ГО та партії

30 Липня 2012
Кандидати у народні депутати від ОО "Батьківщина". СПИСОК МАЖОРИТАРНИКІВ
30 липня з"зд ОО "Батьківщина" затвердив список кандидатів у народні депутати на виборах 2012 року, яких опозиція підтримуватиме у мажоритарних округах.

Список кандидатів у депутати в одномандатних  виборчих округах від                                                                       ВО "Батьківщина"                                                                                                                                                                                                                               

Назва регіону

Центр округу

№ округу

ПІБ узгодженого кандидата 

АР Крим                                         (10 округів)

м. Сімферополь, Центральний район

1

Лобачев Сергій Миколайович                          

м. Сімферополь, Київський район

2

Сидорова Абіба Іскандарівна                                  

м. Джанкой

3

 

м. Євпаторія

4

Гафич Ігор Васильович

м. Керч

5

Сагайдак Ілля Вадимович

м. Феодосія

6

Чорний Петро Володимирович                                 

м. Ялта

7

Формус Юрій Віталійович

смт. Совєтський

8

Барієв Ескендер Енверович                                                   

смт. Первомайське

9

Лесів Ігор Михайлович

м. Сімферополь

10

Пилунський Леонід Петрович                                 

Вінницька область                                                         (8 округів)   

м. Вінниця

11

Солейко Наталія Петрівна                                           

м. Вінниця

12

 

м. Калинівка

13

Катеринчук Микола Дмитрович

м. Жмеринка

14

Мельничук Іван Іванович                                   

м. Шаргород

15

 

м. Ямпіль

16

Македон Юрій Миколайович                               

м. Ладижин

17

 

м. Іллінці

18

Якименко Костянтин Вячеславович                                        

Волинська область                           (5 округів)

м. Володимир-Волинський

19

 

м. Горохів

20

Карпюк Роман Петрович                                              

м. Ковель

21

Гузь Ігор Володимирович                                

м. Луцьк

22

Кравчук Петро Костянтинович                                                                     

смт. Маневичі

23

Грицюк Анатолій Петрович                            

Дніпропетровська область                                              (17 округів)

м. Дніпропетровськ, Самарський район

24

Гетьман Вадим Анатолійович                                           

м. Дніпропетровськ, Красногвардійський район

25

Курячий Максим Павлович                                            

м. Дніпропетровськ, Бабушкінський район

26

Корнійчук Тетяна Володимирівна

м. Дніпропетровськ, Жовтневий район

27

Староскольцева Анастасія Олександрівна                                      

м. Дніпропетровськ, Ленінський район

28

 

м. Дніпропетровськ

29

Писаревський Костянтин Іванович                                           

м. Дніпродзержинськ, Заводський район

30

Морохов Гліб Олегович                                          

м. Кривий Ріг, Жовтневий район.

31

Вернигор Віра Петрівна                                   

м. Кривий Ріг, Довгинцівський район

32

Шевчик Оксана Олександрівна                          

м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район

33

Жаботинський Андрій Вікторович                  

смт. Царичанка

34

Костромський Максим Васильович                                                   

м. Нікополь

35

Євтушенко Володимир Олексійович                                            

м. Павлоград

36

Кузьміна Євгенія Олександрівна                              

м. Кривий Ріг

37

 

м. Новомосковськ

38

 

смт. Васильківка

39

Булкін Дмитро Валерійович                              

смт. Кринички

40

Рязанцев Іван Михайлович                             

 Донецька область                      (21 округ)

м. Донецьк, Будьонівський район

41

Деркач Володимир Григорович                       

м. Донецьк, Ворошиловський район

42

Юрчак Вадим Олександрович                                 

м. Донецьк, Ленінський район

43

Кутепов Микола Леонідович                             

м. Донецьк, Кіровський район

44

Волинко Микола Миколайович                            

м. Донецьк, Київський район

45

Гришко Олег Борисович                               

м. Артемівськ

46

Матейченко Костянтин Володимирович                                   

м. Слов’янськ

47

Зонтов Олег Вячеславович                                           

м. Краматорськ

48

Ржавський Володимир Іванович                                        

м. Костянтинівка

49

Березін Володимир Борисович                             

м. Красноармійськ

50

Зінченко Анатолій Миколайович                  

м. Горлівка, Центрально-Міський район

51

Весьолкін Володимир Юрійович                    

м. Дзержинськ

52

Рибак Володимир Іванович                            

м. Єнакієве

53

 

м. Шахтарськ

54

Котов Павло Володимирович

м. Макіївка, Гірницький район

55

Бєліков Юрій Миколайович                           

м. Макіївка, Центрально-Міський район

56

Наумов Олександр Олександрович                                    

м. Маріуполь, Іллічівський район.

