Персони

26 Серпня 2019
Дегрик Олена. ДОСЬЄ
Генеральний директор ТОВ ФК "Леогеймінг Пей"

Біографія

Народилася 17 грудня 1987 року в Одесі.

Закінчила факультет "Міжнародне право" Київського національного університету, факультет психології КНУ ім. Шевченка. Підвищення кваліфікації проходила в Гете Інституті в Мюнхені.

Доходи

Згідно з декларацією чоловіка Дегрик Євгена Шевцова за 2018 рік, їй належить квартира 93,4 кв.м вартістю 1074024 грн + 62,9 кв.м вартістю 669 975 грн, земельні ділянки, нежитлові приміщення 87,8 кв.м вартістю 1456960 грн, житловий будинок 349,7 м.2 автомобіль Land Rover Range Rover VOGUE, 2016 р.в.

Кар'єра

Олені Дегрик належатькомпанії ТОВ "Лео Партнерс", ТОВ ФК "Леогеймінг Пей", ТОВ "Айгейм" та інші. Була активісткою столичного відділення руху ВМГО "Молоді регіони" ─ молодіжного крила Партії регіонів, часто виступаючи в якості спонсора деяких публічних акцій "Молодих регіонів".

Сім'я

Чоловік Дегрик - заступник начальника Головного управління Національної поліції України Євген Шевцов.

У 2018 році брав участь у конкурсі на посаду начальника управління організації досудових розслідувань до Державного бюро розслідувань, але не пройшов відбір. Під час голосування мав місце конфлікт інтересів: за даними журналістів проекту «Бігус.Інфо», фірма Integrites, що належить чоловікові члена конкурсної комісії Наталії Бернацької, проводила аудит компанії "Леогеймінг Пей", яка в свою чергу належить дружині Шевцова.

Кримінальні провадження

За даними розслідувачів, компанії Дегрик здійснювали платежі для заборонених в Україні онлайн-казино.

Також фірми Олени Дегрик пов'язані з російською «Альфа-груп» і підконтрольною їй компанією "М.С.Л". Журналісти зафіксували, як Альона Дегрик виходить з офісукомпанії «М.С.Л.», яка з 2015 по 2018 роки перебувала під санкціями РНБО через зв'язки з російськими компаніями.

За інформацією ЗМІ, Євген Шевцов та Олена Дегрик регулярно займаються видаленням негативних публікацій і заміщенням їх позитивними або нейтральними новинами. Також подружжя звинувачують в тиску на сім'ю відомого науковця, президента Академії української преси Валерія Іванова.Іванов заявивпро проведення обшуків в його будинку і про масовану дискредитацію. Як вважає професор, тиск відбувається через публікації у Facebook-групі ACAB UA, до якої має стосунок його син Денис Іванов.

ЗМІ писали про махінації Дегрик та Шевцоваз ключами доступу до держреєстрів, за допомогою яких їм вдалося зняти арешт зі свого майна.

У липні 2019 року низка Інтернет-ресурсів опублікували розслідування з приводу Шевцова і його дружини. У відповідь поліцейський подав позов до Печерського райсуду Києва, і той прийняв рішення про блокування18 сайтів, серед яких і блог-платформа сайту «Кореспондент». Рішення приймав скандальний суддя Сергій Вовк.

Нові досьє

Шаптала Наталія. ДОСЬЄ

Іллєнко Пилип. ДОСЬЄ

Чумак Віктор. ДОСЬЄ

Шуфрич Нестор. 10 фактів із життя

Дегрик Олена. ДОСЬЄ

Гончарук Олексій. ДОСЬЄ

Шевцов Євген Олександрович. ДОСЬЄ

Завітневич Олександр. ДОСЬЄ

Данилюк Олександр. ДОСЬЄ

Богдан Андрій. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери