Блоги

08 Мая 2018
Навчимо Європу бенкетувати?
Ай молодець! Так і хочеться поаплодувати щирій українській гостинності!

Це ж треба на рівному місці у нашому місті влаштувати такий ажіотаж, щоб ціни на житло підстрибнули аж до 9 тисяч євро за ніч! Круто! Оце справжній фінал ліги чемпіонів! І, ніби, керівництво держави “грошей не любить”, а до фіналу в Києві доїде лише найзаможніший!

Дорогий футбол! Хто платить, той і музику замовляє. Гарячі футбольні фани вже розгорнули в соцмережах скандальні кампанії. Просять УЕФА втрутитися і приструнити готельних ділків, погрожують не лише судовими позовамиів, а також всерйоз обговорюють «смачненьку бійку». А чого ж, за такі гроші?! Вболівальники не втямлять, невже в Києві не знайдеться 120 тисяч ліжкомісць? Хіба не можна було заздалегідь (як наприклад робили під час Євро 2012) спортивним менеджерам від держави викупити номери в готелях по нормальних цінах? 

Відомий блогер Антон Ходза жартує: Отже, приблизний кошторис фіналу ЛЧ для іноземних гостей столиці. Таксі з Борисполя - 35 000 грн + 4000 подача машинки Ніч в халупі з котами - 140 000 грн + комуналка Хот-дог з пивом - 23 000 грн за порцію Курви - 70 000 грн за хвилину Туалетний папір з Хуйлом - 9500 грн за штуку Ітого можна вкластися у 281 500 грн. Welcome to Kyiv. 

Але у кожному жарті є краплинка жарту...напередодні турніру з центру Києва вже зникли всі лавки, а влада ну дуже своєчасно розгорнула капітальний ремонт доріг. Українці пропонують на додачу обов’язково ще влаштувати ремонт центру міста, включаючи повне зняття асфальту (у першу чергу в Фан-зонах). І треба не забути відключити гарячу воду, а холодну давати строго за графіком. З позитивного, мешканці Києва створили у мережі Facebook групу Kyiv FREE couch for football fans 26/05/18, у якій пропонують фанатам «Реала» та «Ліверпуля» безкоштовну ночівлю в день фіналу Ліги Чемпіонів – 26 травня 2018 року. І пропозицій чимало!

Новые досье

Рыбалка Сергей. ДОСЬЕ

Коломойский: Наиболее достойной на президентство на сегодняшний день является Тимошенко

Шкляр: Я против того, чтобы Украину присоединяли к Донбассу

Власенко: Я лично пообещал Порошенко, что когда его будут судить, он получит право на защиту

Васюник Игорь. ДОСЬЕ

Медведчук: Я использую личные отношения с Путиным в интересах Украины

Горбулин: "Нападение на Украине приведет к новой мировой войне"

Пинзеник: Я никогда не играл с Леонидом Кучмой в преферанс

Пинзеник: "Пинзеник" по-венгерски означает "деньги". Я сам по себе деньги

Декларация Олега Ляшко: 20 млн грн дохода и $ 484 тыс наличными