Персони

26 Вересня 2018
''Щоб ти здох'': Настя Приходько висловилася про Путіна
Популярна українська співачка Анастасія Приходько розповіла, що "плюнула б в морду" президенту РФ Володимиру Путіну, якби опинилася з ним поруч.

Як розповіла зірка, одного разу вона вже "вітала" російського лідера з днем народження. "Побажала, щоб до нього прийшли омські і псковські десантники, діти з бесламської школи, глядачі "Норд-Осту". І щоб він до кінця життя чув їхні голоси", - згадала Приходько в інтерв'ю сайту Uaportal.

"Я пам’ятаю, як одного разу вітала його з днем народження. Побажала, щоб до нього прийшли омські та псковські десантники, діти з бесланської школи, глядачі "Норд-Осту". І щоб він до скону чув їхні голоси. Я дуже хочу вірити, що пекло існує. Хочу, щоб Путін варився там у велетенському чані цілу вічність. І щосекунди відчував біль кожної вбитої дитини, кожного загиблого нашого бійця. Я хочу, щоб він вічність відчував на собі всі біди, які накоїв", https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/schob-ti-zdoh-populyarna-ukrainska-spivachka-vislovilasya-pro-putina.htm сказала співачка.

За словами Приходько, в тому, що відбувається в Україні і в Росії, винен Володимир Путін.

"Ні. Він. Бо він головний, він віддає накази. Без його наказу жодне військо нікуди не піде. На його совісті — взагалі всі біди, які відбуваються зараз у світі. Отруєння людей, війна в Україні, у Сирії… Скільки безневинних дітей там було вбито — просто тому, що вони жили на своїй землі? Цей перелік можна продовжувати довго. І у всьому винен він", — каже співачка.

Читайте також: Приходько: Я знаю, що повинен робити політик. Він повинен допомагати людям

Нові досьє

Соболєв: Називати мене агентом Кремля – повна нісенітниця

Вакарчук: Кому тут тюрма, кому – Дольче Віта

Головач Андрій. ДОСЬЄ

Грановський Олександр. ДОСЬЄ

"Росія — автозаправна станція, яка маскується під країну". 12 найяскравіших цитат Джона Маккейна

ТОП-10 бійок за участю українських політиків. ВІДЕО

Безсмертный: Кремлю не удалось поковыряться в нашей Конституции

Приходько: Я знаю, що повинен робити політик. Він повинен допомагати людям

Ющенко: "Тимошенко і Янукович — два чоботи з однієї пари"

Приходько: В Росії ніяк не можуть змиритися, що нас неможливо поставити на коліна

Реклама

Партнери