Персони

14 Березня 2018
Суд над Давидом Сакварелідзе у Мостиському райсуді. ОНЛАЙН
14 березня в Мостиському районному суді Львівської області розпочнається підготовче засідання в зв'язку з обвинуваченнями, висунутими проти Давида Сакварелідзе прокуратурою.

Адвокат Сакварелідзе Валерія Коломієць розповіла, що її підзахисного звинувачують в чотирьох злочинах. "По-перше, Сакварелідзе інкримінують, нібито він у змові з іншими особами паралізував роботу пункту пропуску "Шегині" 10 вересня минулого року, хоча коли автобус з Саакашвілі прибув на кордон України, пункт пропуску вже не працював", - сказала вона.

Також, за словами адвоката, спочатку Давиду Сакварелідзе ставили в провину те, що він незаконно перемістив через кордон України ряд українських і закордонних журналістів. "Але в процесі ці звинувачення зникли з матеріалів і тепер йому інкримінують, що саме він перемістив Саакашвілі через кордон Польщі і України. Але не вказано, як саме він це зробив - перевіз в багажнику, перекинув або переніс через кордон", - сказала В. Коломієць.

За її словами, ще два звинувачення стосуються опору співробітникові Держприкордонслужби та впливу на нього.

Водночас сам Давид Сакварелідзе зазначив, що в Україні не розслідують справи проти реальних корупціонерів, а в той же час справи проти представників опозиції "прискорюються зі швидкістю світла".

Нові досьє

Безсмертный: Кремлю не удалось поковыряться в нашей Конституции

Приходько: Я знаю, що повинен робити політик. Він повинен допомагати людям

Ющенко: "Тимошенко і Янукович — два чоботи з однієї пари"

Приходько: В Росії ніяк не можуть змиритися, що нас неможливо поставити на коліна

Марченко Оксана. ДОСЬЄ

Вибори президента України-2019. Онлайн

Дерев’янко Юрій. ДОСЬЄ

Карпунцов Валерій. ДОСЬЄ

"Росіта називала меня Чахликом". Ляшко похвалився оголеним торсом. ФОТО

Осуховський Олег. ДОСЬЄ