справи відомо, що сам “Коростенський ЗБШ” закупив кріплення у приватних підприємств - “Корпорації “КРТ”, металургійного комбінату “Азовсталь”, “Єнакіївського металургійного заводу”, “Дніпропетровського стрілочного заводу”, “Дружківського заводу металевих виробів”, “Северсталь-метиз”.

Однак ті постачали продукцію не “Коростенському ЗБШ”, а одразу кінцевому споживачеві - колійним станціям залізниці.

Згодом судово-економічна експертиза встановить, що різниця між цінами закупівлі щодо спірного договору поставки і середніми ринковими цінами на закуплені кріплення досягла 26,71 млн грн. 

Ухиляння від сплати податків

У липні 2018 року Львівська державна фіскальна служба викрила схеми ухилення від сплати податків, які застосовувало ТзОВ “Корпорація КРТ”, яке належить братам Дубневичам. Загалом податківці зафіксували порушень за різними схемами на майже 700 млн грн.

Податківці виявили, що компанія реєструвала податкові накладні на реалізацію мазуту, однак не купувала його. «Таким чином, формуються віртуальні витрати та податковий кредит по податку на додану вартість. Так, за період 2015-2017 роки здійснено придбання віртуального мазуту на суму ПДВ 64,9 млн грн, а реалізовано на суму ПДВ 156 млн грн”, – стверджують фіскали.

Окрім того, ДФС виявила фіктивне придбання автомобілів, автобусів, мотоциклів, причепів та напівпричепів до них, тягачів, сільськогосподарської техніки та екскаваторів в загальній кількості понад дві тисячі одиниц За інформацією податківців, такі операції призвели до втрат бюджету лише по ПДВ понад 77,2 млн грн.

Брати Дубневичі і корупційні схеми на “Укрзалізниці”

Ярослав та Богдан Дубневичі займалися незаконними оборудками на “Укрзалізниці”. Їхні помічники, які влаштувалися там на роботу, допомагали братам вигравати тендери. 

Про це у червні 2018 року в програмі “Громадська прокуратура” на телеканалі ZIK розповів адвокат Юрій Татьков.

Також він твердить, що у 2016 році Служба внутрішньої безпеки Укрзалізниці виявила певний конфлікт інтересів.

“Він існував між головою Комітету ВР з питань транспорту Ярославом Дубневичем та його колишніми помічниками – Яковлєвим і Пушкаренком. Вони працювали на “Укрзалізницю”. Один з них формував тендери у такий спосіб, щоб підходила лише та продукція, яка є власністю Дубневичів. Інший помічник дбав про кількість продукції та її вартість, яка в рази перевищувала ринкову ціну. До того ж, згідно інформації ВРУ, дружина Пушкаренка є секретарем комітету, який очолює Ярослав Дубневич. Також було дочірнє підприємство – “Центр забезпечення виробництва” ПАТ “Укрзалізниця”, – розповідає Юрій Татьков.

Розкрадання понад 300 млн кубометрів газу

У рамках розслідування кримінального провадження про можливе розкрадання понад 300 мільйонів кубометрів природного газу НАК “Нафтогаз Україна” на загальну суму понад 1,4 мільярда гривень детективи НАБУ вивчать рух коштів по банківських рахунках народних депутатів Ярослава і Богдана Дубневичів.

Як стверджує НАБУ, що у зазначеній схемі з розкрадання природного газу були задіяні ТОВ “Енергія-Новий Розділ”, ТОВ НВП “Енергія-Новояворівськ” і ТОВ “Енергія”, кінцевими бенефіціарними власниками яких є брати Дубневичі. За версією слідства, для приховування своєї злочинної діяльності зазначені підприємства уклали фіктивні угоди про нібито закупівлю мазуту паливного в обсязі 25,71 тисяч тонн у афілійованого ТОВ “Корпорація КРТ” на суму майже 159 млн грн. 

У цій справі було затримано четверо посадовців із вищезгаданих компаній.

Матеріальний стан

У 2017 році Богдан Дубневич заробив 1 253 848 грн загального доходу: 260 824 грн – зарплата, 638 582 грн – проценти, 101 617  грн – дохід від оренди 9 об’єктів майна, 252 825 грн – виконання депутатських повноважень.

Натомість у 2016 році нардеп подав у декларації 1 207 404 грн загального доходу. У 2015 році він задекларував 849 974 грн.