57

Романюк Олександр Володимирович                                 

м. Маріуполь, Жовтневий район

58

Решетняк Ігор Миколайович                                       

м. Мар’їнка

59

Прилепський Віктор Володимирович                                

м. Волноваха

60

Коваленко Василь Васильович                                        

смт. Старобешеве

61

Пономаренко Ілля Миколайович                      

Житомирська область                           (6 округів)

м. Житомир

62

Зубко Геннадій Григорович                              

м. Бердичів

63

 

м. Коростень

64

Озерчук Андрій Миколайович                       

м. Новоград-Волинський

65

Француз Віталій Йосипович                             

м. Малин

66

Добряк Євген Дмитрович                                        

смт. Чуднів

67

 

Закарпатська область                      (6 округів)

м. Ужгород

68

Сербайло Андрій Андрійович                       

м. Мукачеве

69

Переста Олександр Михайлович                                             

м. Свалява

70

Кеменяш Олександр Михайлович                                                

м. Хуст

71

Кинів Богдан Юрійович

м. Тячів

72

                                                   

м. Виноградів

73

Петрушка Іштван Шімонович                                            

Запорізька область                                   (9 округів)

м. Запоріжжя, Комунарський район

74

Бережний Андрій Вікторович

м. Запоріжжя, Ленінський район

75

Старух Олександр Васильович                 

м. Запоріжжя, Орджонікідзевський район

76

Варданян Армен Фрунзікович                                             

м. Запоріжжя, Шевченківський район

77

 

м. Бердянськ

78

Цуканов Віктор Володимирович                                

м. Василівка

79

Піскун Олександр Олексійович

м. Мелітополь

80

Самбур Марина Леонідівна

м. Токмак

81

Матвієнко Валерія Валеріївна                          

м. Пологи

82

Куценко Владислав Ігорович                                   

Івано-Франківська область                                                  (7 округів)

м. Івано-Франківськ

83

 

м. Тисмениця

84

Купчак Володимир Романович                        

м. Калуш

85

Сікора Олена Мирославівна

м. Долина

86

Дирів Анатолій Борисович                             

м. Надвірна

87

 

м. Коломия

88

Левицький Олександр Михайлович                                                

м. Снятин

89

Гладій Василь Іванович                                            

Київська область                    (9 округів)

м. Біла Церква

90

 

смт. Макарів

91

Оніщук Любов Іванівна                                            

м. Узин

92

Світовенко Віктор Вікторович                           

м. Миронівка

93

Мостіпан Уляна Миколаївна                                 

м. Обухів

94

Романюк Віктор Миколайович                        

м. Ірпінь

95

Кутовий Вячеслав Григорович

м. Вишгород

96

Кандиба Олександр Володимирович                      

м. Бровари

97

Кищук Олег Євгенович                             

м. Яготин

98

Кушніков Вадим Васильович

Кіровоградська область                          (5 округів)

м. Кіровоград, Ленінський район

99

Табалов Андрій Олександрович                      

м. Бобринець

100

Гранатова Ольга Арсентіївна

смт. Голованівськ

101

Чорноіваненко Олександр Анатолійович                                   

м. Знам’янка

102

 

м. Олександрія

103

Журавльов Віталій Володимирович                                 

Луганська область                              (11 округів)         

м. Луганськ, Артемівський район

104

Алєв Дмитро Сергійович                                                      

м. Луганськ, Жовтневий район

105

Перетяка Олег Павлович                                        

м. Сєвєродонецьк

106

 Самарський Сергій Вікторович                                       

м. Лисичанськ

107

Теросипов Вячеслав Михайлович                                      

м. Красний Луч

108

 

м. Краснодон

109

Моравський Юрій Вікторович                                

м. Алчевськ

110

Данченко Віктор Іванович                                

м. Свердловськ

111

Бондарев Віктор Леонідович                              

м. Рубіжне

112

Радченко Ігор Олександрович                                    

м. Сватове

113

Слепцов Микола Миколайович                                               

смт. Станиця Луганська

114

Кравченко Ольга Ігнатівна                                                                                      

Львівська область                                   (12 округів)

м. Львів, Сихівський район

115

Хміль Михайло Михайлович                                                   

м. Львів, Залізничний район

116

 

