Сайт о тех, кто влияет на украинскую политику и экономику. Пишите нам: rudenko@rudenko.kiev.ua
ПОИСК 
Кто прошел в Киевсовет. Предварительный список     ПАРТИИ И ДВИЖЕНИЯ

В среду Киевская территориальная избирательная комиссия завершила предварительный подсчет голосов на выборах к Киевраде. Чтобы объявить официальные результаты у нее есть еще два дня. Впрочем вряд ли они будут существенно отличаться от предыдущих.

Таким образом, 3%-й барьер к Киевраду преодолевают семь партий и блоков.

Блок Леонида Черновецкого набрал 30,45%, Блок Юлии Тимошенко - 22,79%. Блок Виталия Кличко набирает 10,61%, Блок Литвина - 8,17% «Громадський актив Киева» – 5,95%, Партия регионов – 3,95, Блок Катеринчука – 3,47%.

Соответственно, по предварительным подсчетами, Блок Леонида Черновецкого будет представлен в Киевраде 43 депутатами, Блок Юлии Тимошенко – 32, Блок Виталия Кличко – 15, Блок Литвина – 11, «Громадський актив Киева»«– 8, Партия регионов – 6, Блок Катеринчука – 5.

Блок Черновецького

1.     Черновецький Леонід Михайлович - 1951 року народження, член Християнсько-ліберальної партії України,Київський міський голова,

2.     Кільчицька Ірена Реонольдівна - 1968 року народження, член Київської міської організації Християнсько-ліберапьної партії України, заступник голови Київської міської державної адміністрації, проживає в м. Києві

3.     Довгий Олесь Станіславович - 1980 року народження, член Київської міської організації Християнсько-ліберальної партії України, заступник міського голови - секретар Київської міської ради, проживає в м. Києві

4.     Комарницький Денис Сергійович - 1978 року народження, член Християнсько-ліберальної партії України, директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Центр розвитку економіки і права»

5.     Журавський Віталій Станіславович - 1955 року народження, безпартійний, заступник голови Київської міської державної адміністрації

6.     Голубченко Анатолій Костянтинович – заступник голови КМДА

7.     Басc Денис Якович – заступник голови КМДА

8.     Шлапак Алла Василівна –депутат Київради

9.     Заєць Андрій Григорович – депутат Київради

10. Березенко Сергій Іванович – депутат Київради

11. Мельничук Лариса Юріївна

12. Черновецький Степан Леонідович – син Черновецького

13. Пашко Павло Володимирович – депутат Київради

14. Луцький Олександр Юхимович – голова земельної комісії минулої Київради

15. Засенко Олексій Юрійович

16. Кононенко Ігор Віталійович – депутат Київради

17. Супруненко В'ячеслав Іванович – зять Черновецького

18. Лаврененко Віталій Іванович

19. Ламбуцький МиколаМихайлович – депутат Київради

20. Чуб Анатолій Васильович

21. Грінюк Віктор Ростиславович – чоловік Інги Айвазової, сестри дружини Черновецького

22. Іванов Петро Федорович – депутат Київради

23. Саврасов Максим Віталійович

24. Ішунінов Юрій Григорович – депутат Київради

25. Лавров Ігор Сергійович

26. Самохін Олексій Юрійович

27. Гречківський Павло Миколайович

28. Яковчук Михайло Юрійович – депутат Київради

29. Павлик Віталій Андрійович

30. Кримчак Сергій Олександрович

31. Євлах Олексій Юрійович – депутат Київради

32. Драпій Олександр Феліксович

33. Курилич Мирон Ярославович

34. Косткж Світлана Миколаївна

35. Гавриленко Олександр Борисович

36. Капленко Алла Сергіївна

37. Сергійчук Валерій Олексійович

38. Славная Ольга Володимирівна

39. Качкан Олег Володимирович

40. Семенюк Алла Миколаївна

41. Шпак Ігор В'ячеславович

42. Заєць Ольга Григорівна

43. Слободян Роман Богданович

БЮТ

1.     Тимошенко Юлія Володимирівна - 1960 року народження, Голова Політичної партії «ВО «Батьківщина», Прем'єр-міністр України, Кабінет Міністрів України

2.     Турчинов Олександр Валентинович - 1964 року народження, член Політичної партії «ВО «Батьківщина», Перший віце-прем'єр-міністр України, Кабінет Міністрів України

3.     Томенко Микола Володимирович - 1964 року народження, член Політичної партії «ВО «Батьківщина», народний депутат України, Верховна Рада України

4.     Зінченко Олександр Олексійович - 1957 року народження, безпартійний, член Київської міської організації політичної партії «ВО «Батьківщина», Радник Президента України, Управління справами Президента України

5.     Хостікоєв Анатолій Георгійович - 1953 року народження, безпартійний, член Київської міської організації політичної партії «ВО «Батьківщина», актор, Київський Національний Академічний Драматичний театр ім. Івана Франка

6.     Меліхова Тетяна Іванівна – керівник фракції в минулій Київраді

7.     Дмитрук Юрій Павлович

8.     Мельник Сергій Миколайович

9.     Мельник Микола Іванович

10. Борисенко Семен Іванович

11. Наумко Віктор Миколайович

12. Медведєв Олег Олександрович

13. Козир Сергій Володимирович

14. Лук'янюк Микола Володимиривич

15. Семинога Володимир Іванович

16. Незнал Олександр Григорович

17. Бригинець Олександр Михайлович

18. Толубицький Олександр Петрович

19. Москаль Денис Денисович

20. Нікульшин Дмитро Олександрович

21. Козіс Олександр Миколайович

22. Новак Інна Віліївна

23. Сенчук Василв Володимирович

24. Кобелєв Володимир Іванович

25. Ярцев Владислав Миколайович

26. Береговий Юрій Миколайович

27. Петькун Олег Дмитрович

28. Дробот Володимир Іванович

29. Штейнас Роман Борисович

30. Тищенко Віктор Іванович

31. Олійник Дмитро Миколайович

32. Куровський Олег Іванович

Запасний

Шевченко Анатолій Анатолійович (замінить Миколу Томенка, якому законодавство забороняє бути сумісником. Решта урядовців БЮТ зможуть поєднувати свою діяльність з роботою у Київраді)