Дружина Богдана Дубневича, Тетяна Дубневич, загалом у минулому році отримала дохід у 10 280 937 грн. Зокрема: 38 400 грн – зарплата за роботу за сумісництвом у ТзОВ "АПП"Львівське", 61 003 грн – підприємницька діяльність, 824 736 грн – дохід він здачі в оренду 10 об’єктів майна, 9 354 351 грн – дохід від продажу 15 об’єктів нерухомого майна, 2 447 грн – проценти.

У 2016 році вона заробила 23 195 428 грн.

У Дубневича на банківських рахунках розміщені $ 397 174, 176 226 грн, 193 грн (у 2016 році він мав на рахунках $ 398 568 і 222 827 грн). Також нардеп зберігає готівку у $1 292 000 (у 2016 році – $ 5 450 000). Окрім цього Богдан Дубневич позичив третім особам 1 870 268 грн (у 2016 році – $ 2 000 000 та $2 000 000).

Тетяна Дубневич має рахунки у банках на 44 755 грн, 193 грн, $ 2 242, 226 642 грн (у 2016 році – 8 413 грн та $4). Натомість із готівки у неї: $900 000 (у 2016 році – $2 400 000). Вона позичила третім особам 7 035 000 грн (у 2016 році – 3 935 000 грн, 3 935 000 грн, $1 000 000, $1 000 000 та $1 000 000 та $50 000).

Дубневич зазначив у декларації, що володіє 242 земельними ділянками (у 2016 році – 240), за винятком тих, які він орендує, 8 будинками (у 2016 році – 9), 12 квартирами (у 2016 році – 11):

Земельні ділянки,

кв.м

Звенигород (Пустомитівський район): 10385; 7214; 2340; 6322; 2000; 4984; 4233; 9593; 3787; 1866; 10122; 5547; 2500; 4058; 3629; 3517; 5955; 9987; 1904; 6409; 6445; 6228; 17388; 4818; 4660; 10963; 3248; 4969; 3900; 4978; 3649; 56729; 78845; 6324; 3716; 3433; 2379; 8738; 5517; 6000; 8064; 3914; 3346; 1611; 2467; 8075; 5090; 4041; 4471; 1600; 13192; 4140; 3140; 5868; 5036; 7037; 1660; 4812; 2726; 1595; 1000; 1500; 4117; 4353; 4390; 1600; 5150; 4200; 4815; 4686; 1781; 4680; 4083; 2253; 2867; 2872; 5975; 2899; 4676; 5247; 4949; 3478; 3390; 3593; 5983; 4590; 5297; 6869; 2990; 5523; 9588; 5218; 3691; 3681; 4500; 3789; 4365; 5729; 3150; 4082; 4303; 5396; 2359; 7606; 1101; 4564; 1904; 4941; 3420; 1500; 4569; 4800; 4343; 3078; 7263; 1260; 3708; 1600; 19999; 2903; 3708; 3708; 3708; 4800; 4800; 3708; 3708; 2510; 3708; 3708; 3708; 3708; 3708; 3708; 3708; 3708; 3708; 3708; 3708; 2510; 2509; 3708; 3708; 3708; 4800; 2502; 3708; 3708; 3708; 1051

У декларації нардеп не вказав 2 ділянки у Звенигороді на 3078 і 10606 кв.м, які були в нього у 2016 році, проте він у 20127 році придбав три нові землі: 3336; 7996; 3478

Зубра (Пустомитівський район): 2353; 5069; 7479; 5618; 1800; 1122; 3371; 4587; 3667; 1251; 1000; 1102; 5389; 900; 800; 800; 900; 4167; 1364; 1376; 800; 1000; 1800; 1800; 1118; 1159; 1361; 1685; 1513; 1295; 1271; 1614; 1278; 517; 1270; 1279; 1432; 1000; 1600; 700; 800; 1600; 2400; 800; 2400; 1600; 1600; 2400; 1600; 1444; 800; 800; 800. У декларації-2017 немає 2 ділянок, які були у 2016 році, однак нардеп подав ділянки на 1063 (дата набуття – 2003) і 900 (дата набуття – 2010)

Відники (Пустомитівський район): 4850; 4027; 3064; 5763; 6602; 5430; 8663; 12655; 3285; 4460; 2195; 3324; 8738; 2379; 2493

Скнилів (Пустомитівський район): 1500

Кротошин (Пустомитівський район):  835; 679; 978

Суходіл (Перемишлянський район): 7397; 2500; 2500; 9180

Дем'янівка (Полтавська область): 1600 та 1600

Козин (Київська область): 1500 та 1200

Спільна власність з Наталією Дубневич: 16618; 14241; 16388; 15679 і 15679 (придбав у 2017 році) 16618 і 14241 (їх не було у декларації за 2016 рік, хоча дата їх набуття – 2016 рік) у Скнилові (Пустомитівський район); натомість немає ділянок на 11854 та 10240 у Зубрі, які були у декларації за 2016 рік

Оренда землі:

Гаї (Пустомитівський район): 202989 та 77394; 240157

Миколаїв (Пустомитівський район): 280999; 263018; 244827; 91094; 345991; 520003; 294001; 259936 та 318698

Городиславичі (Пустомитівський район): 265936

Житлові будинки,

кв.м

Зубра (Пустомитівський район): 1601,6; 184,8

Городиславичі (Пустомитівський район): 43,8

Звенигород (Пустомитівський район): 47,2

Суходіл (Перемишлянський район): 1368,4 та 69,9; 30,5 спільно з своїм братом Ярославом Дубневичем

Козин (Київська область): 883,4 спільно з своїм братом Ярославом Дубневичем

Квартири,

кв.м

Київ: 196,2 та 195,7

Гаспра (Ялта) у Криму: 103,8

Кореїз (Ялта) у Криму: 156

Львів: 102,9; 150,7; 51,8; 100,9; 30; 43,1; 42,4 (цієї квартири не було у його декларації за 2016 рік, хоча дата її набуття – 2008 рік)

Зубра: 51,4

Гараж, кв.м

13,9 у Львові

Котельня, кв.м

351,2 у Звенигороді спільно з своїм братом Ярославом Дубневичем 

Будівля очисних споруд, кв.м

89,6 у Звенигороді спільно з своїм братом Ярославом Дубневичем

Пункт гідротехнічного контролю, кв.м

92,3 спільно з своїм братом Ярославом Дубневичем

Паркувальне місце, кв.м

16,6 у Львові та 15,6 у Гаспрі (Крим)

Нежитлова будівля, кв.м

357,1 у Пустомитах

Нежитлові приміщення, кв.м

Львів: 723,9 (спільна власність, 4%) 723,9 (спільна власність, 30%), 350,9 (у 2016 році у нього було ще нежитлове приміщення на 125,7 кв.м)

Автостоянка, кв.м

 14,9 у Києві 

Громадська приймальня, кв.м

 305,5; орендує у ТзОВ  "АПП"Львівське" у Зубрі

Натомість Тетяна Дубневич задекларувала 81 земельну ділянку (у 2016 році – 80), 3 будинки, 40 квартир (у 2016 році – 50), 7 нежитлових приміщень, 7 автостоянок: 

Земельні ділянки, кв.м

Зубра (Пустомитівський район): 800; 964; 900; 800; 700; 1000; 700; 800; 817; 2989; 7753; 5596; 700; 800; 1000; 1000; 900; 800; 800; 1008; 800; 800; 1000; 964; 865; 1000; 900; 900; 800; 900; 700; 4489; 2160; 2138; 376; 207; 217; 1580; 1415; 2716; 1080; 1000; 1000; 700.

На відміну від 2016 року, немає ділянок на 2535; 1150; 3347; 15515, проте вона подала у 2017 році землю: 2003 (дата набуття –  2003 рік), 800 (дата набуття –  2017 рік), 800 (дата набуття – 2017 рік), 900 (дата набуття – 2017 рік), 900 (дата набуття – 2017 рік)

Звенигород (Пустомитівський район): 4351; 4192; 4939; 4325; 5324; 5520; 1816; 2619; 12970; 3202; 9929; 3632; 4211; 11559; 5019; 6200; 7876; 4332; 4909; 5507; 4409; 4782; 5440; 5176; 5708; 5207; 4847; 3687; 4927; 5585; 3559. 

