Персони

19 Серпня 2019
Шевцов Євген Олександрович. ДОСЬЄ
Заступник начальника Головного управління Національної поліції України

Березень-2018. Євген Шевцов брав участь у конкурсі на посаду начальника управління організації досудових розслідувань Державного бюро розслідувань. З конкурсом було пов'язано кілька скандалів. По-перше,прізвище Шевцова фігурувало у списку переможців, який був на руках конкурсної комісії ще до оголошення результатів. Після чого у пресі заявили, що відбір кандидатів до ДБР проходить непрозоро.

Крім того, розкрився конфлікт інтересів у одного з членів комісії - заступника міністра юстиції Наталії Бернацької. За даними проекту “Бігус.Інфо”, фірма Integrites, яка належить чоловікові Бернацької Руслану Бернацькому, проводила аудит компанії “Леогеймінг Пей” Олени Дегрик.

У травні 2019 році Шевцова та Дегрик звинуватили в тиску на пресу. Відомий журналіст, президент Академії української преси Валерій Іванов заявив,  що в його будинку провели обшуки, рахунки сім'ї були арештовані, а в ЗМІ почалася дискредитація. Син Іванова - Денис - причетний до Facebook-групи ACAB UA, яка публікувала критичні статті про Шевцова і Дегрик.

У липні 2019 року в рамках розслідування кримінального провадження за клопотанням Генеральної прокуратури було заблоковано сайти, на яких виходили критичні публікації. Суд прийняв рішення заблокувати 18 Інтернет-ресурсів, в тому числі, сайти “Кореспондент”, “Інформатор” і деяких інших.

Нові досьє

Новіков Олександр. ДОСЬЄ

Чи літав Зеленський до Москви? З'явилися подробиці чартера Зеленського із Оману

Ахтем Сеітаблаєв: Серіал "Свати" - це бізнес на крові

Adelon AG (Аделон АГ)

Сипачьов Володимир Веніамінович. ДОСЬЄ

Іван Леньо: Є два варіанти зупинити війну: або піти на умови агресора, або знищити агресора

Венедіктова Ірина. ДОСЬЄ

Антоненко Андрій ("Riffmaster"). 10 фактів із життя

Сеітаблаєв Ахтем. 10 фактів із життя

Макс Кідрук: Після команди, яка зараз при владі, навряд чи хтось захоче йти в політику

Реклама

Партнери