м. Львів, Франківський район

117

Васюник Ігор Васильович                                                      

м. Львів, Личаківський район

118

 

м. Броди

119

 

м. Городок

120

Чорновол Тетяна Миколаївна                                              

м. Дрогобич

121

Ілик Роман Романович

м. Яворів

122

Пазиняк Василь Степанович                                                                            

м. Перемишляни

123

Котеляк Лідія Леонідівна                                           

м. Сокаль

124

 Курпіль Степан Володимирович                                               

м. Старий Самбір

125

 

м. Стрий

126

Канівець  Олег Леонідович                                       

Миколаївська область                                  (6 округів)

м. Миколаїв, Заводський район

127

 

м. Миколаїв, Ленінський район

128

Мудрак   Олег Іванович                                  

м. Миколаїв, Центральний район

129

Підберезняк Вадим Іванович

м. Баштанка

130

Бриченко Ігор Віталійович                               

м. Вознесенськ

131

 

м. Первомайськ

132

Корнацький Аркадій Олексійович                       

Одеська область                     (11 округів) 

м. Одеса, Київський район

133

Остапенко Олександр Анатолійович                                  

м. Одеса, Малиновський район

134

Усов Костянтин Глібович

м. Одеса, Приморський район

135

Усов Володимир Володимирович                              

м. Одеса, Суворовський район

136

Сомов Олександр Олегович                              

м. Котовськ

137

 

смт. Ширяєве

138

Задорожнюк Василь Миколайович                                          

м. Роздільна

139

Горін Олександр Васильович                             

м. Біляївка

140

Шумський Сергій Станіславович                                        

м. Татарбунари

141

 

м. Арциз

142

Борняков Олександр Сергійович                           

м. Ізмаїл

143

Дідух Анатолій Васильович

Полтавська область                           (8 округів)

м. Полтава, Октябрський район

144

  Хрістов Дмитро Іванович                               

м. Полтава, Київський район

145

 

м. Кременчук

146

Таран Віктор Васильович

м. Миргород

147

Коваленко Юрій Миколайович                             

м. Лубни

148

Іванов Володимир Миколайович                            

м. Карлівка

149

Река Андрій Олександрович                             

м. Комсомольськ

150

 

м. Лохвиця

151

Карнаух Микола Васильович

Рівненська область                                                        (5 округів)

м. Рівне

152

 

м. Рівне

153

Вознюк Юрій Володимирович                          

м. Дубно

154

Королюк Валентин Анатолійович                                 

м. Дубровиця

155

 Кошин Сергій Мефодійович                             

м. Сарни

156

Кучерук Микола Герасимович                                                

Сумська область                                 (6 округів)

м. Суми

157

Медуниця Олег Вячеславович                            

м. Білопілля

158

 

м. Глухів

159

 

м. Шостка

160

Сербін Юрій Сергійович                                  

м. Ромни

161

Шульга Володимир Петрович                                  

м. Охтирка

162

Купрейчик Ірина Валеріївна                            

Тернопільська область                                            (5 округів)

м. Тернопіль

163

 

м. Збараж

164

 

м. Зборів

165

Бойко Володимир Богданович                          

м. Теребовля

166

Апостол Михайло Володимирович                        

м. Чортків

167

Стойко Іван Михайлович

Харківська область                              (14 округів)         

м. Харків, Дзержинський район

168

Балута Ігор Миронович                                                                                     

м. Харків, Київський район

169

Кірш Олександр Вікторович                                 

м. Харків, Московський район

170

Авдєєва Лілія Геннадіївна                                                                    

м. Харків, Фрунзенський район

171

Храпко Кирило Євгенійович                               

м. Харків, Орджонікідзевський район

172

Світличний Олександр Вікторович                                              

м. Харків, Комінтернівський район

173

Підгорний Олексій Тимофійович                       

м. Харків, Ленінський район

174

 

м. Дергачі

175

Варченко Іван Григорович                              

м. Чугуїв

176

Ільгов Андрій Олегович                                            

 

Нові досьє

10 фактів із життя Володимира Омеляна

Парасюк Володимир. 10 фактів із життя

Курченко Сергій. 10 фактів із життя

Рулофс-Саакашвілі Сандра. 10 фактів із життя

Вакарчук Святослав. 10 пунктів плану успішної України

Хто кому брат, кум і сват в українській політиці. Версія 2017 року

Луценко Юрій. 10 фактів із життя

Заружко Валерія. 10 фактів із життя

Саакашвілі Михайло. 10 фактів із життя українського періоду

Дангадзе Северіон.10 фактів із життя