Персони

19 Серпня 2019
Шевцов Євген Олександрович. ДОСЬЄ
Заступник начальника Головного управління Національної поліції України

Біографія Євгена Шевцова засекречена. Відомо тільки, що він працює в органах поліції багато років. Працював у взводі забезпечення супроводу ГУНП в Харківській області, в Подільському ГУНП Києва, заступником директора в компанії ФК “Леогеймінг Пей”, яка належить його дружині Олені Дегрик.

Згідно з реєстрами, Дегрик володіє кількома компаніями  зі сфери e-commerce - “Лео Партнерс”, “Леогеймінг Пей” та інші. Саме на дружину записані основні активи родини,а сам Шевцов є власником швейцарського годинника “Ролекс” та рушниці Merkel Jagd.

Березень-2018. Євген Шевцов брав участь у конкурсі на посаду начальника управління організації досудових розслідувань Державного бюро розслідувань. З конкурсом було пов'язано кілька скандалів. По-перше,прізвище Шевцова фігурувало у списку переможців, який був на руках конкурсної комісії ще до оголошення результатів. Після чого у пресі заявили, що відбір кандидатів до ДБР проходить непрозоро.

Крім того, розкрився конфлікт інтересів у одного з членів комісії - заступника міністра юстиції Наталії Бернацької. За даними проекту “Бігус.Інфо”, фірма Integrites, яка належить чоловікові Бернацької Руслану Бернацькому, проводила аудит компанії “Леогеймінг Пей” Олени Дегрик.

З компаніями дружини Шевцова пов'язано кілька скандалів. Вона фігурувала в кримінальних провадженнях,  пов'язаних з фінансуванням терористів на непідконтрольних територіях України.

За інформацією журналістів “ACAB UA”, Альона Дегрик причетна до махінацій з ключами доступу до держреєстру. Ті ж розслідувачі з'ясували зв'язок компанії Дегрик з російською “Альфа-груп”, яка в 2011 році купила компанію М.С.Л. Розслідувачі зафіксували,  як Дегрик виходить з офісу М.С.Л. в Києві, на вулиці Шовковичній.

У травні 2019 році Шевцова та Дегрик звинуватили в тиску на пресу. Відомий журналіст, президент Академії української преси Валерій Іванов заявив,  що в його будинку провели обшуки, рахунки сім'ї були арештовані, а в ЗМІ почалася дискредитація. Син Іванова - Денис - причетний до Facebook-групи ACAB UA, яка публікувалакритичні статті про Шевцова і Дегрик.

У липні 2019 року Шевцов подав позов до Печерського районного суду Києва з вимогою  заблокуватисайти, на яких виходили критичні публікації. Суд прийняв рішення заблокувати 18 Інтернет-ресурсів, в тому числі, сайти “Кореспондент”, “Інформатор” і деяких інших.

Нові досьє

Шаптала Наталія. ДОСЬЄ

Іллєнко Пилип. ДОСЬЄ

Чумак Віктор. ДОСЬЄ

Шуфрич Нестор. 10 фактів із життя

Дегрик Олена. ДОСЬЄ

Гончарук Олексій. ДОСЬЄ

Шевцов Євген Олександрович. ДОСЬЄ

Завітневич Олександр. ДОСЬЄ

Данилюк Олександр. ДОСЬЄ

Богдан Андрій. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери