Персони

22 Грудня 2017
Гройсман: Єжов не мав доступу до державної таємниці
Прем'єр прокоментував ситуацію зі своїм перекладачем.  

Перекладач глави уряду Володимира Гройсмана Станіслав Єжов не мав допуску до державної таємниці. Про це заявив у п'ятницю, 22 грудня, сам прем'єр на годині запитань до уряду в парламенті.

"Не один місяць ми знали про те, що є підозра, нібито він працює на іноземні спецслужби. Завдяки Службі безпеки України він тривалий час був під повним моніторингом, звичайно, за підтримки прем'єр-міністра та його апарату. Як тільки було зібрано необхідну кількість матеріалів, його відразу затримали", - розповів Гройсман.

За його словами, діяльність Єжова не привела до витоку важливої ​​державної інформації.

"Насправді, ви знаєте, що таке служба протоколу (де працював Єжов) - вона займається організацією офіційних подій, зустрічей, у тому числі, він займався перекладами, але підкреслюю, що у нього не було ніякого доступу до державної таємниці. І тому ніяких серйозних втрат ми не отримали", - сказав прем'єр.

"Місяцями йшла операція, але ніякого витоку, навіть натяку на витік інформації, не було. Це говорить про те, що є багато чесних співробітників у Службі безпеки України і наших контррозвідувальних органах", - зазначив Гройсман.

Він також повідомив, що ситуацію з Єжовим намагаються використовувати проти нього.

"Скільки б не намагалися мене дискредитувати, я завжди виявлятиму і публічно на це реагуватиму", - заявив глава уряду.

Нагадаємо, 20 грудня співробітники контррозвідки Служби безпеки України викрили чиновника секретаріату Кабміну на діяльності в інтересах спецслужб країни-агресора.

Правоохоронці встановили, що чиновник був завербований російськими спецслужбами під час довготривалого закордонного відрядження. Оперативники СБ України задокументували, що посадовець за завданням російських кураторів збирав за допомогою спеціального обладнання інформацію про діяльність урядових структур.

Пізніше джерела Українських Новин повідомили, що СБУ затримала заступника керівника протоколу прем'єр-міністра України Станіслава Єжова. 

Читайте також: 7 фактів із життя Станіслава Єжова

 

Нові досьє

Головач Андрій. ДОСЬЄ

Грановський Олександр. ДОСЬЄ

"Росія — автозаправна станція, яка маскується під країну". 12 найяскравіших цитат Джона Маккейна

ТОП-10 бійок за участю українських політиків. ВІДЕО

Безсмертный: Кремлю не удалось поковыряться в нашей Конституции

Приходько: Я знаю, що повинен робити політик. Він повинен допомагати людям

Ющенко: "Тимошенко і Янукович — два чоботи з однієї пари"

Приходько: В Росії ніяк не можуть змиритися, що нас неможливо поставити на коліна

Марченко Оксана. ДОСЬЄ

Вибори президента України-2019. Онлайн

Реклама

Партнери