Персони

07 Грудня 2017
Фракція Ляшка поповнилася новою депутаткою
Валерія Заружко стала новим членом фракції РПЛ

Центральна виборча комісія визнала обраною та зареєструвала народного депутата України Валерію Заружко від Радикальної партії Олега Ляшка замість позбавленого мандата Андрія Артеменка.

"Комісія визнала обраною народним депутатом Заружко Валерію Леонідівну, 1978 року народження, освіта вища, проживає в місті Вишневе Києво-Святошинського району Київської області, безпартійної, включеної до виборчого списку Радикальної партії Олега Ляшка під № 28", - йдеться в повідомленні ЦВК.

Лідер партії Олег Ляшко раніше повідомив, що місце Артеменко в парламенті перейде до уродженці Донецька Валерії Заружко.

"Замість Артеменко в Раду зайде дуже гідна мама, жінка, волонтер Валерія Заружко, якій 38 років. Вона з Донецька, відома волонтер, на жаль, біженка (внутрішньо переміщена особа). Буде займатися питаннями захисту біженців і наших українських громадян", - сказав Ляшко.

16 травня депутати Верховної Ради проголосували за дострокове позбавлення депутатських повноважень нардепа Андрія Артеменка. Формальною причиною стало позбавлення громадянства України (Артеменко отримав громадянство Канади і має паспорт цієї країни).

Андрій Артеменко також відомий завдяки публікації американськими ЗМІ так званого плану примирення України з Росією, який він нібито запропонував адміністрації Дональда Трампа. У плані було запропоновано провести референдум по здачі Росії Криму в оренду терміном на 50 або 100 років.

Нові досьє

Доній: На заміну авторитарному режиму Януковича прийшов авторитарний режим Порошенка

Доній: Після перемоги Порошенка я усвідомив, що між ним та Путіним є певні домовленості

Наєв Сергій. Все - про командувача Об'єднаних сил на Донбасі

Томенко: Порошенко міг стати Мазепою. Але не став, обклавши себе “любими друзями”

5 замахів на життя Петра Порошенка

Хто такий "Кедр", який "підставив" Рубана при перевезенні зброї до України

10 фактів із життя Володимира Рубана

Сироїд: Росія завжди буде хотіти знищити Україну, незалежно від того, хто буде в Кремлі

Томенко: Часом краще втратити посаду, втратити мандат і зберегти переконання та совість

Сироїд: Економіка на окупованому Донбасі, як вона була задумана, вона є і була від самого початку вигідна Порошенку