Персони

11 Жовтня 2015
Думчев Сергій. Досьє
Сергій Думчев народився в Києві 18 березня 1970 року. Спочатку жив на Подолі в трикімнатній квартирі. Сергій Думчев згадує, що кімнати були просторі, стояв великий стіл, напевно, ще царських часів, була величезна бібліотека з прекрасним набором авторів, багато з яких були довоєнних і навіть дореволюційних видань

Потім Думчеви переїхали на Солом'янку, де жили в триповерховому старому будинку. Сім'я складалася з семи осіб. Главою сім'ї був батько Сергія - Олександр Аверьянович Думчев. 

Батько Сергія Думчева був головним архітектором інституту ГІПРОцивільпромбуд. З основних об'єктів в Києві, які проходили реконструкцію за проектом Олександра Думчева - готель "Братислава", палац "Україна", вища школа МВС. За реконструкцію Київського політехнічного інституту і проектування нових корпусів Олександр Думчев отримав держпремію УРСР. Батько Сергія Думчева був непоганим художником і передав свої навички синові.

Мати Сергія Думчева - Валентина Іванівна - закінчила мехмат Київського університету, а потім працювала начальником Центрального статистичного управління України.

Сергій Думчев закінчив загальноосвітньої київську школу і, всупереч волі батьків, поїхав вступати до Одеського вищого морехідного училища імені Ленінського комсомолу.

Під час навчання в Одеській морехідці, Сергій Думчев пройшов службу в Збройних силах СРСР. У період проходження військової служби, Сергій Думчев був головним редактором газети "На варті".

Навчаючись в морехідному училищі, майбутній політик зацікавився фінансовою сферою - читав багато книг з макроекономіки, банківській сфері. Вже тоді виникла ідея створити свій банк.

Після закінчення навчання в морехідному училищі зайнявся бізнесом пов'язаним з фінансовим сектором. У 2007 році Сергію Думчеву вдалося відкрити банк "Преміум", який до лютого 2016 року був одним з найуспішніших банків України, був визнаний "Кращим підприємством 2015 року", згідно з Національним рейтингом якості товарів і послуг.

Сергій Думчев одружений. Разом з дружиною виховують трьох дітей. Весь свій вільний час Сергій Думчев намагається проводити з сім'єю. Дружина Ганна - мистецтвознавець, експерт в галузі образотворчого мистецтва.

Сергій Думчев виховує дітей без доступу до сучасних "гаджетів". В його будинку немає навіть телевізора. Старша дочка є професійним художником. Вся сім'я активно займається спортом.

Сергій Думчев є активним прихильником особистісного розвитку. Володіє трьома мовами, активно вивчає психологію, соціологію, історію. Вважає, що варто використовувати досвід попередніх поколінь, щоб не робити помилок в майбутньому. У Сергія Думчева ніколи не виникало бажання виїхати за кордон. У Києві живе його мати і вся родина.

У родині Сергія Думчева завжди було розвинене меценатство. Під патронатом Сергія Думчева існує і розвиваються три благодійні проекти:

- "Я серце віддаю дітям" - проект для допомоги дітям з обмеженими можливостями

- "Центр Прогресивних Реформ" - експертне співтовариство для розробки механізмів реалізації комплексу реформ в Україні

- "Благодійний фонд Сергія Думчева" - благодійний фонд на підтримку малозабезпечених багатодітних сімей

Ідеологія Сергія Думчева - лібертаріанство. Він упевнений, що свобода людської особистості повинна знаходиться в основі всіх державних пріоритетів. 

Виступає за:

- вільну, незалежну Україну. Вважає, що Україна повинна шукати союзників в західному світі;

- приватну власність на землю і її вільний продаж; 

- приватизацію всієї державної власності;

- запровадження інститутів судів присяжних (розробив власну модель судової системи для кримінальних і господарських судів);

- легалізацію і вільний продаж зброї;

- скасування торговельних, тарифних, паливних і енергетичних монополій;

- повне скасування ПДВ і введення єдиного 7% податку від обороту. Будь-який дохід до 2000 у.о. не повинен обкладатися податком;

- скорочення чиновницького апарату до 10% від нинішньої кількості.

Вважає, що досить року, щоб провести рішучі і ефективні реформи за прикладом Грузії, Чилі, Південної Кореї і Сінгапуру.

Теги

Думчев

Нові досьє

Продан Мирослав. 10 фактів із життя

Гандзюк Катерина. 10 фактів із життя

Карижський Максим. ДОСЬЄ

Вакарчук: "Я готовий принести в жертву творчість"

Остап'юк Юрій. ДОСЬЄ

Маринович Ярослав. ДОСЬЄ

Довбенко Андрій. ДОСЬЄ

Поплавська Марина. 10 фактів із життя

Соболєв: Називати мене агентом Кремля – повна нісенітниця

Вакарчук: Кому тут тюрма, кому – Дольче Віта

Реклама

Партнери