Відники (Пустомитівський район): 2783

Житлові будинки, кв.м

87,8 у Зубрі, 573,9 (спільна власність, 9%) у Львові, 317,2 у Києві

Квартири, кв.м

Київ: 94,5;

Львів: 44,3 та 17,6; 44,2; 37; 56,2 та 43,9; 53,8; 58,3; 57,8; 30,5; 43,1; 57,3; 27,4; 37,3; 31,4; 27,8; 47,9; 62,3; 24,03; 60,8; 25,7; 234; 94,6; 59,2; 51,8; 37; 54,8; 32,5; 94,9; 101,6; 94,6; 119; 100,1; 97,9; 78,2; 59,7; 36,9; 28

46,7 (дата набуття – 2017), натомість у декларації немає таких квартир: 53,5; 39,4; 60,5; 60,5; 40; 39,9; 84,6; 61,8; 62,6; 62,4 та 62,4

Гараж, кв.м

16,6 у Києві

Нежитлова будівля, кв.м

80,3 у Львові

Нежитлові приміщення, кв.м  

Львів: 573,9; 826; 116; 149,8; 476,7; 145,3; 64,2 

Автостоянка, кв.м

Львів: 15,9; 15,4; 18,3; 18,8; 17,5; 18,3;18,6 (придбала у 2017 році)

Офіс, кв.м

194,6 у Львові 

Щодо цінних речей, то Богдан Дубневич, як й у 2016 році, має чотири швейцарські годинники марок Jager-LeCoultre, DeWitt, Bovet 1822 та Ulysse Nardin, однак їхню вартість на дату набуття він не вказав. Ці ж годинники були вказані у його декларації за 2016 рік.

Окрім годинників, Дубневич задекларував ще три мисливські рушниці: гладкоствольна мисливська рушниця Cosmi Standart 12/76; карабін Blaser R8 Baronesse та карабін Blaser R8 Baronesse, однак, знову ж таки, він не вказав їхню вартість та дату отримання.

Дружина нардепа задекларувала 6 наборів ювелірних прикрас з дорогоцінного металу, оздоблених коштовним камінням, які включають брошку, браслет, кольє, сережки, каблучку, підвіску. Із одягу – дві норкові шуби. Вартість речей та торгові марки Тетяна Дубневич не внесла у декларацію, як й у 2016 році.

Їздить Дубневич на Toyota Land Cruiser 200 2014 року випуску. Окрім іномарки у нього є три легкових автомобілі ГАЗ-21 1960, 1963 та 1967 років випуску. На відміну від декларації за 2016 рік, нардеп подав причіп до легковика Stema 2003 року випуску, хоча набув його ще у 2005 року. Також з минулого року Дубневич орендує у ТзОВ “АПП “Львівське” Porshe Panamera 2017 року випуску.

Натомість Тетяна Дубневич автівки не задекларувала, як й у 2016 році.

Також нардеп задекларував 24 авторських прав на “рейкові скріплення” та є співавтором винаходу – “Анкер пружного рейкового скріплення”. 

Оточення

Молодший брат - Ярослав Дубневич, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань транспорту.

Зять — Назарій Гичка, співвласник оздоровчого центру “Медичний Львів”, співвласник ТОВ “Мисливське господарство “Вепр”.

Сват — Гичка Михайло Михайлович, депутат Львівської облради, головний лікар Львівської обласної клінічної лікарні. 

Порошенко

З 2014 року Богдан Дубневич - член команди президента України Петра Порошенка. Після позачергових парламентських виборів він став членом фракції БПП.


Регалії

Голова підкомітету з питань державних інвестиційних проектів та аналізу ефективності управління підприємствами державного сектору економіки Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

Член парламентських груп з міжпарламентських зв’язків з Чеською Республікою,  Республікою Польща, Федеративною Республікою Німеччина, Східною Республікою Уругвай, Соціалістичною Республікою В'єтнам, Йорданським Хашимітським Королівством 

Республікою Парагвай та Китайською Народною Республікою.

Сім’я

Одружений. Дружина - Тетяна Дубневич.

Подружжя має двох доньок і сина.

Тимошенко

У 2006-2010 роках Богдан Дубневич входив в команду Юлії Тимошпнко. В цей час він разом із братом Ярославом були членами фракції БЮТ у Львівській обласної ради.

 

!-- discarded //-->

Новые досье

Parimatch („Parimatch“ LLP)

Parimatch (ООО "Париматч")

Кацуба Александр

Denys Horbunenko

Горбуненко Денис Владимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Евгеньевич

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Азовец Кирилл Беркаль (Кирт): Войну с Россией мы никогда не закончим, если не одержим в ней победу