ГО та партії

28 Вересня 2018
Учасники "Ночі на Банковій" з'їздили до Авакова

скріншот з відео "Радіо Свобода"

Учасники "Ночі на Банковій" з'їздили до об’єкту МВС "Фортеця"

Частина учасників акції "Ніч на Банковій" приїхала до об’єкту "Фортеця", де, як раніше з’ясувала програма розслідувань "Схеми" (спільний проект Радіо Свобода і каналу "UA:Перший"), проживає міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Про це пише "Радіо Свобода".

Протестувальники, серед яких активісти Автомайдану та члени організації "С14", нанесли на паркан навколо будівлі заклики розслідувати напади на активістів та облили його червоною речовиною, схожою на кров.

Діям активістів ніхто не перешкоджав, але й на дзвінок у вхідні двері об’єкту МВС не зреагували.

Учасники акції, як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, вимагають від Авакова звіту щодо того, як рухаються справи щодо замахів на громадських активістів.

"Якщо влада дійсно хоче зупинити це, треба виходити на самий верх – хто це замовляє, тому що напади будуть продовжуватись. На всіх не вистачить охорони, але й терпіти ми цього не будемо. Якщо влада закриє на це очі – що нам тепер, полювати на "ватників"? Вони вбивають нас – нам треба вбивати їх, щоб бодай баланс зберігся? Ну це ненормальна ситуація", – заявив журналістам керівник організації "С14" Євген Карась.

Він висловив думку, що міністр внутрішніх справ мусить вдатися до кадрових змін у керівництві поліції в південно-східних регіонах України.

Наостанок протестувальники запалили фаєри, повторюючи питання "Хто замовив Катю Гандзюк?" та гасла "Аваков не мовчи!", "Мовчання вбиває!", "(Генеральний прокурор Юрій – ред.) Луценко, чекай гостей".

Організатори акції "Мовчання вбиває" раніше анонсували, що пікетування та протест в інших формах 27 вересня відбудуться в більш як 10 містах України.

Нові досьє

Соболєв: Називати мене агентом Кремля – повна нісенітниця

Вакарчук: Кому тут тюрма, кому – Дольче Віта

Головач Андрій. ДОСЬЄ

Грановський Олександр. ДОСЬЄ

"Росія — автозаправна станція, яка маскується під країну". 12 найяскравіших цитат Джона Маккейна

ТОП-10 бійок за участю українських політиків. ВІДЕО

Безсмертный: Кремлю не удалось поковыряться в нашей Конституции

Приходько: Я знаю, що повинен робити політик. Він повинен допомагати людям

Ющенко: "Тимошенко і Янукович — два чоботи з однієї пари"

Приходько: В Росії ніяк не можуть змиритися, що нас неможливо поставити на коліна

Реклама

Партнери