Персони

31 Березня 2018
Вибори-2019. Досьє на кандидатів у президенти України, рейтинг, онлайн
31 березня 2019 року в Україні мають відбутися чергові вибори президента України

31 березня 2019 року Україна, відповідно, до Конституції України, має обирати нового главу української держави.

Досьє” пропонує читачам не лише поточну інформацію про заяви потенційних кандидатів у президенти, а й найповнішу інформацію про кандидатів у президенти України. Все, що вас цікавить про учасників виборчих перегонів, ви можете знайти на сторінках нашого інтернет-видання.

На цій сторінці з'являтиметься актуальна інформація щодо виборів та кандидатів

Бойко Юрій. ДОСЬЄ

Юрій Бойко недолюблює Юлію Тимошенко. Оскільки і Юрій Анатолійович і Юлія Володимирівна добре знайомі з ринком газу в Україні, їхні публічні дискусії завжди викликають інтерес. В останні кілька років Тимошенко є затятим опонентом Бойко. Юрій Анатолійович теж не гребує при кожному зручному випадку «попинать» Юлію Володимирівну.

Ляшко Олег. ДОСЬЄ

Олег Ляшко — вихованець Блоку Юлії Тимошенко. За десять років перебування в українській політиці Олег Валерійович навчився багато чому у Юлії Володимирівни. Із талановитого учня він перетворився у небезпечного конкурента.

Порошенко Петро. ДОСЬЄ

Після перемоги на президентських виборах 2004 року Віктора Ющенка, здавалося, Петро Порошенко стане ледь не другою людиною в державі. Втім, Петро Олексійович, який доклав чимало фізичних і фінансових зусиль для перемоги Віктора Андрійовича, дуже швидко опинився не при державних справах. Спочатку скандальна відставка з посади секретаря Ради національної безпеки в 2005 році, потім - невдала спроба в червні 2006 року сісти в крісло спікера парламенту. Згодом Петро Олексійович ходив в претендентах на посаду глави НБУ. І лише 2014 року йому посміхнулася доля — у першому турі президентських виборів він був обраний президентом України.

Тимошенко Юлія. ДОСЬЄ

Юлія Тимошенко - політик-максималіст. Вона йде до своєї мети, незважаючи ні на що. Юлія Володимирівна намагається прораховувати свої кроки на кілька ходів вперед. Але оскільки в українській політиці звикли грати не за правилами, побудовані Тимошенко комбінації іноді руйнуються. Юлія Володимирівна не впадає у відчай. Вона вміє домагатися поставлених цілей.

 

Нові досьє

Горбулін: "Напад на Україну призведе до нової світової війни"

Пинзеник: Я ніколи не грав з Леонідом Кучмою в преферанс

Пинзеник: “Пинзеник” угорською означає “гроші”. Я сам по собі гроші

Декларація Олега Ляшка: 20 млн грн доходу і $ 484 тис готівкою

Вибори-2019. Досьє на кандидатів у президенти України, рейтинг, онлайн

Москаль: Я маю контракт з президентом України

Чумак: На виборах-2019 опозиція висуне єдиного кандидата в президенти

Гра в монополію: як любі друзі Порошенка беруть під контроль ринок лотерей

Бахматюк Олег. ДОСЬЄ

AVANGARDCO IPL