Блок Кличка

1.     Віталій Кличко - 1971 р.н., позапартійний, радник Президента України

2.     Іван Плачков - 1957 р.н., позапартійний, радник Президента України

3.     Наталія Новак - 1955 р.н., позапартійна, керівник управління з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Секретаріату Київської міської ради

4.     Анатолій Коваленко - 1955 р. н., позапартійний, заступник директора ПГХ ТОВ «Зелений гай»

5.     Дмитро Андрієвський - 1967 р.н., позапартійний, голова ради директорів ТОВ «Інтеко-Холдінг»

6.     Закревська Людмила Олександрівна

7.     Парцхаладзе Лев Ревазович

8.     Клюс Олександр Васильович

9.     Іонова Марія Миколаївна

10. Миргородський Андрій Сергійович

11. Гижа Роман Олександрович

12. Паламарчук Микола Петрович

13. Іщенко Валерій Олександрович

14. Карпунцов Валерій Віталійович,

15. Старостенко Ганна Вікторівна

Блок Литвина

1.     Пилипишин Віктор Петрович - 1961 року народження, член Народної Партії, Голова Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації

2.     Голиця Михайло Миколайович - 1951 року народження, член Народної Партії, заступник голови Київської міської державної адміністрації-начальник головного управління житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації

3.     Шовкун Ігор Васильович - 1957 року народження, член Народної Партії, директор інституту ТОВ «Інститут регіонального розвитку»

4.     Пономаренко Валерій Миколайович - 1959 року народження, член Народної Партії, проректор Міжнародного інституту експертиз та досліджень проблем безпеки

5.     Сидоров Андрій Вікторович - 1974 року народження, член Народної Партії, заступник голови Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації

6.     Антонова Олена Юріївна

7.     Костржевський Денис Борисович

8.     Брезвін Анатолій Іванович

9.     Ліщенко Олександр Васильович

10. Борисов Юрій Сергійович

11. Мошенський Валерій Захарович

ГАК

1.     Пабат Олександр Вікторович- 1974 року народження, безпартійний, президент Спілки громадських організацій «Громадський актив Києва»

2.     Казаков Дмитро Юрійович - 1968 року народження, безпартійний, генеральний директор ТОВ «Київська Інвестиційна Група»,

3.     Бондарь Юрій Іванович - 1963 року народження, безпартійний, голова правління ЗАТ «Київенергохолдинг»

4.     Герега Галина Федорівна - 1959 року народження, безпартійна, фінансовий директор ТОВ «Епіцентр»

5.     Мальован Ярослав Олександрович - 1969 року народження, безпартійний, голова правління, генеральний директор ВАТ «АК «Київводоканал»

6.     Баленко Ігор Миколайович - президент компанії «Фуршет»

7.     Лойфенфельд Олександр Якович – керівник АКБ «Синтез», один зі спонсорів та 11 номер блоку

8.     Слепкань Сергій Петрович - Голова правління ВАТ «Київгаз».

Партія регіонів

1.     Василь Горбаль - 1971 року народження, член Партії регіонів, Народний депутат Верховної Ради України

2.     Дмитро Табачник - 1963 року народження, член Партії регіонів, Народний депутат Верховної Ради'України

3.     Інна Богословська - 1960 року народження, член Партії регіонів, Народний депутат Верховної Ради України

4.     Архієпископ Павел (Лебідь Петро Дмитрович) - 1961 року народження, безпартійний, Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври,

5.     Михайло Резнікович - 1938 року народження, безпартійний, Генеральний директор-художній керівник Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки

6.     Олексій Омельяненко - керівник фракції Партії регіонів у Київраді нинішнього скликання

Запасні:

Щербинська Яна Володимирівна - юрист юридичної фірми «Воропаєв і партнери»
Дейнега Володимир Петрович - генеральний директор ТОВ «Арго», якій належать, зокрема, дев`ять магазинів модного одягу на Хрещатику.
Баранов-Мохорт Сергій Миколайович - керівник апарату міського відділення ПР.

вони також замінять народних депутатів Горбаля, Богословську і Табачника.

Блок Катеринчука

1.     Катеринчук Микола Дмитрович - 19.11.1967 року народження, член партії «Європейська партія України», Народний депутат України, заст. голови комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради України

2.     Лановий Володимир Тимофійович - 17.06.1952 року народження, безпартійний, Президент Центру ринкових реформ

3.     Резніков Олексій Юрійович - 18.06.1966 року народження, безпартійний, Партнер юридичної фірми «Магістр&Партнери», проживає в м. Києві

4.     Тесленко Павло Петрович - 14.12.1973 року народження, член партії «Європейська платформа», директор ЗАТ «Червоний мак»,

5.     Гавриленко Борис Борисович - 11.08.1971 року народження, безпартійний, Командир повітряного судна «Боїнг-737», ЗАТ Авіакомпанія «АероСвіт»

«Украинская правда», 28 мая 2008 г.