Персони

13 Травня 2018
Фірсов: Впливові організатори псевдореферендуму на Донбасі уникнули відповідальності

Єгор Фірсов, скріншот: "Еспресо"

Впливові організатори сепаратистського "референдуму" на Донбасі уникнули відповідальності

На відміну від переслідуваних в судовому порядку рядових виконавців, кілька міських голів на сході України досі не притягнуто до відповідальності за причетність до організації референдумів про утворення "Л-ДНР"

Про це заявив політик, колишній народний депутат від БПП Єгор Фірсов в суботу, 12 червня 2018 року, в ефірі програми "Вердикт" з Сергієм Руденком на телеканалі Еспресо.TV.

"Я готовий назвати прізвища, готовий відповідати перед судом, якщо мене викличуть", - наголосив він і додав, що йдеться про міських голів вже визволених від російсько-терористичних сил великих міст:

"Мер Дружківки Гнатенко, екс-мер Маріуполя Хотлубей, мер Добропілля Аксьонов. Ці люди були залучені у організацію по від'єднанню від України у 2014 році. Вони це все робили, вони організовували комісії, вони викликали людей на проросійські мітинги, вони пислаи листи Путіну. Все це є".

На думку Фірсова, заплямові сепаратистським "референдумом" чинні та колишні міські голові з Донбасі потрібні владі у зв'язку з наближенням президентських виборів.

"Вони їх тримають, вибачте, за одне місце. Том ущо за 11 місяців вибори. Й вони їм скажуть - тому що вони так чи інакше під карними справами - який треба результат малювати", - додав політик.

12 травня 2014 року в окремих тимчасово окупованих районах Донецької та Луганської областей було проведено незаконні "референдуми" щодо проголошення терористичних організацій "ДНР" та "ЛНР" окремими "республіками". 

Нові досьє

ТОП-10 бійок за участю українських політиків. ВІДЕО

Безсмертный: Кремлю не удалось поковыряться в нашей Конституции

Приходько: Я знаю, що повинен робити політик. Він повинен допомагати людям

Ющенко: "Тимошенко і Янукович — два чоботи з однієї пари"

Приходько: В Росії ніяк не можуть змиритися, що нас неможливо поставити на коліна

Марченко Оксана. ДОСЬЄ

Вибори президента України-2019. Онлайн

Дерев’янко Юрій. ДОСЬЄ

Карпунцов Валерій. ДОСЬЄ

"Росіта називала меня Чахликом". Ляшко похвалився оголеним торсом. ФОТО