Персони

26 Серпня 2019
Дегрик Олена. ДОСЬЄ
Генеральний директор ТОВ ФК "Леогеймінг Пей"

Біографія

Народилася 17 грудня 1987 року в Одесі.

Закінчила факультет "Міжнародне право" Київського національного університету, факультет психології КНУ ім. Шевченка. Підвищення кваліфікації проходила в Гете Інституті в Мюнхені.

Доходи

Згідно з декларацією чоловіка Дегрик Євгена Шевцова за 2018 рік, їй належить квартира 93,4 кв.м вартістю 1074024 грн + 62,9 кв.м вартістю 669 975 грн, земельні ділянки, нежитлові приміщення 87,8 кв.м вартістю 1456960 грн, житловий будинок 349,7 м.2 автомобіль Land Rover Range Rover VOGUE, 2016 р.в.

Кар'єра

Олені Дегрик належатькомпанії ТОВ "Лео Партнерс", ТОВ ФК "Леогеймінг Пей", ТОВ "Айгейм" та інші. Була активісткою столичного відділення руху ВМГО "Молоді регіони" ─ молодіжного крила Партії регіонів, часто виступаючи в якості спонсора деяких публічних акцій "Молодих регіонів".

Сім'я

Чоловік Дегрик - заступник начальника Головного управління Національної поліції України Євген Шевцов.

У 2018 році брав участь у конкурсі на посаду начальника управління організації досудових розслідувань до Державного бюро розслідувань, але не пройшов відбір. Під час голосування мав місце конфлікт інтересів: за даними журналістів проекту «Бігус.Інфо», фірма Integrites, що належить чоловікові члена конкурсної комісії Наталії Бернацької, проводила аудит компанії "Леогеймінг Пей", яка в свою чергу належить дружині Шевцова.

Кримінальні провадження

За інформацією ЗМІ, Євген Шевцов та Олена Дегрик регулярно займаються видаленням негативних публікацій і заміщенням їх позитивними або нейтральними новинами. Також подружжя звинувачують в тиску на сім'ю відомого науковця, президента Академії української преси Валерія Іванова.Іванов заявивпро проведення обшуків в його будинку і про масовану дискредитацію. Як вважає професор, тиск відбувається через публікації у Facebook-групі ACAB UA, до якої має стосунок його син Денис Іванов.

ЗМІ писали про махінації Дегрик та Шевцова з ключами доступу до держреєстрів, за допомогою яких їм вдалося зняти арешт зі свого майна.

У липні 2019 року в рамках розслідування кримінального провадження за клопотанням Генеральної прокуратури було заблокуовано сайти, на яких виходили критичні публікації. Суд прийняв рішення заблокувати 18 Інтернет-ресурсів, в тому числі, сайти “Кореспондент”, “Інформатор” і деяких інших.

Рішення приймав скандальний суддя Сергій Вовк.

Нові досьє

Ясеницький Юрій Ігорович. ДОСЬЄ

Ігор Мірошниченко: Ідеальної України не буде

Іванов Андрій. ДОСЬЄ

Ганна Гопко: Я не йшла в політику для того, щоб подобатися більшості, я йшла, щоб щось змінювати

Дмитро Потєхін: Зеленський нагадує Голохвастова

Тетяна Чорновол: Останні п’ять років я жила в умовах надзвичайно жорсткої травлі

Яніна Соколова: За років п’ять я подумаю над президентством

Сергій Гайдай: Черновецький мені пропонував за рік понад $ 1 000 000

Іван Марчук: Я не знаю радості, любові, я не маю втіхи у житті тут, в Україні

Юрчишин Ярослав. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери