Персони

02 Липня 2018
Азаров остаточно залишився без української пенсії

Микола Азаров

Верховний суд відмовив Азарову у поновленні пенсійних виплат

Верховний суд відмовив у задоволенні позову екс-прем'єра Миколи Азарова до Пенсійного фонду України щодо припинення виплати йому пенсії.

Відповідне рішення оприлюднене у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

"Верховний суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду постановив: у задоволенні заяви ОСОБА_1 (Микола Азаров — ред.) відмовити", - йдеться у рішенні.

Згідно з оприлюдненою інформацією суду у липні 2016 року позивач через свого адвоката звернувся до суду з проханням визнати протиправними дії управління Пенсійного фонду щодо відмови у поновленні виплати йому як громадянину України пенсії. Він також просив зобов'язати управління ПФУ поновити виплату раніше призначеної йому пенсії з 1 квітня 2015 року і зобов'язати управління ПФУ здійснювати виплату пенсії через відділення "Укрпошти" за місцем реєстрації.

Під час розгляду позову колегія суддів дійшла висновку, що наведені у ньому доводи про хибність висновків касаційного суду у цій справі фактично спрямовані на переоцінку фактичних обставин справи, їх правову оцінку та дослідження доказів, тобто на здійснення процесуальних дій, що не належить до компетенції Верховного суду.

У мотивувальній частині рішення йдеться, що суд відмовив у задоволенні позову, оскільки "обставини, які стали підставою для перегляду справи, не підтвердилися".

У жовтні 2016 року Київський апеляційний адміністративний суд за скаргою Пенсійного фонду скасував рішення Подільського райсуду Києва щодо поновлення виплати пенсії Азарову.

Нові досьє

Соболєв: Називати мене агентом Кремля – повна нісенітниця

Вакарчук: Кому тут тюрма, кому – Дольче Віта

Головач Андрій. ДОСЬЄ

Грановський Олександр. ДОСЬЄ

"Росія — автозаправна станція, яка маскується під країну". 12 найяскравіших цитат Джона Маккейна

ТОП-10 бійок за участю українських політиків. ВІДЕО

Безсмертный: Кремлю не удалось поковыряться в нашей Конституции

Приходько: Я знаю, що повинен робити політик. Він повинен допомагати людям

Ющенко: "Тимошенко і Янукович — два чоботи з однієї пари"

Приходько: В Росії ніяк не можуть змиритися, що нас неможливо поставити на коліна

Реклама

Партнери