Персони

23 Квітня 2018
У Японії померла найстаріша людина планети
У японському місті Кікай померла 117-річна Набі Тадзіма - остання верифікована людина в світі, яка народилася в ХІХ столітті. Титул найстарішої людини планети перейшов до іншої японки.

Найстаріша відома жінка планети - 117-річна японка Набі Тадзіма - померла в суботу, 21 квітня, в японському місті Кікай у префектурі Кагосіма. Про це повідомляє інформагенція dpa з посиланням на місцеву владу. Довгожителька перебувала в лікарні з січня, але померла з природних причин.

Тадзіма народилася 4 серпня 1900 року, у неї залишилося понад 160 нащадків. Вона також була останньою верифікованою людиною в світі, що народилася в ХІХ столітті. Найстарішою людиною світу вона стала у вересні 2017 року, коли у віці 117 років померла Вайолет Браун з Ямайки.

Тепер титул найстарішої людини в світі перейшов до іншої японки - Тійо Міяко, яка проживає в Йокогамі. 2 травня їй виповниться 117 років. Міяко є найстарішою людиною світу, що народилася в ХХ столітті. За даними японського уряду, в країні проживає близько 68 тисяч довгожительок та довгожителів віком понад 100 років.

Нові досьє

Довбенко Андрій. ДОСЬЄ

10 фактів із життя Марини Поплавської

Соболєв: Називати мене агентом Кремля – повна нісенітниця

Вакарчук: Кому тут тюрма, кому – Дольче Віта

Головач Андрій. ДОСЬЄ

Грановський Олександр. ДОСЬЄ

"Росія — автозаправна станція, яка маскується під країну". 12 найяскравіших цитат Джона Маккейна

ТОП-10 бійок за участю українських політиків. ВІДЕО

Безсмертный: Кремлю не удалось поковыряться в нашей Конституции

Приходько: Я знаю, що повинен робити політик. Він повинен допомагати людям

Реклама

Партнери