Групи впливу

08 Серпня 2018
У Києві університет "окупували" тітушки
У Києві 7 серпня до приватного університету "Україна" увірвалися невідомі особи. Адміністрація установи вважає, що це може бути спробою рейдерського захоплення.

Як повідомили на сторінці ВНЗ у Facebook, станом на 8:30 8 серпня всі три корпуси університету за адресою вул. Львівська, 23, утримуються так званими тітушками. "Поліція не приймає виклики на адресу університету, і жодного патрульного екіпажу біля нього немає. Аргументують це перезмінкою", - пояснили OBOZREVATEL у прес-службі "України".

Також в університеті спростували інформацію про те, що предметом суперечок може бути оренда корпусів.

"Будівля належить саме університету, і жодних орендодавців або орендарів у конфлікті бути не може. Документи належності корпусів саме університету поліції надали, копії документів про судові справи - теж", - пояснили представники ВНЗ.

Також про інцидент повідомив прес-секретар ГПУ Андрій Лисенко. Він підтримав припущення, що це може бути атакою рейдерів з метою заволодіння майном.

Як писав OBOZREVATEL, на початку липня до будівлі корпорації "Укравтодор" увірвалася група невідомих. Молодики виявилися представниками однієї з політичних партій і, за словами працівників компанії, намагалися дестабілізувати їхню роботу.

Теги

рейдери

Нові досьє

Безсмертный: Кремлю не удалось поковыряться в нашей Конституции

Приходько: Я знаю, що повинен робити політик. Він повинен допомагати людям

Ющенко: "Тимошенко і Янукович — два чоботи з однієї пари"

Приходько: В Росії ніяк не можуть змиритися, що нас неможливо поставити на коліна

Марченко Оксана. ДОСЬЄ

Вибори президента України-2019. Онлайн

Дерев’янко Юрій. ДОСЬЄ

Карпунцов Валерій. ДОСЬЄ

"Росіта називала меня Чахликом". Ляшко похвалився оголеним торсом. ФОТО

Осуховський Олег. ДОСЬЄ